Skocz do zawartości
wela156

Opiekun regionu opolskiego - Wazne!!

Rekomendowane odpowiedzi

wela156 a moze ty bys zostal opiekunem naszej grupy, widac ze jestes aktywnym forumowiczem, starasz sie zeby nasza grupa sie ozywila nawet chciales zrobic grilla u siebie ale niestety jak prawie zawsze komus cos wypadlo i nic z tego ale nastepnym razem moze sie to wszystko jakos rozkreci!!! To jest moja propozycja niech sie wypowiedza inni forumowicze na ten temat Pozdro!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no nie wiem. Ja nie mam nic przeciwko ale to wy musicie zdecydowac sam na siebie przeciez glosowac nie bede :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No myślę, że z Weli coś może być :) A czy podoła swoim obowiązkom, to się okaże. Zawsze można zorganizować nowe wybory :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na reszte glosów czy jestescie za czy przeciw Weli, jesli bedziemy niezadowoleni z naszego opiekuna zawsze mozna go odwolac mysle ze nikt sie nie obrazi. Co do kandytatów to przyszedł mi do głowy jeszcze szklana jest on aktywnym formowiczem i z tego co wiem byl uczestnikiem na nie jednym zlocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o obowiazki opiekuna to napewno nie bede pierdzial w stolek i mial wszystko w dupie :D Bo wydaje mi sie ze to jest juz jakas odpowiedzialnosc, a co za tym idzie rowniez i konsekwencje.

 

Takze czekamy na ciag dalszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chodzi o obowiazki opiekuna to napewno nie bede pierdzial w stolek i mial wszystko w dupie Bo wydaje mi sie ze to jest juz jakas odpowiedzialnosc, a co za tym idzie rowniez i konsekwencje.

No to kandydat dobry na opiekuna.

No to czekamy na reszte glosów czy jestescie za czy przeciw Weli

Ja jestem ZA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł - na tak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł na YES YES YES :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na reszte niech sie wypowie jak najwiecej osob bo troche glupio by to wygladalo ze opiekun zostal wybrany przez 3 albo 4 osoby gdzie w opolskim jest jednak troche ludzi. Zglaszajcie rowniez swoje typy. Jest to dyskusja otwarta i kazda propozycja, kazdy pomysl bedzie dobry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to bylby dobry pomysl :) Na zloty jak znalazl :D Koszt niby niewielki ale... jezeli mamy sie skladac to ile to bedzie osob? Na palcach jednej reki mozna policzyc osoby ktore wogole interesuja sie zyciem spolecznym dzialu opolskiego nie mowiac juz o uczestnictwie. Tak czy siak jestem ZA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z dużą flagą pomysł dobry, fajnie to wygląda i w ogóle, ale Panowie to u nas nie wypali :D Dla przykładu - zlot w Nysie <6-7 czerwca> ile osób było z opolskiego? chyba 4 albo 5 ;) takich co udziela się na forum i ogólnie daje jakiekolwiek znaki życia :D

 

 

ja kupuję flagę małą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli o mnie chodzi to rowniez chcialbym mala flage (a moze i dwie :P) a co do tej duzej flagi to czekamy na zdanie pozostalych uzytkownikow :)

 

Milego weekendu zycze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duża flaga b.d pomysł:] Ja proponuje się spotkać i zrobić ściepę narodową i kupić DUŻĄ FLAGĘ OPOLSKĄ:D 200zł podzielić na 5 osób może będzie Nas więcej to wydatek ok 40 zł to chyba nie dużo ??????????? Ja jestem jak najbardziej za:d Tylko co inni na to????? pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym propouje pogadac na spocie bo sie robi niezly OT :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O tym propouje pogadac na spocie bo sie robi niezly OT

i to jest zdanie godne moda :)

i ja bym się skłaniał ku koledze wela156

 

więc co na to administracja forum ?

napewno tu zaglądają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponowal zeby reszta opolskiego sie wypowiedziala jeszcze na ten temat zeby bylo wszystko jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym proponowal zeby reszta opolskiego sie wypowiedziala jeszcze na ten temat zeby bylo wszystko jasne.

 

Nie wiem czy widzisz ale reszcie grupy nie zalezy na tym i nie bedzie zalezalo (pewnie na czymkolwiek innym zwiazanym z gr. op. tez). Ciesz sie ze zostales wybrany, dzialaj i pokaz ze sie nie mylilismy.

 

Ps jaki kolor jest twojego paska ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszyc, sie ciesze i tez mam nadzieje ze sie sprawdze w tej roli :) Bo raczej nie chcialbym doswiadczyc waszego gniewu :)

 

Ps jaki kolor jest twojego paska ?

 

Granatowy metalik ale kodu nie znam bo nalepki nie mam :( Dobra nie offtopujmy tu :) jakby co to pisz na priva :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez jestem za kolega Wela.

Zdazylem go poznac juz na zlocie w Nysie i jak na moje spostrzezenia jest on osoba komunikatywna, przedsiebiorcza, swietnie sobie radzi z organizacja (jeszcze raz dzieki za grilla:D), dba o VW, no i lubi "chmielowy nektar"

Czego wiecej wam trzeba?

Pozdrowienia z zDolnego slaska:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności