Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

Bo Finowie mają to we krwi. Nazwisk mistrzów z tego kraju nie ma co wymieniać bo każdy je zna. P.s wiecie że w Finlandii na kursach na prawo jazdy śmieją się z tego jak uczą jeździć w PL ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pasztet nie pasztet, niektórzy lubią takie sprzęty...

A w takim aucie dopiero czuć co ma się pod nogą i maską ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mi powie cos wiecej o Open Air Festival w Olsztynie, podrzuci jakies linki do imprezy oraz wskaze jakis niedrogi nocleg? Dokladnie chodzi mi o 29 maja. Calkiem mozliwe ze co na drugim koncu PL slychac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A w takim aucie dopiero czuć co ma się pod nogą i maską

Oraz tego co niema się w kieszeni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oraz tego co niema się w kieszeni

 

No kolego jak sie decydujesz na kupno auta np. 2.8 w benzynie to chyba na utrzymanie + jakieś zalanie musi Cię stać nie ??

Ja wychodze z założenia że jeżeli ktoś kupuje samochód leje go raz w miesiącu i 2 tyg przed wypłatą jeździ na żydzie i potem auto stoi bo nie ma go za co zalać to taka osoba wogóle auta nie powinna sobie kupować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No kolego jak sie decydujesz na kupno auta np. 2.8 w benzynie to chyba na utrzymanie + jakieś zalanie musi Cię stać nie ??

Ja wychodze z założenia że jeżeli ktoś kupuje samochód leje go raz w miesiącu i 2 tyg przed wypłatą jeździ na żydzie i potem auto stoi bo nie ma go za co zalać to taka osoba wogóle auta nie powinna sobie kupować

 

Ależ pojechał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ależ pojechał.

 

Czasem trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ależ pojechał.

 

ale urwał :P

 

No kolego jak sie decydujesz na kupno auta np. 2.8 w benzynie to chyba na utrzymanie + jakieś zalanie musi Cię stać nie ??

Ja wychodze z założenia że jeżeli ktoś kupuje samochód leje go raz w miesiącu i 2 tyg przed wypłatą jeździ na żydzie i potem auto stoi bo nie ma go za co zalać to taka osoba wogóle auta nie powinna sobie kupować

 

sorka że się wtrącam, może to i nie moja sprawa, ale skoro takie zajefajne auto, to czemu sprzedajecie? :)

więcej stoi czy jeździ ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sorka że się wtrącam, może to i nie moja sprawa, ale skoro takie zajefajne auto, to czemu sprzedajecie?

więcej stoi czy jeździ ???

 

Już Ci kolego odpowiadam...

 

2 auta i motor jest ciężko utrzymać :) Dlatego podjęta decyzja o sprzedaży paska ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Chłopaki,

nie denerwujta sie. Ludzie śmigają i na 4.0 silnikach i stać ich, albo inaczej kombinują. Kto co lubi po prostu. Jedni to, drudzy tamto. Ja tam wolę TDI bo economy :) a odejście też jest przy wyprzedzaniu. Mi wystarczy że na trasie pojedzie do pewnego pułapu, zbyt dużej mocy to i tak na polskich śmieciach nie da się w pełni wykorzystać :)

 

Po co te nerwy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pasztet nie pasztet, niektórzy lubią takie sprzęty...

A w takim aucie dopiero czuć co ma się pod nogą i maską

Takie 2.8 szału nie robi bynajmniej w budzie A6 C5 w manualu w ośce powinno być najszybsze, a otóż ja swoim audi miałem ostatnie przypadkowo dwa wyścigi z takim autkiem no i bez rewelacji jak na te 19x km. Albo był kierownik nieogarniety, badz te silniki slaba jada, badz moj tak zapie***** choć wątpie:D Więc w automacie sądze że jeszcze gorzej jedzie takie 2.8:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie 2.8 szału nie robi bynajmniej w budzie A6 C5 w manualu w ośce powinno być najszybsze, a otóż ja swoim audi miałem ostatnie przypadkowo dwa wyścigi z takim autkiem no i bez rewelacji jak na te 19x km. Albo był kierownik nieogarniety, badz te silniki slaba jada, badz moj tak zapie***** choć wątpie Więc w automacie sądze że jeszcze gorzej jedzie takie 2.8

Panowie jako, że ostatnie 3 tygodnie jeździłem vwejowskim 2.0tdi 140km mam całkiem niezle porównanie silniczka 2.8 w b5 i 2.0 tdi w touranie.

mimo blisko 60 koni różnicy diesel nie dostaje tak bardzo po dupie jak może się wydawać, owszem 2.8 pojedzie szybciej, ale nie tak szybko by w kilka sekund zniknąć konkurentowi z pola widzenia (v6 odskakuje tdi spod światel, ale w trasie do ok 140-150 km/h to diesel jest minimalnie z przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu ale urwał :

 

a772e882f4c8fe17med.jpg

 

Półoś urwana by Me :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehee ty to masz przygody!!

Grubo Ale urwał!! urwie nastepnemu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z cyklu ale urwał :

 

 

 

Półoś urwana by Me

 

Coś ten Twój sprzęt ma chęć dzielić się na części drobniejsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PABLOSR sto lat wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pamięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności