Skocz do zawartości
DJ.Tuning

ZLOT SOLNA Teleśnica 14-16 sierpnia (foto relacja pierwszy post)

Rekomendowane odpowiedzi

Po zlocie zostały już tylko miłe wspomnienia i niesamowity materiał.

 

Postaram się co nieco opisać i pokazać foty ;-)

 

Mój dzień zaczął się od pucowania auta (bo i od czego mógł?) 7c135bf5f0fffab5m.jpg

 

Po tym jak się już wszyscy spotkaliśmy i zapoznali pojechaliśmy kolumną do ośrodka.

30038addd1a9b255m.jpg 71e361de2ff03b28m.jpg15008e4979094ff3m.jpg

Byłem pierwszy raz na zlocie więc zdziwiłem się że wszystko się zaczęło od grilla :-D

4da405c165913c8dm.jpg Który zakończył się grubo po północy.

 

Sobota to dzień na zwiedzanie Soliny:

e1706941f04b0ea2m.jpg da5fb7ab960db551m.jpg 5a5ef5c60bb7b59em.jpg 889a6a287bbebb2bm.jpg 56a6227b3f7fc1e4m.jpg 9b922b764e15f01am.jpg 889a6a287bbebb2bm.jpg 6c5a57a1df3ad26dm.jpg ebb1e61ebcafca76m.jpg 46a17b222eeeded7m.jpg 53017e6cad31f1e6m.jpg688c58ed870297bam.jpg a1c4a8c9842f90c1m.jpg f83e18c690eb9383m.jpg 74422c8aec3cf637m.jpg

 

Coś dla osób ze zdrowym żołądkiem ;-)

4223268de0a96703m.jpg e7cefa2d00890802m.jpg c80281a8f2331b2cm.jpg

Przymusowa rybka nad zaporą ;-)

8ec0d9e9b222c53cm.jpg 101be0db79f9a611m.jpge2e88cf0f7e4bff6m.jpg cdc778b421ddd2a1m.jpg 02d99de391293452m.jpg

29ec4e320eee1b7bm.jpg takich fot nie może zabraknąć.

 

Czas wolny w ośrodku:

bbac9a9613c470f3m.jpg e11f10bc4a5dd140m.jpg af8452c103cf6b25m.jpg c98a3a5dc217a0fem.jpg8ccf3f7b90845f64m.jpg c412566ce28d67d2m.jpg

 

Sobota oczywiście czym mogła się zakończyć...?

eed01c5e756e9417m.jpg054873fb400b7ae5m.jpg

 

W niedzielę jak już wszyscy powstawali... no cóż... trzeba było się pożegnać z ośrodkiem.

1bb8086d466a34b9m.jpg 96ac98c339c3b3e2m.jpg

 

Ale to nie oznaczało zakończenia zlotu, tylko przeniesienie imprezy na plażę nad Solinę, i błogie byczenie na słońcu. I sesyjka zdjęciowa przy naszych maleństwach:

d7db087cd4d8b9afm.jpg 0f2f142ef750f12bm.jpgdb19d42b8deb0107m.jpg4290a1e33a0cb926m.jpg77a56c7d2ad7070am.jpg

 

prawie jak passat :-D

9e94cf1498bc884am.jpg

 

Naleśniki

89812d594db52256m.jpg

 

Niestety wszystko co dobre kiedyś musi się skończyć, więc i my w końcu na ostatni wspólny obiad do Ustrzyk niestety już bez Navika który musial wcześniej uciekać:

bba0135bca6be647m.jpg

 

I jeszcze kilka kilometrów przejechanych razem, do Kuźminy gdzie trzeba było się pożegnać.

 

af15d99b1d02a525m.jpg 80f8f68e26e1e9ffm.jpg

 

i ostatnie wspólne foty z Jackiem i Grześkiem na tarasie widokowym gór słonnych:

d2656ac400bc7672m.jpg 0cc0d27fa04798ffm.jpg

 

No i już po zlocie :-(

Ale plany organizacji kolejnych zlotów już są i mam nadzieję że za każdym razem będzie nas coraz więcej przyjeżdżać na imprezy.

 

A tak to wygląda na portalu YOUTUBE:

 

 

(Część fot zapożyczyłem z fototeki kolegi Navik'a)

 

 

 

Edytowane przez JACU6X6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odzew niesamowity co nie

Zrób rozeznanie za miejscówką gdzie zaparkować mozna ewentualnie jakis ośrodek lub agroturystyka miejsce na ognisko grilla. Zapodaj fotki, znajdz coś gdzie postawić mozna kilka autek z noclegiem powiedzmy sobota-niedziela. Mając termin miejscówke i plan bedzie łatwiej kogoś sciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odzew jest faktycznie oszałamiający. Wiesz to była (jest) na razie propozycja spotkania czy w ogóle był by ktoś chętny na takiego spota bo miejscówek było by kolka nawet jedna pod domkami w Teleśnicy, ale najpierw chciał bym wiedzieć czy ktoś ma ochotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewidywany termin 7-9 sierpien ustalaj miejscówke z noclegiem dawaj foty i działaby bez ********nia ze? moze? ale? czy? gdzie? jak - foty dawaj i plan jakiś JASNE!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przewidywany termin 7-9 sierpien ustalaj miejscówke z noclegiem dawaj foty i działaby bez ********nia ze? moze? ale? czy? gdzie? jak - foty dawaj i plan jakiś JASNE!!!!!!!
Działamy działamy :-D Termin zajefajny. Mam dwie miejscówki obie nad samym zalewem, są domki, pole namiotowe, dostęp do przystani, rowerków wodnych. Dziś się dowiem o pozostałe szczegóły, czyli ceny foty itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wiesz cos już wiecej w tej sprawie, moze byśmy coś większego zrobili i dali ogłoszenie na inne regiony. Dobrze wiemy, ze Zalew Soliński to ciekawe mijesce i moze ktoś by sie wybrał na urlop. Jeśli by to było w Teleśnicy Oszwarowej to prawdopodobnie mógłbym załatwić tam łodź, wiosłowa bo wiosłowa ale duża i popływac sie da, a poza tym to tam nie można używac silników spalinowych. Jak coś to dawaj namiary bo czasu mało, albo zmiana terminu żeby ludziska sie zapoznali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sam jestem w szoku jaki to podkarpacie się rzuca na zlot ile osób zainteresowanych masakra a tak na poważnie dobra sprawa ja sie pisze jak coś w terminie 7-9 sierpnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No sam jestem w szoku jaki to podkarpacie się rzuca na zlot ile osób zainteresowanych masakra a tak na poważnie dobra sprawa ja sie pisze jak coś w terminie 7-9 sierpnia.

 

Już ci to wszystko tłumacze jest nas na Podkarpaciu mało - to po pierwsze, jak by na to nie spojrzeć to jesteśmy rozsiani po tym naszym regionie i to w nie małych odległościach, to nie jest Śląsk że z Katowic do Sosnowca masz 10 km. Oni mogą sie spotykać co 2 niedzielę, bo to jest dla nich taka odległość jak dla niektórych z nas wyjazd do lepszej pizzerii. Wiem ze chcieć to móc, i dlatego jesli nie ruszymy innych regionów to spotkamy sie co najwyżej we 3 no może 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w lini prostej województwo przekracza 200 km a podrogach jeszcze wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie zgodzę z tym że nas mało i że jesteśmy porozrzucani, na Podkarpaciu jest tyle passatów że masakra i daje sobie głowę uciąć że bardzo dużo ludzi zerka na forum żeby znaleźć rozwiązanie usterki swojego auta itd a czemu spoty spotykają się z takim "wielkim" zainteresowaniem to bladego pojęcia nie mam...widzisz sam kolego jest szansa zorganizowac spota a tu du..a 3-4 osoby sie odezwały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie czas przestać ględzić o tym jak nas wielu a jak nas mało, Tylko czas zabrać się za kompletowanie listy do naprawdę, czasu jest nie wiele a od biadolenia samo się nie zrobi.

 

Czyli Tak Lista będzie pod pierwszym postem ale dla potwierdzenia.

Ja jadę na 100%

Jacu6x6 rozumiem że też

under81 i jaszczur30 też uznaję za zapisanych.

 

Podajcie mi tylko ilość osób z jaką mam was pisać. Tyczy się to wszystkich którzy się zapiszą, podajemy dokładną ilość osób w każdym aucie, sposób noclegu czyli domek czy namiot.

Potrzebne mi to będzie do potwierdzenia ilości miejsc noclegowych.

Edytowane przez DJ.Tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyślę masówkę do ludzi z regionu i zobaczymy jaki będzie oddżwięk.

Na tą chwilę osobiście nie mogę się zadeklarować ale będe śledził temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego dj tuning proponuje robić listę w kolorze czerwonym może to bardziej się rzuci w oczy ludzie się wtedy spręża bo jak nas sie uzbiera 4-5 osób to szkoda jechać przynajmniej takie moje zdanie....

Edytowane przez Jaszczur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło PW po śląsku i małopolsce.

Ja na chwilę obecną nie mogę nic obiecać ale jestem chętny ;)

Pozdrawiam Miłosz :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi ciekawie lecz niestety też nie mogę nic obiecać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odrazu trzeba było powiadomić ludzi na priva bo nie wszyscy śledzą "życie regionalne" jeszcze Majcin roześle po Lubelskiem i coś z tego napewno będzie.

Zrobić liste zadeklarowanych w pierwszym poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Tez na chwilę obecną nie mogę nic obiecać poniewaz pracuje w elektrowni ii nie mam jeszcze grafiku na sierpień!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim DJ.Tuning mnie by takie cos pasowało ale musze sie doradzić z żoną wieć narazie mnie nie wpisuj dam znać

 

21711.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do kiedy można się deklarować na domek 4-os?

bo jak na razie to ja 14.08 pracuję do 15 a do teleśnicy to jakieś 5 godzin jazdy będę miał, jak by co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności