Skocz do zawartości
Gość grtrans

Passat B3 VR6+GAZ Szarpanie przy większym wciśnięcu pedału gazu.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość grtrans

Witam! To mój pierwszy post na tym forum. Niedawno kupiłem Passata B3 VR6 174 konie i mam z nim problem tzn.szarpie(przerywa) przy większym wciśnięciu pedału gazu i na goracym silniki i na zimnym czy na gazie czy na benzynie. Jak jadę spokojnie wciskając gaz to wszystko jest ok. Co jest tego przyczyną? Pomóżcie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość b3vr6gt

sprawdz czujnik halla przy aparacie zapłonowym 3 pinowa kostka miałem ten sam problem mogła się odpiąc wepnik ją zresetuj kompa (odłacz obie klemy od akumulatora i złącz je ze sobą na jakieś 15-20 minut) potem podłącz daj mu pochodzic bez gazu na wolnych obrotach ze 2 minuty i przejedz się w miare spokojnie bez gazowania z 10-15 minut potem zgaś go i odpal powinno być dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grtrans

No dobrze kolego sprawdzę to tylko że wytłumacz mi w którym miejscu jest aparat zapłonowy w vr6 bo nie bardzo wiem.:)

Edytowane przez grtrans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PEWNIE KOLEGO MASZ PRZEWODY WYSOKIEGO NAPIĘCIA DO WYMIANY, a masz silnik z aparatem zapłonowym czy elektroniczną cewke?? cewki lubią pękać przy mocowaniu i jest przebicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocne jest to szarpanie? Z kumplem mieliśmy taki problem w jego MK II VR6.. Podłączyliśmy pod VAG-a i wyskoczył jakiś błąd przepustnicy.. Skasowaliśmy i od tamtego czasu jest ok.. Podłącz go najpierw pod kompa, zobaczymy co wykrzyczy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności