Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsi w jeździe precyzyjnej - Nikoś

Najlepsi w przepychaniu Passka - Gregoriano

 

Najlepszy czas na "odcinku specjalnym". Nawet misiu został w tyle. :)

 

Mała porcja fotek:

http://picasaweb.google.pl/slawekszmit/Ogolnopolski#

 

Więcej fotek wrzuci Łukasz i Arek.

Film popołudniu.

Edytowane przez yogiboy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

To jeden z moich pierwszych postów na tym forum i pragnę się przywitać i pochwalić, że stałem się szczęśliwym posiadaczem Passata B5 :)

Jednocześnie chciałbym się dowiedzieć kiedy i gdzie odbędzie się spot grupy warm-maz.

 

Kolejne pytanie dotyczy wlepki z logiem niniejszego forum. Jaka jest procedura jej otrzymania? Czy muszę cierpliwie czekać aż "odblokuje" się niedostępny na razie dział "gadżety forumowe" ?

 

Pozdrawiam, Kamil.

Edytowane przez Kamil1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkania Klubowiczow sledz kolego w tematach "Spot Olsztyn" i "Spotkania w Elblągu".

W Olsztynie możesz nas spotkać w każdy poniedziałek o godzinie 20 na parkingu przy REALu zaraz przy stacji NESTE. A w Elblągu to musisz patrzeć w wątku. Co do wlepy to powinny być dostępne na spocie w Olsztynie i musisz tu rozmawiac z kolegą Arkady375.

 

Gratuluje świetnego zakupu ... w senie, że Passata:) życzye szerokości i gumowych drzew oraz prostych rowów :)

 

Pozdro

Edi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisze w skrócie dzisiejszy dzień.

 

Zaczeło się od znalezienia rano ogłoszenia w necie :

http://otomoto.pl/audi-80-b4-sedan-C9185980.html

 

Po rozmowie telefonicznej zarezerowałem wstępnie z ojcem ogłoszenie, zapewniając że interesuje nas bardzo ten samochód i jedziemy z W-M. Gościu oczywiście, zapraszam czekam na Was. Na obwodnicy 3city krótki telefon do gościa z zapytaniem na jakiej ulicy dokładnie mieszka... W tym momencie szok. Auto sprzadne. Delikatnie mówiać po otrzymaniu paru grubych chyba wyłączył telefon. Coż, skoro jesteśmy w 3city otwieramy anonse i jest jedna Audi tylko tyle że w Avancie, młodsza i lepiej wyposażona. Dzownimy. I tu mały zonk. Ojciec pomylił nr i na miejsce wpada sedanik. Na pierwszy rzut oka coś jest tu kur.. nie tak. Przedni zderzak zle osadzony w innym kolorze i tylni też zupełnie z innej parafii. Co się okazuje - poprosiłem o otwarcie machy. Silniczek ładnie wygląda, zero oleju, czysty. Poziom płynu w zbiorniczku wyrównawczym ok, olej ok. Wszystko ok. Bliższe oględziny ?? Mocowanie poduchy silnika z jednej i drugiej strony spawane (do tego farba schodziła z nich i waliła ruda). Co więcej, błotniki były ruszone, lapmy od innego rocznika, szyba też. Mocowanie lamp jak i cała przednia belka wołała o pomste do nieba. Pytam - bezwypadkowy ? Tak raczej, jak sprowadziłem od niemca tylko lekko tylni bok klepałem bo po stłuczce był. A ja do niego chyba bezwypadkowy.net. Cena : 8500 zł. 7500 zł bez felg (najładniejsze w tym aucie - Aez). Szkoda że nie ma ogłoszenia w necie.... Dziękujemy i powrót na Morąg... Ogólnie jestem zjeb... i od jutra dalej szukamy samochodu. Plusy - obwodnica 3city i autostrada - poezja :D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś coś znalazł z 3miasta to daj znać :D Możesz mieć bezpłatny transport :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://tnij.org/sw2olsztyn - mała galeria z Street Wars II

 

mój pasio na pierwszych fotach :) :) :)

Edytowane przez syncro 2.2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zasługuje na miano jednego z ciekawszych i lepszych samochodów imprezy ;) Podziwiam Twój wkład w ten samochód - miło było poznać mam nadzieje że zobaczymy się jeszcze kiedyś na spocie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mój pasio na pierwszych fotach

 

haa!! ;-) a Ty na 2gi raz nie uciekaj mi tak szybko ;p wiesz, ze mam pare kucy mniej ;p ;-))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ciekawe czy ma autopilota ?? :D;-)) co do zegara to jakoś cieżko uwierzyć mojej osobie w jego oryginalnosc mimo loga VW.... a te passsyy... ciekawe jak to dziala :-)))

 

 

Edit:

 

Stuku.... coś dla Ciebie... poyśl nad ta fura... tymbardziej, ze sprzedają ja w Biskupcu :)) mozemy podjechac ;-) oby nie jutro ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No no no fajna bryczka nawet bez modzenia przy niej, licznik faktycznie zaskakuje ;] a co do automatycznych pasów, maiłem niedawno mazde 323 protage wersja USA z automatycznymi pasami i ten pas od kierowcy ktory był uzywany non stop po 19 latach juz cenko sobie dawał rade bardzo wolno sie zapinał i odpinał a tak fajny bajerek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ?? zupełnie nie to o czym myśle.

 

Samochod bardzo ładnie się prowadzi jak na swoją moc pali nie duzo 8l/100km

 

Chyba przy naprawdę delikatnym bucie. 2E tyle palą na trasie przy spokojnej jezdzie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj bzdur, bo 9A przy spokojnej jeździe może spalić z literka mniej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba przy naprawdę delikatnym bucie. 2E tyle palą na trasie przy spokojnej jezdzie ...

 

Stuku i tak wiecej niz 100km/h nie jezdzisz.... sam tak mowiles, wiec o co chodzi ???? :P

 

edit:

 

Nikoś i tak jakoś nie widze jak to dziala ;P ;-) passy rozwieszone po kabinie... hmmm

 

edit:

 

Edytowane przez roqs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do zegara to jakoś cieżko uwierzyć mojej osobie w jego oryginalnosc mimo loga VW....

 

Edi i tu cię zaskoczę te zegary są ori VW wychodziły takie na USA i w wersji limitowanej. Ciekawe ile kilo szpachli ma na sobie? A tak to piękne autko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał kase to kupiłbym te auto :D Dla samego licznika :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Edi i tu cię zaskoczę te zegary są ori VW wychodziły takie na USA i w wersji limitowanej. Ciekawe ile kilo szpachli ma na sobie? A tak to piękne autko.

 

mozliwe, nie mowie ze nie :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności