Skocz do zawartości
szkapa88

Dziwne dźwięki w tylnym zawieszeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dojść spory problem z tylnym zawieszeniem. Na wstepie powiem, że w kwietniu zostały wymienione gumowe tuleje mocowania belki, ale nadal miałem stuki z tyłu i do tego jakieś skrzypienie. No to w czerwcu wymieniłem amortyzatory (olejowe). Stuki ustąpiły, ale skrzypienie sie nasiliło do tego jak wsiadam do auta to słysze jak spręzyna pracuje i jeszcze podczas jazdy czasem słyszeć (co tez mialo miejsce przed wymianą amortyzatorów ale rzadziej) dźwięk pracującego teleskopu- dźwiek powietrza.

Zauwazyłem jeszcze jedno: lewy stary amortyzator pocił się co było też jedną z powodów dla ktorego wymieniłem amory, ale już po 3 tyg po wymianie na nowe jest to samo, znów tylko lewy amor sie poci.

 

Teraz jak jażdże w dodatku po naszych dziurawych drogach to cały tył wydaje mi wyżej wymienione dźwieki :(

 

Dodam że chodzi o Santane.

 

Bardzo proszę o pomoc.

Edytowane przez szkapa88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oslony i odboje zmieniales? jakiej firmy amory?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osłon już wczesniej nie było, a odboje przerzuciłem z poprzednich, są takie sobie.

Amortyzatroy: http://moto.allegro.pl/item655299149_amortyzator_olejowy_tyl_vw_passat_88.html

 

Firma DTW Germany.

 

O jeszcze jednym napomne że lekko mam krzywe koła tylne szczegolnie lewe, ale to może być tylko złudzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_tytul1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bez wymiany się nie obejdzie?

 

Jakiej firmy poleciłbyś amortyzatory, nie za drogie ale dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. U siebie nie żałowałem i założyłem KYB. Nie były tanie, bo około 110 PLN za sztukę, ale komfort jazdy był wart tej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam KYB z odzysku, jakies mocno stare bo jeszcze niebieskie i daja rade wzorowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam KYB mam z przodu i sprawdzają się znakomicie nie za twarde ale ładnie trzymią auto ( olejowe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena chyba taka sama jak przy olejowych, a skoro mówisz, że gazówki są lepsze, to śmiało bierz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności