Skocz do zawartości
Gość t26

Gdzie po używane opony, Warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jaki miałeś wtedy samochód ale miałeś już opis 4,2 V8.

 

Wiesz, zaraz zmienię opis na inny i w tamtym poście tez będzie nowy wpis a więc nie zrozumiałeś....

A..... i muszę ci kolego dać dobrą radę- jesli gdziekolwiek będziesz dzwonił to nie licz na to że ktoś porozmawia z Tobą jak Pani z sex-linii, bo w większości przypadków będziesz zawiedziony

 

Serio ? Mam kilku sprawdzonych sprzedawców i jakoś nie jestem zawiedziony.... W polecanym przeze mnie ( w innym temacie ) składzie opon podaje co mnie interesuje i za kilkanaście minut oddzwaniają do mnie z informacją co mogą mi zaoferować....

Co do używek to już nie raz się wypowiadałem że czasami warto wybrać używkę w bardzo dobrym stanie niż nową firmy krzak...

 

I nawiązując do Twojej wcześniejszej wypowiedzi:

 

ma maszynę 4,2 V8 i dzwoni po używane opony?

 

Nowy chińczyk w rozmiarze 245/35/19 kosztuje średnio 600-800 pln a roczna markowa opona 400-600 to nie dość że tańsza, też z gwarancją to i lepsza....

I pomyśl jeszcze że nie każdy kupuje samochód bo ma nad stan gotówki na koncie tylko czasami są to ciężko zarobione złotówki na konkretny samochód i każdy szuka oszczędności bo nie sztuka wydać na komplet opon 4 tys jak można o polowe mniej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze zrozumiałem kolego... bo w związku z tym że jestes częstym autorem postów na forum pamiętam że już długo przy twoim avatarze widnieje:

4,2 V8!!!

z resztą się z tobą zgadzam, chociaż nie powinieneś rzucać ciemnego światła na ludzi tylko dlatego że źle ci się rozmawiało przez telefon, bo przekłada się to nijak na oferowane przez nich opony.

 

rozbrajające są też wypowiedzi (tomek) o tym, że pokazują mu oponę 18/225 po 260 zł za parę i ma żal że jest niecałe 4mm bieżnika... kolego jak znajdziesz gdzieś punkt, w którym kupisz 18 z 7mm bieżnika nawet za 300zł za parę to daj szybko znać- kupię od razu ze 4 komplety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chociaż nie powinieneś rzucać ciemnego światła na ludzi tylko dlatego że źle ci się rozmawiało przez telefon, bo przekłada się to nijak na oferowane przez nich opony.

 

Tu masz racje :) ale jak ktoś ma takie podejście do klientów to ich strata bo ja wybiorę inny skład....

 

już długo przy twoim avatarze widnieje:

4,2 V8!!!

 

Gdzieś tak od polowy września ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie mam kolegę w Łomiankach na ul.Wiślana 12 ( wjazd od Jaśminowej ) (tył komendy) .. Zapoznaliśmy się po przez cb radio ale jest godny polecenia ... Oponki ma nowe i używane i ceny przystępne .. Myślę że jak powiedzie że dzwonicie z polecenia koleżanki/kolegi z serwisu cb z Legionowo da lepsiejsze cenki na oponki ... W razie co kontakt do niego 600-325-586

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może akurat nie używane i nie konkretnie w Wawie, ale na pewno warto. : http://allegro.pl/item1183269743_wwwmotohurtcom_205_55r16_toyo_t1r_japan_warszawa.html Sam kupiłem . Cena super i jeszcze dają 24m gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może akurat nie używane i nie konkretnie w Wawie, ale na pewno warto. : http://allegro.pl/item1183269743_www..._warszawa.html Sam kupiłem . Cena super i jeszcze dają 24m gwarancji.

niestety musze sie zgodzic

bardzo dobra obsluga i dobre ceny

Lokalizacja to Marki - brama obok salonu Hondy (jakby link do Alle stal sie nieaktywny)

polecam

sam kupilem kapcie do paszteta i micry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jesli ktoś potrzebuje opon,cały asortyment,no prawie cały:) moge dac kontakt do gościa z wybrzeża wyceni i przysle kurierem na koszt jego firmy.naprawde tanio i rzetelnie,doradzi a i używke tez moze miec.Ja u niego kupilem już kilka kompletów i jestem zadowolony.Smialo moge polecić.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj info, pewnie ktoś jeszcze skorzysta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dawaj info, pewnie ktoś jeszcze skorzysta...

Podaje kontakt

p.Artur,firma WALMAR w Redzie

tel.586785939.

Proszę przekazać ,ze kontakt otrzymaleś z Forum Passata.Bedzie rabat :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE POLECAM >>>Ex-Gum Wulkanizacja Krzysztof Kurnik ŁOMIANKI UL WIŚLANA 34

kawał sku......na i hu.....ja wymieniałem opony , a jak mi koła po 10 km zaczeły wibrować dzwonie do kolesia że nie jest o.k to mi wmawia że musiałem gdzieś przywalić a ja jechałem prostą jak stół E 7 podjechałem do wulkanizatora po drodze na płońsk a on mi mówi że mam nie doważone koła >>>>> nie polecam >>>>omijajcie go z daleka i zapodajcie to znajomym ..

żeby nikt niemusiał się wkur.....ć jak ja, :dupablada tuż przed wyjazdem nad morze z rodziną :dupablada

Edytowane przez RICKI 72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było jechać od gościa i niech Ci wyważy jeszcze raz.

Czasem się zdarza że po wyjechaniu jest ok, a po pewnym czasie koła należy wyważyć ponownie, opona układa się na feldze/lekko skrzywiona felga etc.

W związku z tym, tym bardziej polecam miejsce o którym pisałem nieco wyżej.

Po wyjechaniu od nich było ok, po kilkudziesięciu km zaczęło bić i latała kierownica - wróciłem i oczywiście bezpłatnie wyważyli koła ponownie, miło i sympatycznie.

Tak jak mówię zdarza się.

A kolega tylko dzwonił czy ten człowiek, na którego tak bluzgasz odmówił poprawki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idzie zima to może się przyda. na początku tematu ktoś wspominał o Józefowie

 

Szablex Opony w Józefowie - cały czas się rozwijają

 

http://www.szablex.eu/

 

bwy1290154221x.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam:

Opony Michałowski, W-wa ul. Wyborna

Sprawnie, szybko z uśmiechem, doradzają, gwarancja, rabat:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja - tak jak pisałem wyżej - nie polecam tego miejsca, chyba że w ostateczności.

Miałem z nimi do czynienia kilka razy (nie tylko ze swoim autem bo początkowo polecałem też znajomym) i o ile na początku było w miarę ok to teraz bym opon od nich nie wziął.

Pomijam już, że zazwyczaj szybko szybko i raz mi założyli różne indeksy prędkości - musiałem wracać bo auto zaczęło ściągać, innym razem koła źle wyważone i znowu powrót.

 

A co do opon przez nich oferowanych - o ile parę lat temu były świeże a więc cena w miarę atrakcyjna to teraz płacenie np. 200 zł za sztukę za oponę z 2003 roku (8 letnia!) - dziękuję serdecznie.

Pomijając już zresztą samą cenę, to po prostu tylu letnich opon bym w ogóle nie kupił

(a takie tam przeważają).

Inna sprawa, że nauczony doświadczeniem nigdy nie wezmę używek, zwłaszcza od handlarza. Tu chodzi o bezpieczeństwo.

W skrócie - polecam zdesperowanym...

Acz używki można w Wawie znaleźć taniej (np. Opony Staniewicka)

Edytowane przez Matee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzo Wyborna to zgadzam sie z kolegą Matee.

Na poczatku bylo w miare ok. Od conajmniej roku im sie w d... polprzewracalo

Ja odradzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to to!

Pięknie ujęte :D

Czyli nie polecamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze kupowałem używane i nie roczne, a nawet z 2007-8-9r.

Oponki z bardzo dobrym bieżnikiem,żadnych wad i chyba za jedną dawałem po 75zł/1szt.

Spokojnie starczały na 3sezony.

Wszystko w zależności od rozmiaru/stanu opony, i roku:)

Ew. mogę podpytać oraz załatwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ja wczoraj zakładałem gumy na ul. kopijników (przy toruńskiej). Ogólnie skład mają nieduży, ale wybrali mi dunlopy sp sport 205/55/16 po prawie 6mm z 2009r.(kupiłem dwie używki, bo 2 mi się skończyły a drugie 2 po 6mm miały i chciałem coś dobrać) Zapłaciłem 200zł z montażem. Ogólnie polecam-chłopaki zrobili wszystko w max 10 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyk89

A ja za 300 z montażem dwie używane opony z bardzo dobrym bieżnikiem na ul. Regulskiej koło Piastowa kupiłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja radzę uważać na wulkanizację na świdnickiej (dawna staniewicka), handlują też na allegro. Kupiłem u nich komplet nowych 235/40R18 Contiego, stare zostawiłem u nich, bo mi "złom" niepotrzebny. Opony miały bieżnik koło 4mm, 07 r., CSC2, ale ścianki boczne miały głębokie dziury, tak jakby ktoś nożem wbijał, można było kawał gumy odgiąć - nie były to ranty chroniące felgę, tylko normalnie na ściance bocznej, dlatego też zdecydowałem się je wymienić. Teraz widzę na allegro opis tych opon CSC2, 07 r. używane w tym rozmiarze za 800 zł. Trzeba uważać co się bierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności