Skocz do zawartości
elkrecik

Jak dołożyć siatkę rozdzielającą do bagażnika w B5 3BG ??

Rekomendowane odpowiedzi

GURAL orzekł że dla mnie AN. Tylko gdzie taką dorwać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej pozostaje Ci ASO, jak masz u siebie to najszybciej. Jak nie to napisz do kolegi który sprzedaje ori części - szukaj go na giełdzie w dziale komercyjne

 

EDIT:

A dokładnie znajdziesz go TU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajno... Ten Kolega podał cenę 1360 zł. W ASO pewnie jeszcze drożej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale za co?? za "uszy" do mocowania?? Eee tyle to za siatkę domniemam :)

 

Z tego co widzę to potrzebujesz:

 

(6) 3B9 861 706 AA ucho do zawieszania prawo-tyl 1 PR-4X0/4X1

 

(6) 3B9 861 705 AA ucho do zawieszania lewo-tyl 1 PR-4X0/4X1

 

 

(8) 3B9 861 821 AF uchwyt lewo-tyl 1 PR-4X0,4X1

(8) 3B9 861 822 AF uchwyt prawo-tyl 1 PR-4X0,4X1

 

Teraz dopytaj ile to kosztuje. I poproś Gurala coby do doprecyzował ;) Tylko pytaj o ucho i uchwyt nie o siatkę ;)

Edytowane przez mariorally

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za siatkę. 1360 najtańsza.

A na Allegro od 35 do może 200. Tylko trzeba trafić właściwą, w tym sęk...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama siatka to tak :(, a widzisz to kolega wcześniej pytał o samo mocowanie i stąd moja mała pomyłka.

Co do siatki próbuj na szrotach allegro tyle, że musi mieć nr który dostałeś. Dopytaj sprzedawcy jaki jest na niej nr i będziesz wiedział co kupić.

Poza tym zobacz, czy u nas na forum nie sprzedaje ktoś siateczki i zawsze możesz złożyć ogłoszenie kupie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienienie. Ja od góry mam komplet uszu, do tego posiadam luzem dwie dolne prowadnice (i wkręty), muszę je tylko przykręcić do tej większej połówki oparcia. I będzie git, jak znajdę właściwą siatkę.

 

Górnych uszu to nie miał chyba autor tego wątku.

 

---------- Post added at 19:44 ---------- Previous post was at 19:42 ----------

 

Mariorally, zaczynamy pisać na zakładkę :) A ja już jakiś czas robię tak jak mówisz: pytam sprzedawców na Allegro i dałem tu ogłoszenie kupię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wymieniałem u siebie w pasku fotele i na tyknej kanapie nie mocowania do tej siatki czy możliwe jest przekręcenie jakoś ze starej kanapy tego mocowania do nowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego daj namiary na tą siateczkę! 792233696 tel. moj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat.

Panowie szukam od 2 dni tematu w sprawie dokladki siatki bagaznika tej oddzielajäcej bagaznik od tylnej kanapy.

Znalazlem kiedys przypadkowo temat jak forumowicz dokladal do swojego paska siatke a teraz mam wszystko zeby sobie dolozyc i szukam tematu i nie umie go znalezc...

Pomoze ktos? Wiem ze byly super zdjecia zapodane do temtu. Ponoc samä rolete trzeba tez zmodyfikowac i to bylo rowniez w tym temacie.Ja sie tylko zastanawiam bo mam szyber czy nie bedzie komplikacji? Czy podsufitka ma od strony wewnetrznej jakieś znaki jak wyciäc otwory na uchwyty?

Bede bardzo wdzięczny za każdą pomoc

Edytowane przez dario3103

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znalazlem kiedys przypadkowo temat jak forumowicz dokladal do swojego paska siatke a teraz mam wszystko zeby sobie dolozyc i szukam tematu i nie umie go znalezc...

Np. ten forumowicz? :hyhy

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/111203-TDI-Bia%C5%82y-Variat-by-vipereeek-Jesie%C5%84-)?p=2079713&viewfull=1#post2079713

http://forum.vw-passat.pl/threads/111203-TDI-Bia%C5%82y-Variat-by-vipereeek-Jesie%C5%84-)?p=2080757&viewfull=1#post2080757

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe...no tak wlasnie Ten forumowicz ;-)...kiedys przypadkiem wpadly mi te foty w oko i sobie pomyślałem ze super opis i zrobie u siebie jak skompletuje wszystko. Teraz mam...czekam na paczke i szukam i szukam opisu i doopa blada...a to takie proste...:-):-)

Ciezko wyciäc dziurki na mocowania w podsufitce? Czytalem ze normalnie sä tam kontury po ktorych trzeba tylko ciäc. Nie trzeba nic mierzyc czy to prawda?

Na niemieckim forum ktos napisal ze jak nadciäl material to poleciały oczka jak w rajtuzach i podsufitka smietnik...

Wiec troche mam cykora co nie spapram nic....

Dzieki raz jeszcze za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciezko wyciäc dziurki na mocowania w podsufitce? Czytalem ze normalnie sä tam kontury po ktorych trzeba tylko ciäc. Nie trzeba nic mierzyc czy to prawda?

Na niemieckim forum ktos napisal ze jak nadciäl material to poleciały oczka jak w rajtuzach i podsufitka smietnik...

Ja nie miałem żadnych konturów, a co do samego cięcia to prawda.

Musisz ciąć czymś bardzo ostrym bo bardzo łatwo idzie zaciągnąć materiał.

Ja wycinałem otwory skalpelem chirurgicznym, wyszło jak z fabryki. :ok

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze to łatwo nie będzie jak widze...:-(.

Ja mam juz podsufitke w domu. Niestety okazalo się ze moje domysly sä prawdä. Zacieki na podsufitce daly mi duzo do myslenia. Dzis ją zdemontowalem i okazalo sie ze szyber cieknie na wezach odplywowych tylnich i przednich. Poläczenia tak stwardly ze sie odksztalcily w formie jajca i nie mialy prawa odrowadzania wody. Obciälem dosztukowalem nowe koncowki zalozylem zaciski i test wody przeszedl pozytywnie :-)

Teraz podsufitka do prania no i przy okazji wrzuce siatke bo i tak wszystko rozprote. Ja mam u mnie takie cos od wewnetrznej strony....czy to w tym miejscu przychodzi uchwyt na siatke?

20161105_204010.jpg

Bo jak nie to będzie kapa bo nie wiem w ktorym miejscu ciäc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie mam jak sprawdzić bo kanapa dawcy poszła w śmietnik... potrzebuję wymiary, gdzie znajdują się śruby mocowania rolety do kanapy :$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmierze Ci wieczorem, mam kanapę wymintowana z auta i zdjęta ta siatke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie dotre do domu dzis, jutro w południe pomierze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wyglada. Mierzone od krawedzi, tam na krawedzi pod materialem jest jakis sztywny plastik ( wyczujesz ) i od tego jest zdjety wymiar. Wymiar z gory tak samo, jest tam plastikowy naroznik i zahaczone od niego.

 

20180227_125953.thumb.jpg.32d6577fcbc376615ec18ff5c07b6a6d.jpg

 

20180227_130006.thumb.jpg.d6501065f0c200cac5d587c4a202df98.jpg

 

20180227_130030.thumb.jpg.087b9deaf0bfd56dff0a6a5fbeab0807.jpg

 

20180227_130129.thumb.jpg.be3a9f52d7ea09f9a6a72490f20ae03f.jpg

 

20180227_130140.thumb.jpg.dfa55c294e2a3dc81ee48a16681dfc10.jpg

 

20180227_130159.thumb.jpg.98ec8c67e46e4bc3d0f5b3707d87ef09.jpg

 

20180227_130244.thumb.jpg.b69d71b9b12f05edf6bed503c3f9c361.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, podziękował :brawoniech tylko mróz zelży ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności