Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ten temat. Tutaj piszemy o B6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś szybko pomógłby i napisał jak zdemontować ramkę oświetlenia na środku w przednim rzędzie? Wyciągnąłem już ten moduł z przyciskami i żarówkami i odpiąłem go od instalacji ale po odkręceniu kolejnych dwóch wkrętów i "wyhaczeniu" tych dwóch haczyków w ramce ona dalej twardo siedzi. Tak jakby coś jeszcze ją trzymało u samej góry nad schowkiem na okulary przeciwsłoneczne. Ktoś pomoże??

 

EDIT

 

Czy w ogóle ta ramka odchodzi od podsufitki czy ona tam na stałe siedzi i wystarczy tylko te dwa wkręty wykręcić? Widze właśnie jakieś fotki gdzie ta ramka "siedzi" w zdemontowanej podsufitce...

Edytowane przez woocash09

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramka jest przykręcona 2 śrubami do dachu. Jeśli "chodzi" już razem z podsufitką to tylko trzeba pociągnąć.

Edytowane przez mkpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK już widze! Dzięki :)

 

To może teraz jeszcze pytanie numer dwa: jak wypiąć kabelek z podświetlenia osłony przeciwsłonecznej?

 

Foto:

IMG_3251.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdejmiesz konsolę górną to będziesz miał dojście od przodu od strony szyby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak wymontuję to:

image.jpg

To potem tylko pozdejmować osłony słupków wszystkie i podsufitka opuści się sama i wtedy będzie dojście do jakiejś wtyczki od strony szyby tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zdejmiesz osłony słupków A to nawet ręką da radęsięgnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elegancko! Dziękuje za pomoc!

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Uff przepraszam że kolejny post ale czy tu na środku przy lusterku ta podsufitka jest jeszcze jakoś przymocowana? Nie chce puścić

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowie ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a takie pytanie jak z zewnątrz zdjąć te zakończenia relingów, chodzi mi o te maskownice z tyłu? trzeba to  szarpnąć? przesunąć w tył czy w bok? nie chce nic urwać a przy myciu karcherem wylatuje z tego nie wiem czy rdza czy coś innego takie czarne kropeczki mam na dachu i chciałbym tam zajrzeć co się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. To jak to w końcu jest... Można zmienić relingi z czarnych na chrom w b7 bez zdejmowania podsufitki czy nie można, bo już się pogubilem...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Też muszę uszczelnić połączenia relingów z dachem. A przy okazji zmienić relingi na chrome , a to od dawna chciałem zrobić. Jest może ktoś z okolic Lublina, kto już zdejmował podsufitke i wymieniał relingi? Nie chce dotykać tego bo zapewne urwę jakiś zaczep i będzie lipa. Z zapłatą jakoś dogadamy się i zabiorę ze sobą jakieś piwerko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego się obawiałem że żeby zdjąć relingi to trzeba będzie zdjąć podsufitkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie finalnie jak to jest z tymi usczelkami/piankami. Będę wymieniał czarne na chrom w B7. Do uszczelnienia chce dać silikon dekarski. Rozwiązanie chyba ok? I co z tymi piankami między dach a reling? Kupowaliście nowe czy  sprawdzone jakieś patenty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy pomoże ktoś zamontować relingi chrom do Passata b6 pozdrawiam oczywiście w miłej i przyjemnej atmosferze %% czy znajdzie się jakiś ochotnik do zdjęcia podsufitki i zmiany relingów 

Edytowane przez daniellozs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności