Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

no w passacie :)

Edytowane przez tadw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze wymienic zapinke pasa przedniego prawego. i po kodzie na googlach wyskakuje mi ze zapinka jestz golfa 5. czy moge zakupic inna zapinke z innym numerem seryjnym(kodem) czy tez bedzie wszystko wariować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja

 

Któż jeździ czarnym 3BG kombi? Tablice NO xxxxx , wlepki z napisem "Mielno" :) ? Kolega bardzo szybko jeździ :P

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heja

 

Któż jeździ czarnym 3BG kombi? Tablice NO xxxxx , wlepki z napisem "Mielno" ? Kolega bardzo szybko jeździ

 

Pozdrawiam

 

Hejka Adaśko tak się własnie zastanawiałem kto to mógł śmigać tak ładnym paskiem. Ja, że niby szybko latam. Wiesz teściowa siedziała obok to musiałem jechać troszkę wolno. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arek bardzo wolno jeździ :P Czasem potrafi mnie wyprzedzić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hejka Adaśko tak się własnie zastanawiałem kto to mógł śmigać tak ładnym paskiem. Ja, że niby szybko latam. Wiesz teściowa siedziała obok to musiałem jechać troszkę wolno. Pozdrawiam.

 

Ogólnie mijaliśmy się pare razy w Wilkaskach. Tym razem mnie dostrzegłeś bo jechaliśmy w tą samą stronę. Chyba często jesteś w Wilkaskach lub Giżycku, widziałem Cie 3x w tych rejonach w przeciągu 2 miesięcy. Bym szybciej Cie doganiał, lecz turbo mi przeładowuje i wpada w awaryjny. Ogólnie myślałem, że gdzieś zjedziesz i pogadamy chwilę :P ! Do następnego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. A widzisz ja jestem często w tych rejonach żonę mam z Mrągowa wiec wiesz, ale częściej jestem służbowo i od 26 maja będę w Węgorzewie, Olecku, Gołdapi, Kętrzynie. Tak myślałem o pogadance na Orlenie zaraz za Mrągowem ale na pokładzie miałem teściową więc rozumiesz ale jak coś do następnego dzwoń 694220005 i jak możesz podaj mi swój. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ogarnąć spot w Węgorzewie, bo wiem że jest parę osób chętnych z tych okolic na takie coś :)

Edytowane przez adasko
.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od 26 maja będę w Węgorzewie, Olecku, Gołdapi, Kętrzynie.
Trzeba ogarnąć spot w Węgorzewie, bo wiem że jest parę osób chętnych z tych okolic na takie coś
Łoo to to to... Remek słyszałeś? :hyhy Tylko ja 31 maja albo 1 czerwca wybywam na urlop więc jakby coś to trzeba by w ciągu tygodnia... :taksobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze od razu zrobmy spontan regionalny ? ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam małe pytanie szukam dobrego kolegi z forum który pochodzi z mrągowa i może mógłby mi pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ciemno nie wchodzę w interes :D Albo piszesz o co chodzi albo nie było tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o pomoc w obejrzeniu passata jest w gizu a nie mam transportu zostaje mi chyba tylko PKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka wolnych miejsc na zlot więc jeśli ktoś reflektuje to proszę działać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie co myślicie o tym kolorze :

 

20140522_203408[1].jpg

20140522_204923[1].jpg

 

Kolor to jest ten sam co na nowej MAZDA 6 i 3. Niestety na somochodzie i feldze wychodzie troszkę inaczej :)

W głowie o wiele lepiej to miało wyjść :D

 

Jednak się skłonię chyba do czarnego ewentualnie do odcieni antracytu/szarości .. coś takiego jak jest tutaj :

 

image1-full.jpg

 

Tylko jaśniejszy; tak z dwa albo 3 odcienie ciemniejszy od mojego lakieru samochodu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Węgorzewie
Daj znać jak będziesz, to jakąś ustawkę zorganizujemy :)

A co do czegoś grubszego to się już wypowiedziałem w innym wątku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego Asiu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:urodziny::urodziny::urodziny: Wszystkiego najlepszego Kierowniczko .... !! :urodziny::urodziny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego zdrowia i słodyczy Arkady życzy. 100 lat Asiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności