Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

parking real, miedzy makro a agromą.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej, gdzie w Olsztynie znajdę myjnię samoobsługową bezdotykową?

 

Z myjki na realu kiedyś korzystałem :) Jak dla mnie bez rewelacji. Ze swojej strony polecam Agapit na zatorzu. Łatwo tam trafić. Z ronda Bema jedziesz w kierunku zatorza. Za mostem pierwszy zakręt w prawo i jedziesz w kierunku cichej. Będziesz miał po prawej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wielkie dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z myjki na realu kiedyś korzystałem Jak dla mnie bez rewelacji.

EDI może coś o tym powiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

wygladal gorzej po myciu niż przed... ale to taki szczególnik, bo typek który mył był pod wpływem %% ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany nie słyszał ktoś o jakimś mieszkaniu bądź pokoju 1os. do wynajęcia w Olsztynie dla spokojnego studenta ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pany nie słyszał ktoś o jakimś mieszkaniu bądź pokoju 1os. do wynajęcia w Olsztynie dla spokojnego studenta ?

 

to się zart Ciebie trzyma :D :D ;)))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pany nie słyszał ktoś o jakimś mieszkaniu bądź pokoju 1os. do wynajęcia w Olsztynie dla spokojnego studenta ?

 

A dla kogo niby szukasz ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dla kogo niby szukasz ??

Dla Ciebie;)

to się zart Ciebie trzyma ))))))

 

Boo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jajca czy nie ale jest na ul. Tęczowej 10 jakieś mieszkanko i tam właściciel wynajmuje pokoje, nawet na długi okres czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stiff spokojny ??/? :D:)) ciekawe czy to mieszkanie podemna nie jest do wynajecia.... jak spotkam sasiadke to zapytam sie czy ma numer do wlascicieli :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
stiff spokojny ??/? ciekawe czy to mieszkanie podemna nie jest do wynajecia.... jak spotkam sasiadke to zapytam sie czy ma numer do wlascicieli

 

Zawsze i wszędzie grzeczny, jedynie czasem w złe towarzystwo wpadam które rozrabia, ale ja od razu znikam bo nie dzierże takiego zachowania :D

Okej będę wdzieczny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JOŁ!

ma ktoś w Olsztynie takie mega wypas :super: radio podpięte pod mega wypas seryjne głośniki w passku i dałby posłuchać jak gra? Chciałbym to zamiast pół-wypas ori kaseciaka:504: wstawić ?

 

http://www.videolux.pl/radio-samochodowe-pioneer-deh2300ubb-niebieskie-polskiej-dystrybucji-miesiace-gwar-doste-p-4216.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JOŁ!

ma ktoś w Olsztynie takie mega wypas :super: radio podpięte pod mega wypas seryjne głośniki w passku i dałby posłuchać jak gra? Chciałbym to zamiast pół-wypas ori kaseciaka:504: wstawić ?

 

http://www.videolux.pl/radio-samochodowe-pioneer-deh2300ubb-niebieskie-polskiej-dystrybucji-miesiace-gwar-doste-p-4216.html

 

Piotr ja mam wersję wcześniejszą 2200 ubb i powiem ci że niedość że ładnie cyka to sie jeszcze zajebiście komponuje z podświetleniem . Bodzio też ma takie radyjko

 

Myślę że w PN na spocie się spikniemy

Edytowane przez pafo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to nie ma wyjścia jak w poniedziałek się pojawić w końcu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edi, Arek,Łukasz dajcie mi numery tel na pw potraciłem kupę numerów w nowym telefonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu mój numer 692055559 :P

 

A kto będzie w pon na spocie. Niestety ale ja naprawdę muszę wymienić sprzęgło :( Przy dodawaniu gazu obroty rosną od 2000 do 3000 i spadają. Oczywiście silnik wyje. Cóż i tak długo w benzynie (typowo miejskim aucie sprzęgło wytrzymało 160tys km)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok denks - twój numer kilka razy mi się przydał więc szkoda by było go nie mieć. Pozdrawiam

 

---------- Post added at 22:04 ---------- Previous post was at 21:52 ----------

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

694220005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności