Skocz do zawartości
blitzer

Oznaczenie modułu komfortu

Rekomendowane odpowiedzi

mam moduł komfortu który padł jego nr to 1 JO 959 799 R i nie mogę go znaleźć nigdzie. moje pytanko brzmi co oznacz ta ostatnia literka R w moim numerze. na allegro znalazłem kilka modułów o podobnym numerze różniły się tylko tymi literkami miały G, AH, F itp i pytanie czy moge taki moduł podłączyć u siebie różniący się tylko tą jedną literką.

pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

mój model to sedan 2000r 3B 110km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można podłączyć ale mogą nie wszystkie funkcje działać, było to opisywane gdzieś na forum, szukaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam moduł komfortu który padł jego nr to 1 JO 959 799 R i nie mogę go znaleźć nigdzie. moje pytanko brzmi co oznacz ta ostatnia literka R w moim numerze. na allegro znalazłem kilka modułów o podobnym numerze różniły się tylko tymi literkami miały G, AH, F itp i pytanie czy moge taki moduł podłączyć u siebie różniący się tylko tą jedną literką.

Można podłączyć.Twój moduł to jeden z uboższych 2 szyby,bez sterowani pilotem i bez fabrycznego alarmu.Miałem taki sprawny,ale zapragnąłem mieć u siebie 4 szyby i wymieniłem na AH i działa bez bólu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarson82

Witam . Widzę że moduł komfortu w passatach dość częstoc się odzywa:)

 

Kupiłem jakies 3 miesiace temu B5/98 wszystko prawie spoko a tu modul komfortu siadł : objawy dziwne i nie wiem co dalej robić - gdy otwieram bagaznik z kluczyka otwieraja sie wszystkie szyby w samochodzie ( mimo iz z kluczyka ich otworzyc nie moge) nie wiem co bardziej sie kalkuluje nowy autoalarm czy naprawa tego modułu -tylko jakiego? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz kolego czy nie masz mokrego dywanika pod spodem.

Ja miałem podobny problem tez mi głupiał najpierw tak jak tobie sie działo potem wlewu paliwa nie otwierał a na koncu przestał wszyskie szyby otwierac i centralny warjował..

Przyczyna była taka- kable zaczeły krachciec od wilgoci bo mi zbierała sie woda bo miałem zapchane odpływy z podszybia syfem.. i tak saczyła mi sie uszcelka woda..

Porozdzielałem kable wziełem koszulki na nowo po izolowałem termokurczkami i wróciło do normy.., Straszyli mnie ze to mo.komfortu.. A mi laikowi udało sie to samemu ogarnac..

To był passat 1998 prawie ful opcja automat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę informacje czym różni się moduł 1J0 959 799 J od 1J0 959 799 AJ?

Dlaczego Etka pokazuje róźne wersje modułu 1J0 959 799 AJ? (np z końcówką 02V lub 063)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności