Skocz do zawartości
wielo

Problem z otwieraniem bagażnika

Rekomendowane odpowiedzi

Nie otwiera mi sie automatycznie do góry bagażnik zarówno z pilota jak i po wcisniećiu guzika wewnątrz. Jak to zrobić by otwierał sie sam do góry? Czy coś nie tak z pilotem? Jeden pilot otwiera tylko bez podnoszenia a drugi wogóle nie otwiera bagażnika tylko samochód

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jeden otwiera drugi nie to to może być wina baterii w pilocie

 

a co do guzika w środku mam passata variant i ten przycisk też nie działa

nie wiem czy w kombi on w ogóle ma działać

 

jak ma ktoś varianta niech napisze czy przycisk otwierania bagażnika ten obok klapki paliwa wam działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam varianta i także nie działa ten przycisk w drzwiach obok klapki wlewu paliwa.

Sprawdzałem vagiem sterownik drzwi kierowcy i w blokach pomiarowych widać , że po naciśnięciu go reaguje tzn. z "nieuruchomiony" zmienia się na "uruchomiony", ale zamka bagażnika nie otwiera. Z pilota zamek się otwiera bez problemu.

 

Ciekawe czy tak ma to być , czy też jest jakaś usterka-wada.

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam varianta , przycisk działa , jak go nacisnę to z zewnątrz można otworzyć klapę bagażnika a drzwi nie . Pewnie podniosłaby się jak by był moduł podnoszenia lecz ja nie mam .:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wynika , że jest jednak usterka. I to dosyć częsta, bo wcześniej już czytałem na forum o nie działającym przycisku bagażnika.

 

Jak się za to zabrać:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trokadero ale on działa jak siedzisz w zamkniętym samochodzie czy jak??

 

bo ten w pilocie nie otwiera klapy tylko sam zamek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam varianta , przycisk działa jak i z pilota tak i ze środka, ale mi sięnie otwiera klapa automatycznie bo nie mam tej opcji ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale przycisk w drzwiach działa ci jak jesteś w otwartym czy zamkniętym samochodzie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale przycisk w drzwiach działa ci jak jesteś w otwartym czy zamkniętym samochodzie??

 

jak otworzę tylko drzwi od strony kierowcy a reszta jest zamknięta to też mogę otworzyć bagażnik ze środka, a jak chcę otworzyć tylko sam bagażnik to trzymam na pilocie guzik z tylną klapą, później jak zamykam klapę nic już nie wciskam bo mi się zamyka automatycznie

29072009146.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pilot mi działa

 

mi chodzi o przycisk w drzwiach

 

jak on działa?

 

czy otwiera klapę jak samochód jest zamknięty czy otwarty u mnie ani tak ani tak !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy otwiera klapę jak samochód jest zamknięty czy otwarty u mnie ani tak ani tak !!

 

jeżeli masz otwarte drzwi Tylko od kierowcy a reszta jest zamknięta i jak siedzisz w aucie i np ktoś chce ci coś schować do bagażnika otwierasz bagażnik poprzez wciśnięcie guzika w drzwiach i powinien się otworzyć, też tak powinno być jak jesteś w środku auta i jesteś w nim zamknięty też możesz otworzyć sam bagażnik poprzez guzik w drzwiach, ;] u mnie tak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jeden pilot otwiera bagażnik ale nie podnosi sie klapa sama do góry, więc to raczej nie jest bateria skoro pilot działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi jeden pilot otwiera bagażnik ale nie podnosi sie klapa sama do góry, więc to raczej nie jest bateria skoro pilot działa

a masz w ogolę tą opcję ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta opcja nie była w wyposazeniu standartowym i bardzo zadko spotyka się passata w variancie z tą opcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersje Highline to powinno byc ale sam nie wiem bo kupowałem auto z Niemiec. Jak moge sprawdzić czy to mam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też mam Highline z niemiec i nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam wersje Highline to powinno byc ale sam nie wiem bo kupowałem auto z Niemiec. Jak moge sprawdzić czy to mam?

Podpiąc vag-a i sprawdzić.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak moge sprawdzić czy to mam?

Jeżeli masz taki przycisk, to masz otwieranie i zamykanie elektryczne.

028698ad57727142.jpg

Edytowane przez teddybar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem sobie bo nie zapomniałem :P

 

przycisk w drzwiach działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przycisk w drzwiach niezależnie czy w samochodzie są uchylone czy zamknięte drzwi powinien działać. I nie ma znaczenia czy to jest variant czy sedan. Przycisk podobnie jak środkowy guzik na pilocie zwalnia zamek. W sedanie bagażnik sam się owiera - za pomocą sprężyny, zaś w variancie jeżeli nie ma opcji automatycznego otwierania/zamykania klapa "odskakuje" i trzeba ją podnieść ręcznie. Jeżeli bagażnik nie otwiera się Wam za pomocą przycisku w drzwiach nie jest to normalne i macie coś uszkodzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności