Skocz do zawartości
1jurek

kierownica multifunkcyjna passat b5 2000.r

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich, mam takie pytanie ,do czego słuzy przycisk z lewej strony, przy przyciskach w kierownicy taki okrągły???????:eek::confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, mam takie pytanie ,do czego słuzy przycisk z lewej strony, przy przyciskach w kierownicy taki okrągły???????

 

Witaj. Sprecyzuj może o jaki przycisk Ci chodzi, bo na załączonym zdjęciu ja takiego nie widzę

multi.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o ten z tyłu kierownicy?

Służy on do wł/wył podświetlania przycisków na kierownicy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z lewej strony z przodu patrząc, są 3 przyciski a głębiej z lewej ,jest taki okrągły tak jak zaślepka.

 

---------- Post added at 21:01 ---------- Previous post was at 20:51 ----------

 

Siwy-223 ma, rację dzięki!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie odświeżę temat, przy okazji to mój pierwszy wpis, więc chciałbym jeszcze raz przywitać wszystkich forumowiczów. 

Też mam taką kierownicę i też się dziś zastanawiałem do czego ten przycisk służy, ale dzięki Wam już mam odpowiedź. 

Mam jednak jeszcze jedno pytanie odnośnie działania przycisków na kierownicy. Czy można je dokupić nowe, ewentualnie jak to rozebrać żeby to dokładnie przeczyścić? Niby wszytko działa, ale nie podoba mi się sposób działania tych przycisków, czasami mam wrażenie (zwłaszcza przy krótkich naciśnięciach np. tempomatu), że przycisk nie zadziałał [dodam jeszcze, że szczególnie mi zależało na takim Passacie żeby miał multifunkcję, bo wydawało mi się, że używanie zwłaszcza tempomatu (bardzo często z niego korzystam) będzie wygodniejsze niż standardowego w manetce. Teraz jakoś mam mieszane uczucia]. Wtedy naciskam kilkukrotnie lub wciskam przycisk na dłużej, ale może jest jakaś metoda domowa na odratowanie tego. Pozdrawiam Dominik.

Edytowane przez dominik_automat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się komuś przyda, bardzo pomaga najprostsza czynność czyli przedmuchanie sprężonym powietrzem, przełączniki są tak akurat skonstruowane, że powietrze ładnie to może wyczyścić. Działa wszytko zdecydowanie lepiej niż było, ale nie jest to do końca jeszcze to czego bym oczekiwał. Zawsze to coś i brak kosztów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności