Skocz do zawartości
Gość Jacusnik

Klocki hamulcowe dzwonią! Luzy w jarzmie, brak blaszek?

Rekomendowane odpowiedzi

A może pospadały ci sprężyny, które trzymają klocki i dlatego tak dzwonią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nic nie spadło tam sprezyn typowch nie ma zadnycj kest tylko na zewnatrz co dociska zacisk taka wygirta w dwa otworki wchodzi one sa nowe ;) wiec to nie to ;) chyba kolego o innych zaciskach mówisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vw.jpg

Ja właśnie o tych sprężynach mówiłem. Jeżeli są zamontowane, to nic innego nie przychodzi mi do głowy.

Edytowane przez mazigt1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba ze tak kolego ale tam sa jarzma podrobione dlatego pytam jaki powinien byc tam luz w jarzmie na klocku hamulcowym góra doł i jak to sie ma do dzwonienia ewneyualnie moze ktos przerabiał ten temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wycierajace sie prowadnice to chyba nomrlane w passatach typowy szajs tych mocowan wymyslili ehhh ...

 

Ja rok temu wymieniłem łoża na nowe i już znowu dzwonią na bruku. Załamka jest pod tym względem w Passatach 2i51sx.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja rok temu wymieniłem łoża na nowe i już znowu dzwonią na bruku. Załamka jest pod tym względem w Passatach

 

Dokładnie kolego to samo mysle i ta sama przypadłosc na bruku nie wiem co tam jest grane dlaczego to tak sie wyrabia przeciez jarzma to twardy odlew ;/

chociaz ja nie mam nowych ale jak widze ile one kosztuja kupie i nawet niech wytrzymaja dwa lata to masakra ;/ za drogi interes...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W która stronę dogiac ta cholerną blaszkę? Rozumiem że tłucze klocek zewnętrzny? Blaszkę /drucik dogiąć w jego kierunku? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności