Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

Arek a ty u siebie masz hak? Bo dziwi mnie jeśli nie masz to skąd ta instalacja do haka.

 

20100128278.th.jpg

 

Kleko Łukasz mnie się skarżył na Ciebie. Czy to prawda, że się z nim nie rozliczyłeś. Napraw to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wszystko jasne Arku:dobrze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dla cie wzór tej folii na tylni zderzak. Jak tylko będę w NMR dostarczę dla Jacka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kleko Łukasz mnie się skarżył na Ciebie. Czy to prawda, że się z nim nie rozliczyłeś. Napraw to.

chodzi o tego piątaka za magnes?

Chciałem mu dać ostatnio, ale mówił że tobie mam zapłacić:P

A że mnie nie było pod realem w poniedziałek to nie miałem jak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to także ale o czym innym myślę. Zapytaj Łukasza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc, dostarczenie narzędzi i umożliwienie zrealizowania akcji "powrót do domu" ;)

 

Dotarłem bezpiecznie - kontrolka się już nie odzywała - naprawianie tłoczka kluczem imbusowym zdało ezgamin :ok::rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa - zapomniałem - w drodze powrotnej 4 razy byłem "suszony" :szok: Czyżby jakaś zorganizowana tajna akcja :confused::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kle nie zapisało mi błędów ale z pamięci to na bank był z cylindrem 3

O ile mnie pamięć nie myli to to:

17647 P1239 Obwód wtrysku paliwa do cylindra #3 – obwód otwarty A

Po drugie to nie denerwuj się. Ja też mam swoje życie i swoje sprawy. W niedziele jak skończyłem miałem dosyć i szybko padłem :spi

W poniedziałek na spocie też krótko, wczoraj zalatany dziś dopiero chwila od sapu.

 

Trzeba sobie wbić do głowy, że nie jest się pępkiem świata i że inni ludzie też mają swoje sprawy.

 

Remku bardzo miło mi, że wpadłeś. Akurat miałem chwilę i jak zawszę służyłem pomocą. Dobrze, że dojechałeś cało a patent z zapałką i imbusem wypalił :)

 

Dobra kończę tą wypowiedź. Trzeba sobie alarm przygotować na jutro do mazdy :) Nie zdziwić się jak jutro ktoś mnie w maździe zobaczy :)

 

Aha jakby ktoś chciał to smyczka forumowa po 4zł :) Temat jeszcze dziś i oczywiście fotki. Dostałem niespodziewanie smyczki, co dziwniejsze studio po rozmowie porannej powiedziało, że dziś wysłano :) A paczka dotarła do mnie już dziś :) (wg nadania wysłali wczoraj) Miła niespodzianka z ich strony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz ja zaklepuję jedną smyczkę, (jak kolor do wyboru to ja niebieską) odbiorę na spocie w poniedziałek w OL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam dla cie wzór tej folii na tylni zderzak. Jak tylko będę w NMR dostarczę dla Jacka.

Super dzięki bardzo.

Arku uważam, że na taką folię znajdzie się z pewnością kilku chętnych. Do zobaczenia w NMR-ach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko smyczki dostępne cały czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po drugie to nie denerwuj się. Ja też mam swoje życie i swoje sprawy. W niedziele jak skończyłem miałem dosyć i szybko padłem

W poniedziałek na spocie też krótko, wczoraj zalatany dziś dopiero chwila od sapu.

 

Trzeba sobie wbić do głowy, że nie jest się pępkiem świata i że inni ludzie też mają swoje sprawy.

dobra, nie denerwuj się już :P ::kumple

 

Kleko Łukasz mnie się skarżył na Ciebie. Czy to prawda, że się z nim nie rozliczyłeś. Napraw to.

Arek? Ani ja ani Łukasz nie wiemy o co tobie chodzi ? :D

Edytowane przez Kleko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje pilnie półośki do passat b5 1,8 20V jeśli siedzę jako kierowca to chodzi o prawe koło czyli prawą półośkę może ktoś ma dojście jakąś używaną lub jakąś rozsądną cenę za nową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam coś koło 920zł firmy SPIDAN lub koło 520zł firmy 4MAX ze zwrotem starej półośki.

Ceny oczywiście za nowe elementy.

 

Aha i cenowo to różnicy nie ma ale są 2 długości sprawdź jaką masz u siebie. 609,5mm lub 631,5mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecaj mu 4MAXa, przecież wiesz, że to są części z ciasta drożdżowego :)

Prawa ma długość 631,5 :) Lewa jest krótsza :)

 

Zajączek jak będziesz szukał to niekoniecznie musi być z Passata, bo mi crossuje się też z Audi A4 B5 - silniki 1.8 i 1.8T ;) Ja w poniedziałek zadzwonie do jednej demontażowni elbląskiej, bo z tego co patrze po cenach to lepiej używkę włożyć ;)

Edytowane przez Przemek87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie polecaj mu 4MAXa, przecież wiesz, że to są części z ciasta drożdżowego :)

Prawa ma długość 631,5 :) Lewa jest krótsza :)

 

Zajączek jak będziesz szukał to niekoniecznie musi być z Passata, bo mi crossuje się też z Audi A4 B5 - silniki 1.8 i 1.8T ;) Ja w poniedziałek zadzwonie do jednej demontażowni elbląskiej, bo z tego co patrze po cenach to lepiej używkę włożyć ;)

 

Dzięki będę czekał na wiadomość od Ciebie bo widziałem na allegro po 50zł ale to chyba strach kupować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemku 4MAX zależy co :) To jest produkt InterCarsu. Zależy co, część jest szmelc do potęgi a część nawet nawet. Akurat półosiek były 2 marki to podałem obydwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przemku 4MAX zależy co :) To jest produkt InterCarsu. Zależy co, część jest szmelc do potęgi a część nawet nawet. Akurat półosiek były 2 marki to podałem obydwie.

 

Skoro sami ludzie z Inter Carsu odradzają każdą część 4MAXa tzn. że to jednak kupa jest :D

 

Jak to tłumaczył mi kolega, 4MAX = Maksymalnie 4 miesiące (używalności) :D

 

Kupa i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro sami ludzie z Inter Carsu odradzają każdą część 4MAXa tzn. że to jednak kupa jest

Nie oszukujmy się jaka cena taka jakość. Te produkty za rewelacyjne nie są ale dają radę. Kumpel z IC mi powiedział zależy co chcę tej firmy. Jedno może być czyli jest ok a drugie po zobaczeniu się rozpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie oszukujmy się jaka cena taka jakość. Te produkty za rewelacyjne nie są ale dają radę. Kumpel z IC mi powiedział zależy co chcę tej firmy. Jedno może być czyli jest ok a drugie po zobaczeniu się rozpadnie.

 

No widzisz. Ile ludzi tyle opinii. Mi kolega z IC odradza wszystko z 4MAXa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności