Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że ze spotami ostatnio krucho. Wina wakacji czy ogólnie ostatnio rzadziej się spotkacie?

nie te czasy ale mozna to reaktywować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co? Dzisiaj reaktywacja??

 

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to czemu nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna chętnie bym się pojawił, ale akurat pojechałem do Giżycka przerejstrować auto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Jestem tu nowy i chciałem się przywitać ;-) Driver - chyba się znamy ze spotów vectry ;-)

 

moze byc taka szansa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ze tak zapytam się Arku. ten tryb skandynawski, to miał działać tylko na auto, czy na zgaszonych całkowicie też?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ze tak zapytam się Arku. ten tryb skandynawski, to miał działać tylko na auto, czy na zgaszonych całkowicie też?

jednego bita nie odznaczyłem i zapewne ci nie chodzi u Bogusia dzisiaj poprawiłem i działa na auto po zwolnieniu ręcznego po zaciągnięciu gasną. Trza poprawkę zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no u mnie włąśnie tak jest na wyłączonych. tzn ksenony sie zapalaja bo tylko sprawdzalem jak wracałem do domu bo pożniej juz w pasacie nie siedziałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomocy!!!! na luzie kolo 90k/h mam lekkie drgania przy jezdzie szybciej jest juz gorzej, kola wywazone, nowe przeguby, nowe onony, caly nowy komplet mts gwint, co moze byc nie tak?? w niedziele jade w trase i chcialbym sie tego pozbyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arku wielkie dzięki GPS działa 9/12 satelity super\\Brawo ty....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pomocy!!!! na luzie kolo 90k/h mam lekkie drgania przy jezdzie szybciej jest juz gorzej, kola wywazone, nowe przeguby, nowe onony, caly nowy komplet mts gwint, co moze byc nie tak?? w niedziele jade w trase i chcialbym sie tego pozbyc

 

a geometrie robiłeś? mówię o geometrii a nie o zbieżności samej. co do wyważenie to jeszcze mogło się tak trafić ze trzeba opone na feldze o 180 stopni przekręcić. drgania mogą być chyba też od silnika czyli dwumasa. na biegu też takie objawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a geometrie robiłeś? mówię o geometrii a nie o zbieżności samej. co do wyważenie to jeszcze mogło się tak trafić ze trzeba opone na feldze o 180 stopni przekręcić. drgania mogą być chyba też od silnika czyli dwumasa. na biegu też takie objawy?

skrzynia automat wiec w dwumasa nie ma problemu, zrobilem jeszcze raz wywazanie ale felgi zostaly wyczyszczone i umyte i teraz nic nie drga, koles ktory to robil wczesniej nakladal ciezarki na stary klej i smary na feldze teraz jest git, dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skrzynia automat wiec w dwumasa nie ma problemu, zrobilem jeszcze raz wywazanie ale felgi zostaly wyczyszczone i umyte i teraz nic nie drga, koles ktory to robil wczesniej nakladal ciezarki na stary klej i smary na feldze teraz jest git, dziekuje za pomoc

 

jedź podziękuj ch*wi za dodatkowy wydatek ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robilem pierwszy raz u mnie w UK, dzis w elblagu za zakladem energetycznym w WULKAN co polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś miałby chwilę żeby podpiać passka pod kompa i błędy odczytać? Miałem wczoraj dziwną akcję i chciałbym sprawdzić czy coś się zapisało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A VCDS 1.2 Lite pasuje do tego paska ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A VCDS 1.2 Lite pasuje do tego paska ?

 

nie wiem niestety, jeszcze nie ogarnąłem tego auta do końca co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo jak byś nikogo nie znalazł to ja będę na Olsztynie w poniedziałek w godzinach 8 - 10 jeżeli Ci to pasuje ale ja mam VCDS 1.2 lite i kabelek od Viakena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności