Skocz do zawartości
wela156

Opiekun regionu opolskiego - Wazne!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczow :)

 

Widze ze cisza w dziale opolskim takze pozwolilem sobie zalozyc ten temat bo sprawa jest moim zdaniem dosc wazna.

W zwiazku z tematem poruszonym ostatnio na spocie w Opolu trzeba sie wkoncu zajac sprawa Opiekuna opolskiego regionu, a dokladniej jego brakiem.

 

Takze prosze was drodzy uzytkowicy o sugestie w tym temacie

 

PozdraVWiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech najpierw się zgłoszą może chętni, ale tacy konkretni <co spędzają dużo czasu na forum, mają jakiekolwiek pojęcie o organizacji/administracji oraz kompetentni - żeby potrafili załatwić sprawy związane ze spotami/zlotami nie tylko na forum, ale i poza nim> Tu nie chodzi o to, żeby zgłosił się ktoś " a ja mogę być" i opiekun będzie taki jakby go nie było:637: Poszukiwana osoba konkretna! Jeżeli ktoś uważa , że podoła obowiązkom opiekuna niech zgłosi swoją kandydaturę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to niech sie zglaszaja osoby chetne i pozniej sie zorganizuje jakies glosowanie czy cos w tym stylu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W zwiazku z tematem poruszonym ostatnio na spocie w Opolu trzeba sie wkoncu zajac sprawa Opiekuna opolskiego regionu, a dokladniej jego brakiem.

tek z swojej stony dodam że taka osoba napewno wiele by wniosła tutaj do grupy

problemem napewno bedzie że mało się znamy

no ale może znajdzie się odważny

więc z ciekowaścią bede obserwował rozwój wypadków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również czekam na rozwój wydarzeń :&gt;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widze ze w temacie udzialaja sie caly czas te same osoby (jak i w innych watkach na opolskim) takze wydaje mi sie ze bedzie trzeba wybrac opiekuna z tegoz wlasnie grona. Ale dla pewnosci poczekajmy jeszcze moze cos sie ruszy wkoncu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak bardzo potrzebny jest opiekun? Nie wystarczy ze kazdy z was jesli uzna ze dawno nie widzial ekipy zapoda temat spota? tym sposobem co proponujecie - jesli bedzie jedna osoba, reszta wylaczy sie calkowicie i bedzie czekala na gotowe podanie terminu zlotu na tacy. Ze nie wspomne juz co bedzie, jesli opiekun przegapi czy nie bedzie mial czasu - wiadomo, kazdy z nas jest czyms zajety ;)

 

Ja bym sie zaoferowal - prowadze juz inne grupy na innych forach..jednak tez mam coraz mniej czasu, a do tego siedze zagranica - wiec lepiej ktos z miejscowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak bardzo potrzebny jest opiekun? Nie wystarczy ze kazdy z was jesli uzna ze dawno nie widzial ekipy zapoda temat spota? tym sposobem co proponujecie - jesli bedzie jedna osoba, reszta wylaczy sie calkowicie i bedzie czekala na gotowe podanie terminu zlotu na tacy. Ze nie wspomne juz co bedzie, jesli opiekun przegapi czy nie bedzie mial czasu - wiadomo, kazdy z nas jest czyms zajety

 

To nie jest tak ze opiekun jest "szefem" i tylko on rzuca propozycjami i jest wszechmocny. Opiekun jest raczej odpowiedzialny za porzadek na forum, pomoc we wszelkich tematach i ogolnie za rozkrecanie tematow i ze tak powiem "ozywienie" dzialu opolskiego. Propozycje moze rzucic kazdy. Wiadomo opiekun ma troche wiecej obowiazkow i wymaga sie od niego troche wiecej czasu poswieconego na forum ale tez bez przesady :) W sumie to sie nie ma czego bac drodzy koledzy.

 

Ja bym proponowal SoftRM na to stanowisko. Nie wiem czemu ale wydaje mi sie ze jest to odpowiednia osoba moim zdaniem. Nie znam go az tak dobrze bo widzialem go moze dwa razy ale mysle ze jest to osoba z glowa na karku i widac udziela sie bardzo aktywnie na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opiekun jest raczej odpowiedzialny za porzadek na forum, pomoc we wszelkich tematach i ogolnie za rozkrecanie tematow

 

Za to sa odpowiedzialni administratorzy forumowi sie opiekuna tutaj nie trzeba.

 

i ze tak powiem "ozywienie" dzialu opolskiego

 

Opiekun nie zmusi nikogo zeby byl na spocie i to nie on powinien ozywic was tylko wy sami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

majek nie zrozumiales mnie zbyt dobrze. To bylo pisane troszke w przenosni :P No dobra moja wina ze sie troche niejasno wyrazilem. Chodzilo mi o to zeby opiekun wniosl troche zycia w dzial opolski. Wiadomo ze nie on sam jest za to odpowiedzialny tylko wszyscy uzytkownicy. Wiadomo jak wybierzemy opiekuna i wogole ciut rozkrecimy dzial to moze i inni uzytkownicy sie bardziej zaangazuja w "zycie spoleczne" regionu opolskiego :)

 

Chodzi ogolnie o to zeby sie cos dzialo a nie ciagle cisza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mowilem ciagle cisza...

Ludzie zyjecie wogole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o moje zdanie to zgadzam się z Pawłem. Na to stanowisko nadawał by się SoftRM udziela się już od dłuższego czasu na forum i wie od podszewki z grupy vwgolf jak to wygląda i co ważne ma doświadczenia.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za to sa odpowiedzialni administratorzy forumowi sie opiekuna tutaj nie trzeba.
No od tego są opiekunowie regionalni by odciążyć zielonych którzy i tak mają masę roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wie od podszewki z grupy vwgolf jak to wygląda i co ważne ma doświadczenia

 

Dokladnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za SoftRM ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widze ze wszystko idzie w dobra strone :)

Czekamy na propozycje innych forumowiczow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam opiekun nieporuszy tej grupy jesli ludzie nie beda aktywni!!! SoftRM ma doswiadczenie z vwgolf.pl ale tam grupe opolska tworza ludzie ktorzy sa aktywni a nie moderatororzy tej grupy!!! więc tak jak napisał wela 156 "Ludzie żyjcie" a wtedy bedzie i zyla nasza grupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tu masz racje:)

Szkoda, ze malo sie dzieje u Was w grupie, nie organizujecie spotow, zawsze to grupa dolny slask by dojechala jakby bylo ciekawie (pamietna Nysa z Hansinem i Wela:D)

Rowniez zapraszamy na nasze spoty, a u Nas to juz sie Duzo dzieje:D

Mysle ze opiekun moglby pomoc, jezeli to bylby ktos z dusza przywodcy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też jestem za SoftRM
nadawał by się SoftRM
Ja bym proponowal SoftRM

dzieki chłopaki za zaufanie

ale niestety musze odmówić

a powód jest prozaiczny - jestem Moderatorem Ogólnym na forum

VWGolf i nie chciał bym kiedyś stawać przed jakimikolwiek wyborami

mam nadzieje że nikogo nie uraziłem

Sam opiekun nieporuszy tej grupy jesli ludzie nie beda aktywni!!! SoftRM ma doswiadczenie z vwgolf.pl ale tam grupe opolska tworza ludzie ktorzy sa aktywni a nie moderatororzy tej grupy!!! więc tak jak napisał wela 156 "Ludzie żyjcie" a wtedy bedzie i zyla nasza grupa

to fakt ludzie są naważniejsi

A tak bardzo potrzebny jest opiekun? Nie wystarczy ze kazdy z was jesli uzna ze dawno nie widzial ekipy zapoda temat spota?

napewno opiekun tu się przyda wiele by wniósł do życia grupy , dlatego że wiele tu w grupie było inicjatyw które niestety nie doszły do skutku a to z prozaicznego powodu brakowało kropki nad I , więc ostatnio pozwoliłem sobie ustalić miejsce i czas.

Więc moi drodzy nic na siłe z czasem napewno kogoś znajdziemy

kilka spotów i wszyscy lepiej się poznają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(pamietna Nysa z Hansinem i Wela)

 

Oj dzialo sie dzialo :D

 

To nic SoftRM sie nie obrazimy przeciez :D Ja rozumiem twoja decyzje. No to trza bedzie poczekac i moze z czasem sie znajdzie osoba odpowiednia na to stanowisko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności