Skocz do zawartości
napalony

opadająca lewa przednia szyba

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć w moim pasku przednia lewa szyba na korbke po opuszczeniu o jakieś 10 cent. opada przodem do środka. przeszukałem już forum ale nic nie znalazłem na ten temat. nie bardzo wiem czy to jakaś prowadnica w drzwiach czy może, mechanizm podnoszenia szyby. sprawa jest priorytetowa bo passek bez klimy a upały ostatnio ostre troche.

Dwa dni temu opuściłem ją na maxa to musiałem rozkrecać tapicerke w drzwiach i z niemałym trudem udało mi sie ją zasunąć. żadnej usterki na moje oko tam nie zobaczyłem , a zresztą nic za bardzo tam nie widać.

Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję Passat 1.8 91 rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo próbowałem wymienic podnosnik ale okazało sie ze poprostu ta metalowa ramka szyby jest poprostu przegnita...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku wystarczyło poluzować prowadnicę (tą która jest z przodu drzwi, ustawić szybę prosto a potem docisnąć prowadnicę do szyby i ją dobrze przykręcić. Teraz jest spokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dopiero dzisiaj się z tym uporałem, ale problem był troche inny.

Pod mocowaniem szybydo mechanizmu jest taka prowadnica w której poryszają się takie kwadratowe plasticzki z tylu i z przodu. do tych plasticzków wchodzą takie bolce na końcach płaskowników od podnośnika szyby. Są one zabezpieczone zawleczką. Właśnie u mnie tej zawleczki nie było i ten bolec z przodu wypadał a szyba nurkowała przodem.

wcisnołem ten bolec i dałem zawleczke i jak reką odjoł szyba hula aż miło.

:)Dziękio POZDRO..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam mały problem, odnoście lewej przedniej szyby podnoszonej elektrycznie.

Mianowicie w nocy mrozek a dziewczyna otwierając samochód przytrzymała kluczyk co spowodowało trzask i szyba poszła w dół o około 2 cm. teraz mogę podnosić i opuszczać ją jedną dłonią przy naciśnięciu przycisku do podniesienia szyby słychać silnik i trzaski ale szyba się nie podnosi. Macie może pomył co to za problem? Nie chciałem dzisiaj tego rozbierać bo jestem poza domem wiec szyba trzyma się na taśmie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności