Skocz do zawartości
chmielu90

cieknące paliwo B6 Tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moje pytanie kieruje do posiadaczy paskow B6. Chodzi mi mianowicie o wyciek paliwa jaki zauwazyl dzisiaj mechanik podczas wymieniania oleju. Stwierdzil ze najprawdopodobniej jest to jakis podajnik albo przebity wężyk na łączeniu. Powiedział też, ze część taka mozna dostac tylko w serwisie:(. Czy orientuje się ktoś jaki może to byc przedział cenowy? a na dodatek moge powiedziec ze plama ropy pojawia sie w okolicach zbiornika przy wężykach.:confused:

Edytowane przez chmielu90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie zrób a nie piszesz o czym o czym jak widac nawet Twój mechanik nie ma pojęcia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówił, że to prawdopodobnie jakiś oring...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze uszczelinacz pompy paliwa puscił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy w pon skocze do jakiegos mechanika, wezmie go na kanal jak sie nie uda naprawic to porobie zdj i bedziemy dochodzic do prawdy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy w pon skocze do jakiegos mechanika, wezmie go na kanal jak sie nie uda naprawic to porobie zdj i bedziemy dochodzic do prawdy :P

Ja bym do ASO i pompa w zbiorniku do wymiany akcja serwisowa sie kłania a jeśli akcja zrobiona to też do ASO (reklamacja) Pzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym do ASO i pompa w zbiorniku do wymiany akcja serwisowa sie kłania a jeśli akcja zrobiona to też do ASO (reklamacja) Pzdro

 

 

Hmm no jesli "pan mechanik" nic madrego nie powie to niestety serwis :( no ale zobaczymy nie ma co zapeszac moze to jakas pierdolka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym do ASO i pompa w zbiorniku do wymiany akcja serwisowa sie kłania a jeśli akcja zrobiona to też do ASO (reklamacja) Pzdro

 

a jaki numer akcji jest na pompe i jaka reklamacja skoro pompa jest pod kanapą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jaki numer akcji jest na pompe i jaka reklamacja skoro pompa jest pod kanapą ?

 

Nie bardzo rozumiem o co koledze chodzi z tym numerem akcji na pompe...mam nadzieje ze to tylko oring a nie cala pompa. Zreszta nie jest to jakis ogromny wyciek tylko dalikatne kapanie, no ale z paliwem nie ma zartów lepiej jak najszybciej spróbować coś z tym zrobić:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, rozwiązał się problem cieknącego paliwa. Przyczyną była uszkodzona chłodnica paliwa :( koszt takiej chlodnicy 500 zl :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze typowa usterka w passatach z poczatkow produkcji, nawet byla akcja serwisowa z tym zwiazana jesli sie nie myle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widze ze typowa usterka w passatach z poczatkow produkcji, nawet byla akcja serwisowa z tym zwiazana jesli sie nie myle...

 

hmm no byc moze...podobno ta pompa uszkodzila sie przy zdejmowaniu z lawety bo byla nawet obdarta oslona...

 

zdjecie troche slabej jakosci ale bylo robione komórką i nie chciałem panu w serwisie przeszkadzac za bardzo :P

 

79492b1ee0bbddcam.jpg

Edytowane przez chmielu90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam co to za czujnik z przodu silnika coś z niego cieknie podejrzewam że to ropa

<a href=dafota.2.f5p1423247879j.jpg.sm&th=2162'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam co to za czujnik

Czujnik temp. paliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli chyba będzie do wymiany.Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok czyli chyba będzie do wymiany.Dzięki

Zmień opaski na skręcane , wyjmij czujnik i załóż nowy oring /chyba nawet taki sam jak przy czujniku temp. silnika/ i obserwuj czy znowu zaczyna tam cieknąć paliwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności