Skocz do zawartości
DJ.Tuning

ZLOT SOLNA Teleśnica 14-16 sierpnia (foto relacja pierwszy post)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja tez się pisze na soline 3 osoby na domek. ;-) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja również się pisze na soline JacoVR6+4 =domek 3 osobowy. proszę mi za rezerwować i wpisać na listę.

 

---------- Post added at 09:44 ---------- Previous post was at 09:41 ----------

 

jak ktoś będzie jechał z Lubelszczyzny prze Tomaszów Lub. to niech da znać pojedzie razem bądź inny wariant trasy ustalimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do kiedy można się deklarować na domek 4-os?

bo jak na razie to ja 14.08 pracuję do 15 a do teleśnicy to jakieś 5 godzin jazdy będę miał, jak by co...

 

wszystko jest w pierwszym poście. Więc zapraszam do przeczytania bo jest tam i termin zgłoszeń i miejsce zbiórki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze akurat w tym terminie ten spot,bardzo chciałbym tam byc bo to w moich stronach ale tamte dni niestety odpadaja:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze akurat w tym terminie ten spot,bardzo chciałbym tam byc bo to w moich stronach ale tamte dni niestety odpadaja(

 

toć to wolny weekend.

Ja akurat załapałem nową pracę ale żebym miał z niej zrezygnować to będę na 1000000000000000000000000000000000%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolny wolny ale narzeczona juz zaplanowała:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się pisze na domek na razie 3 os ze mną najprawdopodobniej przyjedzie moja młoda więc jak coś to kogoś mogę wsiąść do domku pod warunkiem że nie będzie w nocy patrzył hihihih

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Łatwo mowic:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM Pomysł bardzo dobry Chętnie bym się wybrał Muszę porozmawiać z żoną jak ona to widzi POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok powinienem już dziś zamknąć listę ale zadzwonię do faceta z ośrodka wypoczynkowego i postaram się o to żeby poczekał do poniedziałku z rezerwacją ostateczną. W poniedziałek postaram się dorwać neta to wam powiem kto z kim i gdzie ;-)

 

Jacu6x6 pilnuj ich jak mnie nie ma :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska wiecie dlaczego nie zamknąłem jeszcze listy?...

... Nie zamknąłem jej dlatego żeby zmobilizować was do wpisania się na nią :mad:

 

Ale dobra. Jeszcze do poniedziałku do 15:00 dam wam szansę.

A teraz Garść informacji:

 

Dzwoniłem do ośrodka gdzie mamy zarezerwowane noclegi i wygląda to tak że jest 7 domków 3 osobowych coś 5 domków 4 osobowych. Ale są też domki kilku pokojowe na 15 a nawet 20 osób i nie wiem czy to nie była by fajna opcja, żeby wziąć dwa duże domki i się w nich rozlokować.

 

Jest też możliwość jeżeli ktoś ma ochotę, wykupienia sobie obiadów. Jeżeli ktoś ma ochotę to bardzo proszę o informację.

 

Co więcej. Dowiedziałem się że kilka osób będzie jechać przez przemyśl, więc do Sanoka będą musiały nadłożyć drogi. Pomyślałem sobie w związku z tym że miejsce spotkania zmienimy z Sanoka na Lesko, A żeby nikt nie miał problemu ze znalezieniem to ustalmy że spotykamy się pod biedronką. To po lewej stronie drogi zaraz jak się wjeżdża do leska od strony Sanoka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj DJ.TUNING czy jest ,możliwość zakwaterowania moich kumpli w dodatkowym domku 3 osobowym bo niedawno odwiedzili polskie ale nie gwarantuje że przyjadą passatem nawet inna marka niż VW !00% cie powiadomię w niedziele wieczorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam preferencje co do potrzeb domku niestety ekipa mi sie wykruszyła i przyjadę tylko sam więc nie potrzebuje domku 3 osobowego moje potrzeby to tylko jedna łózko może mnie ktoś przygarnie do siebie??!! A mam pytanko jak wygląda sprawa obiadów ceny itd??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posłuchajcie mnie nie obchodzi ile osób i w którym domku mnie interesuje to żeby nas było jak najwięcej.ja już wpłatę zaliczkową zapłacę ale zapiszcie się w ilości takiej żebym was najlepiej wszystkich poznał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie. Z mojej strony się powiększyło grono chętnych na SOLINE i jedziemy na 3 passaty (tylko jeden dojedzie w sobotę) przez PRZEMYŚL to możemy się dołączyć. tylko w jakim miejscu i o której dajcie znać kto jedzie przez przemyśl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK czyli zamykam listę.

 

Dzisiaj zadzwonię do ośrodka i zarezerwuję co następuje:

 

7 domków 3 osobowych

1 domek 4 osobowy

zapytam jeszcze o te domki wielopokojowe może to będzie lepsza opcja bo wszyscy będziemy w góra 2 domkach

 

Zmieniam preferencje co do potrzeb domku niestety ekipa mi sie wykruszyła i przyjadę tylko sam więc nie potrzebuje domku 3 osobowego moje potrzeby to tylko jedna łózko może mnie ktoś przygarnie do siebie??!! A mam pytanko jak wygląda sprawa obiadów ceny itd??

 

Całodobowe wyżywienie kosztuje 26 zeta, obiad to koszt 13 PLN

 

Kurcze może to wina Kaca giganta i coś mi się na oczy rzuciło ale z tego co liczę to mam tylko około 10 osób które zadeklarowały że na 100% przyjadą

 

JA WAS BARDZO PROSZĘ O POTWIERDZENIE DZIŚ DO 18 KTO JEDZIE I Z ILOMA OSOBAMI BO MUSZĘ DZIŚ ALBO POTWIERDZIĆ ALBO ODWOŁAĆ REZERWACJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez DJ.Tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przykro mi ale muszę być w robocie 14.08 i to dłużej niż wynikało z grafika :mad:

udanego zlotu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK już mamy zatwierdzoną rezerwację.

 

z moich wyliczeń wynika że będzie nas 25 - 27 osób. Pobyt jest liczony jako 2 doby więc wyjdzie 60 PLN od osoby. Zarezerwowałem dla nas duże domki w których są pokoje 1,2 i 3 osobowe więc bez problemu się rozlokujemy. Nie będę robił przydziałów do pokoi, bo myślę że na miejscu samo wyjdzie kto gdzie i z kim.

 

Teraz jeszcze bardzo istotna sprawa. Mianowicie pieniążki za nasz pobyt. Połowę trzeba wpłacić w formie zaliczki, a drugą przy wyjeździe. więc łatwo policzyć jaka kwota to będzie. w związku z tym muszę was prosić o wpłatę tej kwoty na konto co bym miał z czego uregulować te należności.

Numer konta na które proszę o przelew w wysokości 60PLN od osoby to:

 

Piotr Szokiera

mBank:95 1140 2004 0000 3102 5086 2720

z dopiskiem należność za zlot.

 

Wszystkie sprawy rozliczenia oczywiście będą do wglądu.

Edytowane przez DJ.Tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności