Skocz do zawartości
slaw795

passat b5 2.0 20v nierówna praca na lpg

Rekomendowane odpowiedzi

A do którego przewodu w sondzie pięcio przewodowej można się podpiąć, bo nie mogę znaleźć sygnałowego. Czy działanie takiej sondy jest takie samo jak standarowe. Sprawdzałem miernikiem i nie znalazłem sygnału wartości mierzone wskazywały powyżej 2V i się nie zmieniały przy dodawaniu gazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomecki31

do żadnej sondy (ta pierwsza jest szerokopasmowa )najlepiej bazować na czasach wtrysku benzyny co do reduktora to polecam ZAVOLI ZETA N JEST DO 150 KUCY A LISTWY mogą być w zupełności Magic JET mają podobne parametry do listwy matrix z tą zaletą że można wymienić pojedynczy wtryskiwacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

******* !!!

witam wszystkich szukałem albo żle szukałem ale nie znalazłem tak dziwnego przypadku

Trzy miesiąc temu kupiłem passata b5 1.8 20v 125 KM silnik APT z lpg 2000 rok wymieniłem rozrząd, kable, napinacz wałka rozrządu, listwa wtryskowa gazu, przewody gazu, filtry, olej i wszystko było ładnie aż nagle po odpaleniu chodzi normalnie do momentu przełączenia się na gaz tzn. w momencie tym gaśnie i muszę kręcić aż zaskoczy jak już odpali to normalnie się przełączy na gaz i bez problemu jeździ. Po osiągnięci 90 st. C zgaszeniu i ponownym odpaleniu nie ma problemu dopiero po ok. 30 min jest to samo gaśnie i muszę znowu kręcić tak jakby się zalewał gazem. dodam że na pb nie ma tego. Co może być PRZYCZYNĄ gaśnięcia

Edytowane przez marbecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyczyna tego stanu rzeczy moga byc wtryskiwacze, reduktor, rozjechana mapa w sterowniku lub czujnik temperatury (wszystko od LPG). Na dobry poczatek pojedz do zakladu zajmujacego sie LPG i powiedz, zeby znalezli i usuneli usterke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

współczuję kłopotów, leć z tym do zakłądu bo będzie gorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności