Skocz do zawartości
paput

Chłodnica klimy - wymiary.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przeszukałem forum, ale nie znalazłem informacji, która jest mi potrzebna. Muszę kupić chłodnicę klimy do mojego paska, jednak na Allegro jest kilka rozmiarów chłodnic. Czy mógłby ktoś mi podać wymiary chłodnicy klimy do B4 1,8 90KM, 1996r? Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego z tego co się orientuję bo ostatnio szukałem i chłodnicy i parownika to są te same do B3 i B4 b/w na silnik, odnośnik do wymiarów możesz znaleźć na stronie Foty jak również w zależności od dostępu na ETcE ....ja już niestety nie mam chwilowo dostępu.

 

Chłodnica to koszt około 280zł.

Parownik znacznie więcej....ja musiałem wymienić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, choć nadal bardzo proszę o dokładny wymiar, bo nie mam czasu ostatnio sam poszukać, bo za dużo na głowie spraw mam. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NISSENS A/C CONDENSER, COPPER/ALUMINUM -- 682 cm x 333 cm x 35 cm

 

 

na rozmiary musisz patrzeć z rozwagą , różni producenci podają inne rozmiary względem całości lub od rurek do rurek itd......bynajmniej jak Ci pisałem to jeden grzyb do wsio modeli , wiem bo szukałem do siebie, ale oczywiście popatrz wg. Siebie.

 

 

Powodzonka i życzę chłodu z kratek nawiewowych ;)

 

 

apropo....na all... widziałem niedawno oferte sprzedaży od prywatnej osoby ponoć nie trafionego zakupu nowej chłodnicy za ok. połowę ceny.

Edytowane przez xwaldek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po kiego grzyba Ci rozmiar - ważniejszy jest chyba numer katalogowy (np kupisz o właściwym rozmiarze, a od innego samochodu :eek: )

 

chlodnklimal.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A po kiego grzyba Ci rozmiar - ważniejszy jest chyba numer katalogowy (np kupisz o właściwym rozmiarze, a od innego samochodu )

 

Nie chodzi mi, że kupię do innego samochodu, tylko na Allegro jest pełno chłodnic niby do mojego B4, ale każda ma inny rozmiar i chcę po prostu wiedzieć, którą mam kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A potrzebujesz chłodnicę od klimy (skraplacz) czy chłodnicę wody od wersji z klimą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A potrzebujesz chłodnicę od klimy (skraplacz) czy chłodnicę wody od wersji z klimą?

Paput wyraźnie napisał, że potrzebuje chłodnicę klimy, czyli chłodnicę która znajduje się przed chłodnicą cieczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 wymiary: 663x333x32, 660x350x38 i 682x333x35 mm z tym samym numerem (3A0820413A) także prawdopodobnie pasują zamiennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak wymieniałem to kupiłem miała być dobra a była za krótka, ale podeszła bez problemów kupowałem jakąś holenderską, stara leży w garażu rozszczelniła się ale może jeszcze się kiedyś przyda, pozdro i chłodziku życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam 3 wymiary: 663x333x32, 660x350x38 i 682x333x35 mm z tym samym numerem (3A0820413A) także prawdopodobnie pasują zamiennie.

 

Dzięki za tą odpowiedź. Była bardzo trafna. Kupiłem chłodnicę o tym numerze i pasuje, a teraz mam lodówkę w pasku. :D Szkoda tylko, że nie wiem jak dać punkcik pomógł, bo byś miał kolejny. :) Kiedyś było koło "cytuj" przycisk, teraz nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci mogłem przyznać :D (ciekawe, ale tylko Tobie)

W zamian możesz mi "strzelić" fotki węży wodnych i okolic chłodnicy (Temat o montażu klimy). ;)

Jakie masz nr katalogowe węży (górny i dolny)?

 

Cofnąłem "pomógł" bo nie doczekałem się fotek:confused:

Edytowane przez Amanda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja Ci mogłem przyznać (ciekawe, ale tylko Tobie)

OT: Bo po upływie pewnego czasu od napisania postu nie można dać "pomógł".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności