Skocz do zawartości
wielo

Problem z otwieraniem bagażnika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i pozdrawiam. A czy ktoś z was wie jak usunąć tą usterkę, w moim Pasacie 2001 18T, mam ten sam problem z przyciskiem w drzwiach, pilot działa prawidłowo lecz przycisk w drzwiach nie reaguje. Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam raz jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i pozdrawiam. A czy ktoś z was wie jak usunąć tą usterkę, w moim Pasacie 2001 18T, mam ten sam problem z przyciskiem w drzwiach, pilot działa prawidłowo lecz przycisk w drzwiach nie reaguje. Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam raz jeszcze.

 

może jakiś bezpiecznik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE . Czy w tym poście chodzi o unoszenie się klapy bagażnika czy o otwieranie jej(odbezpieczanie). Jeśli o unoszenie to ja obstawiam ,że powodem usterki moga byc walniete siłowniki klapy , które mimo to że została ona odblokowana, nie mają powera by ją unieść.TRoche waży, czuć to zwłaszcza jak spadnie na kark:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam z kolei inny problem, przed dorobieniem kluczyka działało otwieranie (odbezpieczanie) bagażnika środkowym przyciskiem w pilocie bez otwierania całego auta, dziś typ dorobił mi drugi kluczyk, a otwieranie z pilota samego bagażnika juz nie działa, muszę otwierać cały samochód, w czym jest problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi w kombi nie działa ani z przycisku na drzwiach ani z pilota . Po podłączeniu Vagiem wywala mi błąd takiej treści :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisuje jak by ktoś potrzebował oto mój pilot.

 

picture.php?albumid=1455&pictureid=8167

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam sedana i klapa po otwarciu szła do góry sama, teraz idzie tylko do połowy i to bardzo wolno.

Co się mogło stać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam sedana i klapa po otwarciu szła do góry sama, teraz idzie tylko do połowy i to bardzo wolno.

Co się mogło stać?

 

:wmorde tyle lat na forum i na oczy padło--miałem Ci napisać użyj szukajki,ale

za staż na forum--proszę :wmordehttp://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=104124&highlight=Naci%B1g+pokrywy+baga%BFnika wsio na tacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z przyciskiem w klapie do otwierania bagażnika gdyż ostatnio łapie za 10 razem. Muszę wymienić całą listwę czy sam da się kupić lub naprawić przycisk?

W ETCE wygląda to na całość: 1T0827574L

a tak wygląda to na allegro http://allegro.pl/listwa-otwierania-klapy-1t0827574l-vw-passat-golf-i4321858727.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście udało się rozwiązać problem domowymi metodami i nie trzeba nic kupować.

 

Wystarczyło podgiąć blaszkę mikrostyku i jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam podobny problem a mianowicie nie otwiera sie bagaznik przy pomocy guzika w kabinie (wszystko ok jesli otwieram za pomoca znaczka lub pilota). Rozebralem wiec drzwi,sprawdzilem miernikiem modul w drzwiach i nie mam napiecia na pinie od bagaznika (nie pamietam nr). Na pozostalych np od wlewu paliwa jest ok. Mam w zwiazku z tym pare pytan:

- czy jest jeszcze cos co powinienem sprawdzic np bezpieczniki lub jakies inne wtyczki czy uwalony jest modul?

- modul ktory mam to 1K0 959 793 M. Jesli bede musial go wymienic to czy musi miec dokladnie ten sam nr?

- Czy moglby ktos podrzucic instrukcje wymiany wlacznie z kodowaniem?

 

Z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź peszel między autem a drzwiami, czasami on parcieje, wlew się woda i niszczy elektrykę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście udało się rozwiązać problem domowymi metodami i nie trzeba nic kupować.

 

Wystarczyło podgiąć blaszkę mikrostyku i jest ok

 

Chyba mam ten sam problem co i Ty Kolego: klapa czasami otwiera się po kilku próbach naciskania. Mógłbyś opisać co zrobiłeś dokładniej, bo chciałbym też spróbować samemu ten temat ogarnąć ,a nie wiem za co się zabrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz mój temat o Passacie od postu 148. Są zdjęcia jak to wygląda po rozebraniu i opis co zrobiłem. Napewno sobie poradzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba mam ten sam problem co i Ty Kolego: klapa czasami otwiera się po kilku próbach naciskania. Mógłbyś opisać co zrobiłeś dokładniej, bo chciałbym też spróbować samemu ten temat ogarnąć ,a nie wiem za co się zabrać

Tylko ostrożnie szarp ten plastik czarny, bo ja jak pociągnąłem to mi pękł, ale na allegro za 40pln kupiłem używkę w niezłym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradził ktoś sobie z otwieraniem bagażnika przyciskiem który znajduje się wewnątrz pojazdu? Mi nie działa, bezpieczniki sprawne, włącznik sprawny, kable OK. Podejrzewam sterownik w drzwiach, lub moduł komfortu? Z drugiej strony w VCDS w module 46 (MK) gdy ciągnę za przycisk, wyświetla że OK, błędów brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęły 2 miechy i nie mogę otworzyć bagażnika. Wogole nie reaguje na naciśnięcie tego przycisku w klapie. Jak go otworzyć awaryjnie? Czy jest opcja że padł jakiś bezpiecznik? W sobotę wyjeżdżam do teściów i trzeba się jakoś zapakować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Minęły 2 miechy i nie mogę otworzyć bagażnika. Wogole nie reaguje na naciśnięcie tego przycisku w klapie. Jak go otworzyć awaryjnie? Czy jest opcja że padł jakiś bezpiecznik? W sobotę wyjeżdżam do teściów i trzeba się jakoś zapakować.

 

Awaryjne otwieranie klapki wlewu jest w vcds, ale klapy to nie słyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem "awaryjnie". Trzeba było wyrwać kilka zbędnych elementów.

dafota.2.6k21409247610d.jpg.smWP_20140828_002.jpg&th=2714

dafota.2.r271409247610g.jpg.smWP_20140828_003.jpg&th=3238

dafota.2.na51409247611j.jpg.smWP_20140828_004.jpg&th=5568

 

Teraz już działa za każdym razem, tylko trzeba wiedzieć gdzie nacisnąć ;)

Edytowane przez zarembaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Otworzyłem "awaryjnie". Trzeba było wyrwać kilka zbędnych elementów.

dafota.2.6k21409247610d.jpg.smWP_20140828_002.jpg&th=2714

dafota.2.r271409247610g.jpg.smWP_20140828_003.jpg&th=3238

dafota.2.na51409247611j.jpg.smWP_20140828_004.jpg&th=5568

 

Teraz już działa za każdym razem, tylko trzeba wiedzieć gdzie nacisnąć ;)

 

hehe brutal, tą gumę mam jakbyś chciał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności