Skocz do zawartości
przemekgo_vw

Panel sterowania szybami - otwieranie szyby pasażera.

Rekomendowane odpowiedzi

ps. zewnetrzna strona, patrzac z pozycji (wnetrza auta) czyt od str foteli ? (czy szyby) bo to w sumie dwojako mozna stwierdzic zew/wew
Ok.Pisząc, "zewnętrzna strona" miałem na myśli tę skierowaną do wnętrza samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rewelka, dzis sie przelamalem i wzielem na sile podwazylem ;) - udalo sie go zdjac;)

 

ps.I. zeby do tych stykow dojsc, to trzeba te 7 srobek rozkrecic, tak?:)

 

ps.II powiedzice mi czym przeszlifowac, ta obudowa z guma na wierzchu od panelu, gdzies czytalem .. i zdaje sie ze pisaliscei o papierze wodnym czy jakos tak, podpowie ktos?

Edytowane przez maxblink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ps.II powiedzice mi czym przeszlifowac, ta obudowa z guma na wierzchu od panelu, gdzies czytalem .. i zdaje sie ze pisaliscei o papierze wodnym czy jakos tak, podpowie ktos?

Kolego ja zrobiłem tak: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=1430746#post1430746

 

Jak miałem inny uchwyt z dużą ilością gumy to papierem wodnym bardzo długo by mi się zeszło. Najpierw pociągnąłem papierem ściernym (bardzo drobnym) z wyczuciem i w tych miejscach co jest guma, następnie papier wodny 600, 1500, 2500 + pasta tempo.

No i psikasz sprayem, jak średnio wyjdzie to lekko papierem ściernym 2500 + pastą tempo wypolerować i powinno być dobrze.

Chyba najważniejsze: nigdzie nie może Ci zostać guma. Trzyj tyle, aż jej nie będzie bo jeżeli zostanie i pomalujesz sprayem to w tym miejscu co jest guma brzydko Ci wyjdzie.

 

Ja tak odnowiłem dodatkowo rączki i ramkę środkową - prezentuje się znacznie lepiej. Jest teraz jednolita powierzchnia, spray nie schodzi, nie widać na niej odcisków itp. rzeczy.

 

---------- Post added at 09:55 ---------- Previous post was at 09:50 ----------

 

ps.I. zeby do tych stykow dojsc, to trzeba te 7 srobek rozkrecic, tak?

Tak. I tam chyba są takie małe zatrzaski. Wszystko z wyczuciem i powinno pójść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w piatek rano udalo sie to zdjac, fakycznie dobry material - nie peka;)

 

----

 

w sobote przeczyscilem (rozkrecilem te srobki i lekko wodnym 1200 przearlem paski na plytce, ale one i tak nie byly ani zabrudzone ani jakies tam zuzyte), ale nic nie dalo w sumie dalej tylna szyba nie dziala, teraz chyba kolej na tylne drzwi, tam przycisk zeby zdjac to cala tapicerka trzeba, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tam przycisk zeby zdjac to cala tapicerka trzeba, nie?

Przycisk musisz wyjąć od środka, czyli tapicerkę musisz odkręcać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie;), mam pytanie, planuje wymienic jednak panel sterowania szyb (ten u kierowcy) i teraz nie wiem, czy symbolika gra role ? Wizualnie wszystkie wygladaja tak samo, a maja rozne oznaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowie ktoś do czego służy ten przycisk ?

Bez tytułu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności