Skocz do zawartości
RJWalewicz

Jakie modele telefonów są kompatybilne przez bluetooth z RNS 510 - Passat CC?

Rekomendowane odpowiedzi

Padł mi HTC jade, kupiłem Samsunga Galaxy SII - i niestety nie działa. Telefon trzeba było zrootować i kupić w google play bluetooth SIM Access Profile. Teraz jest OK.

 

A to ciekawe, ja tez mam taki i bez problemu laczy sie przy pomocy zdalnego trybu sim z modulem. Telefonu nie rootowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to ciekawe, ja tez mam taki i bez problemu laczy sie przy pomocy zdalnego trybu sim z modulem. Telefonu nie rootowalem.

 

Zależy od wersji androida. Tutaj jest rozpiska: http://www.android-rsap.com/compatibility.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Padł mi HTC jade, kupiłem Samsunga Galaxy SII - i niestety nie działa. Telefon trzeba było zrootować i kupić w google play bluetooth SIM Access Profile. Teraz jest OK.

 

Sorry za pytanie :swirus : co to znaczy zrootować telefon ???

Zainstalowałem aplikację, ale wymaga aby telefon był zrootowany... :nerwus

 

Mój telefon to SONY XPERIA P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość waldip62

Witam , odgrzeję temat , mam moduł premium 3C8 035 730 i Iphona 4S , czy poprzez zmianę softu uda się przez ten moduł połączyć telefon , czy też muszę zmienić na inny , Nokia c6 działa bez problemu ale nie chcę przekładać karty z telefonu do telefonu, może ktoś ma tanie rozwiązanie jak to zrobić a jak trzeba wymienić moduł to na jaki bo te najnowsze chodzą około 1000 zł , trochę drogo.

pozdrawiam

waldip62

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry, że w tym temacie, ale nie mogę jeszcze zakładać tematów.

 

Dziś bawiłem się RNS 510, wszystko ładnie pięknie, telefony dodane, wszystko się łączy, dzwoni. W pewnym momencie zaskoczenie - nie chce połączyć się z telefonem, ani jednym, ani drugim. Wcześniej na wyświetlaczu FIS miałem Telefon i funkcji do wyboru od groma, m.in ustawienia BT. Teraz w telefonie mam tylko: wyszukaj tel. kom i media player. Niestety nie może połączyć się z telefonem. Chciałem przywrócić ustawienia fabryczne z poziomu RNSa, ale niestety wyskakuje komunikat, że NIE przywrócono ustawień fabrycznych. Co mogłem pokrzaczyć?? i jak ewentualnie wrócić do punktu wyjścia?

Dodam, że vcds nie wykrył żadnych błędów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobny problem - Iphone 5S i RNS 510 B firmware 4120A - widzi, ale mowi ze nie kompatybilny.

 

Czy komus udalo sie sparowac iphone 5 z RNS w ogole? jesli tak to czy ktos moglby sie podzielic wersja modulu BT od ktorej to bylo mozliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarowno moj iphone 5 jak i zony 5s dziala idealnie - zero problemow z RNSem:) modul BT to 3C8 035 730 C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zarowno moj iphone 5 jak i zony 5s dziala idealnie - zero problemow z RNSem:) modul BT to 3C8 035 730 C

 

Dzieki, widocznie mam za stary moduł, ech... 5S nie chce zafungac, moze ktos zna jakies obejscie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam rns 510 i nokię lumia 630 oba urządzenia się widzą, ale rns twierdzi że telefon jest niekompatybilny. Co robić???

wcześniej małem nokie 6220 i było bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienić telefon albo modul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki ten moduł miałby być? No i jaki koszt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki ten moduł miałby być? No i jaki koszt?

 

Z tego co się orientuje to 3C8 035 730D jest jednym z najnowszych i powinien wszystkie telefony obsłużyć. Ja taki mam zamiar kupić bo z moim obecnym nie chce się połączyć...

Edytowane przez biolly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam moduł 3C8035730A i nie moge podłączyć telefonu :( przy szukaniu wyskakuje ze nie znalazł kompatybilnych - SV i SIV mini. Może ktoś podpowiedzieć co mam zrobić?? Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Odświeżam temat - czy używa ktoś Samsunga galaxy s6 w zestawie głośnomówiącym, w Passacie rocznik 2014 - w moim przypadku RNS 510 widzi telefon ale nie czyta kontaktów z książki telefonu, czasem czyta ale najczęściej nie, poza tym po zakończeniu połączenia tzn. po wciśnięciu słuchawki na kierownicy zrywa połączenie. Jaka rada - czy komukolwiek s6 łączy się bez problemów poprzez Bluetooth . Dodam, że S4 działało bez problemu. Proszę o opinie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7CABB721-991D-441F-8718-931136946498.thumb.jpeg.aa1facc09ed2ae30a910b0c3cf2a20eb.jpegWitam , czy Ktoś rozwiązał problem z iPhonem ? U mnie auto widzi, telefon widzi , nie łączy

Edytowane przez Reni
Foto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Reni Jaki masz numer modułu BT??? Znajduje się pod fotelem pasażera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności