Skocz do zawartości
Gorzała

Passat W8 opinie użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie :) jak narazie znalazłem 2 autka które mnie interesują niestety oba dosyć*daleko :(

 

1) http://otomoto.pl/volkswagen-passat-C35878863.html - 530km od mojego domu...

2) http://radom.otomoto.pl/volkswagen-passat-w8-4-0-275km-bi-xenon-navi-solardach-C33716279.html - 260km od mojego domu...

 

na zdjęciach oba wydają się bardzo ładne (zwłaszcza pierwszy i za nim też przemawia stan licznika :) ) ale zdjecia to nie wszystko a jednak są troche zbyt daleko żeby jechać i stwierdzić że to jednak nie to co miało być. Może ktoś z forum mieszka blisko któregoś z nich i mógłby rzucić okiem?? byłbym bardzo wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochody ze Szwajcarii maja na tablicach date waznosci jak niemieckie zolte. Tablice zostaja u wlasciciela...

Sprawdzaj najpierw czarnego. moze vin dostaniesz od sprzedajacego.

 

Ps. dziwnie tanie te w8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena można powiedzieć że średnia biorąc pod uwagę to co jest na allegro/otomoto czy olx. Wszystkie (a nie ma ich niestety wiele :( ) są w zakresie cenowym od 9,5tyś do 21tyś PLN, a wiekszość w granicy 14-18tyś. Podejrzewam że ceny w polsce są tak niskie ponieważ autko nietypowe i droższe w utrzymaniu. Chociaż z drugiej strony gdy szukałem ich za granica to ceny były w okolicach 4-10tyś euro... Zobaczę czy uda mi się uzyskać VIN ;) jeszcze jeden też nie jest najgorszy i bardzo blisko mnie ale niestety nie kombi :(

 

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-w8-tiptronik-C35395758.html

 

może w weekend przejadę się go zobaczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sie tym sugerowalem ze w de z przebiegiem ok 150kkm trzeba spokojnie 5 tys liczyc. Ale jak przebieg i naprawy da sie potwierdzic w sevisie to czemu nie. Im taniej tym lepiej. Wazny jest stan hamulcow bo sa bardzo drogie. Moze stad ta cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przednie hamulce koszmar :) ale naszczęście nie jest to coś co trzeba robić*bardzo często. Wiadomo również że spalanie nie jest małe, koszt instalacji gazowej w granicach 5tyś, silnik jak mówi mój mechanik to "wynalazek" wiec serwis i ogólnie naprawy będą pewnie droższe... więc myślę że te wszystkie czynniki mają właśnie wpływ na taką cenę... ale jeśli uda mi się dzięki temu kupić ładny egzemplarz w granicach 15 tyś to będę bardzo szczęśliwy :) chociaż pojawił się jeszcze jeden mały problem :D narzeczona która nie chce się zgodzić na kupno nowego autka przed ślubem a ślub dopiero za 3 miesiące :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin 89 o tym niebieskim zapomnij byłem widziałem tragedia na zdjęciach ładnie wygląda tutaj mam okazje pojechać po tym komisie po1 w ofercie 219k przebiegu a w rzeczywistości 235 a gość w komisie na to że on nic nie wie ile stoi w ofercie heh po2 w ofercie bezwypadkowy a w rzeczywistości walony lewy tylny bok dlatego nie ma fotek tej strony drzwi słabo spasowane duze szczeliny no i lakier ewidentnie nowy chromy na zderzakach popękane i tylny zderzak ,opony śmietnik i rączka schowka urwana a VIN Ci nic nie powie bo ja juz go sprawdzałem w 2007 był ostatni raz w ASO więc niczego się nie dowiesz....wypożyczyłem lawete 350 paliwo 500 bo od domu 450km w jedną strone męczyłem się ja i koleś tyle godzin a właściciel komisu kiwnął ramionami i nic...banda oszustów normalnie w ryj powinien dostać za takie coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macioxx2

oo dzięki wielkie za informacje. Trochę szkoda bo na zdjęciach ładnie wyglądał :/ Sam już kiedyś też coś takiego przerabiałem jak kupowałem pierwszego passka... Znalazłem jednego koło Poznania 350km ode mnie przez telefon oczywiście wszystko ładnie pięknie stan idealny absolutnie żadnego wkładu finansowego, bezwypadkowy noo stan prawie jak z salonu... wiec spakowałem ojca i szwagra do auta i pojechaliśmy... :/ po przyjechaniu okazało się że auto w ogóle nie chciało zapalić a jak już zapalił po ok 20min ciężkiej walki to myślałem że wybuchnie, oleju brak, prawy przód ewidentnie malowany i cały dzień stracony :/ ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego czarnego kombi na jasnych papach też odradzam tego z radomia na pełnym grilu nie tego co link podałeś ....jak pisałem byłem w radomiu i oglądałem jednego i drugiego a wróciłem z trzecim:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin89, tego niebieskiego oglądałem. On już stoi hohoho, pojechałem 500km żeby go obejrzeć. Jak widać dalej stoi.. Na zdjęciach jest zajebisty (jak zwykle robiony "na mokro"), na żywo żal ściska d....... (pozostawię bez komentarza). Było to w sierpniu zeszłego roku. Handlarzom nawet głupich folii na tylny zderzak po malowaniu się nie chce przylepić (koszt chyba 150 w ASO).

Ogólnie jak widzę u sprzedającego Radom to daję na luz.

Edytowane przez trotyll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie dobrze :( ja na razie nic ciekawego w kombi i automacie nie widzę :( nie wiem gdzie jeszcze szukać może w Belgii?? z tego co wiem to tam są prawdopodobnie duże podatki za takie auta przez co tanio można kupić coś takiego... aa może pojawi się coś ciekawego w PL... dzięki za pomoc i opinie o tych autach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładny ,ale mimo wszystko jak to się mówi od polaka bym nie kupił....lepiej sobie niemca albo szwajcara sprowadzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecej szczegolow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heja Marcin89

kupiłeś tego czarnego kombi na jasnych papach?jak tak to ładny ....a co do spalania to faktycznie nie ma tragedii u mnie po mieście z butem za 100 zł robie 100 km :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heja Marcin89

za 100 zł robie 100 km :)

 

:tankujemy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

willi22

ale mam buta:) a nie 1,9 tdi :harhar: i cena mnie nie przeraża

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś albo jutro postaram się sprawdzić co to za wydech porobić fotki i jakiś filmik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
willi22

ale mam buta:) a nie 1,9 tdi :harhar: i cena mnie nie przeraża

 

hehe i to jakiego buciora :D Ja nie mógłbym sobie pozwolić na takie wydatki ale jak ktoś może to nie widzę problemu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

willi22 no to widze ,że się zgadzamy :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

przymierzam się właśnie do wymiany wszystkich filtrów, oleju silnikowego oraz zastanawiam się nad olejem w skrzyni automatycznej i tu znowu rodzi się kilka pytań :)

 

1) jaki olej silnikowy lepszy SHELL HELIX ULTRA RACING 10w60, Valvoline VR 1 RACING 10W60, Castrol EDGE 10W60, znalazłem jeszcze jakiś Olej Wolf Vitaltech 10W60 ale nie wiem co to jest no i najchętniej kupiłbym jakiś Liqui Moly 10W60 w poprzednich autkach zawsze jeździłem na Liqui Moly MoS2 10W40 i byłem bardzo zadowolony tylko że są droższe tak jak np. Motul czy warto przepłacać ?? Od poprzedniego właściciela wiem tylko tyle że olej jaki był ostatnio wlany to 10W60... ale jaki wybrać aa może ktoś poleci jakiś inny ??

2) co jaki czas należy wymieniać olej w automatycznej skrzyni biegów?? jaki olej wybrać ?? i czy w ogóle wymienia się taki olej bo słyszałem różne opinie ale dla świętego spokoju chyba wolałbym to zrobić ??

 

z góry dziękuję za pomoc :)

pozdrawiam

Edytowane przez Marcin89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności