Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjaciele poleccie jakiś dobry warsztat do naprawy auta bezgotówkowa po kolizji, czy Wimar auto zajmuje się tym i czy warto tam jechac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciele poleccie jakiś dobry warsztat do naprawy auta bezgotówkowa po kolizji, czy Wimar auto zajmuje się tym i czy warto tam jechac

 

Raczej nie polecam choć nasi forumowicze tam coś robili lepiej juz jedz do KUŃCZYKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Arkady juz słyszałem pozytywne opinie na jego temat. Ciekawe czy zajmuje się też mechanika bo obawiam się ze po kolizji nie ucierpiały tyłku blachy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Arkady juz słyszałem pozytywne opinie na jego temat. Ciekawe czy zajmuje się też mechanika bo obawiam się ze po kolizji nie ucierpiały tyłku blachy

Tak oni mają jak pamiętam i blacharnię także

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja mam pytanie widzielm w elblagu paska 3b z halogenami w zderzaku od skody octavii chyba ktoś wie czy montaż jest prosty i co potrzeba do montażu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, a ja mam pytanie widzielm w elblagu paska 3b z halogenami w zderzaku od skody octavii chyba ktoś wie czy montaż jest prosty i co potrzeba do montażu?
Zeby zamontowac takie halogeny to wedlug mnie jest za duzo rzezbienia w zderzaku, dotego halohen z paska jest prosty a skody jest wyprofilowany, albo ktos sobie dolna czesc zderzaka ze skody zamontowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie o to chodzi ze halogen ze skody jest zaokrąglony wlasnie i zderzak w pasku tez jest zaokrąglony i widzielm bez rzeźbienia jak miał zalozone. to pomoze ktoś cos?

Edytowane przez siwy8000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie o to chodzi ze halogen ze skody jest zaokrąglony wlasnie i zderzak w pasku tez jest zaokrąglony i widzielm bez rzeźbienia jak miał zalozone. to pomoze ktoś cos?

 

szukaj na zagranicznych forach. O takie coś ci chodziło http://www.passatplus.de/galerie/hochzeit/11.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz poszukać na forum. Gdzieś jest wątek z opisem jak zmienić/podmienić halogeny ze skody właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eltom jak zwykle na posterunku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eltom jak zwykle na posterunku

 

Dokładnie. Będziesz jutro Piecia na spocie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinienem być , jeżeli mi się uda tylko w garażu ogarnąć furę ojczulka :D

 

Dzisiaj zrobiłem dokładny pomiar aku mojego :(

 

Wnioski -> złom kompletny.

 

Po postoju w garażu przez noc 11.8V

Po załączeniu zapłonu 10.50V

Podczas próby rozruchu 8.50V

Podczas pracy 14.1V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam witam Panowie i Pani :)

Dawno tu nie zaglądałem.

Nadszedł czas na pozbycie się mojego paszczura. Tzn wymienienie go na coś młodszego i ekonomiczniejszego. Chciałbym pozostać przy tym samym znaczku na masce :)

Wypatrzyłem w Olsztynie cosik takiego: http://olx.pl/oferta/volkswagen-golf-1-6-CID5-ID8gGZz.html

Wie może ktoś coś na temat tego auta? Albo ewentualnie byłby w stanie obejrzeć, żebym na darmo nie jechał?

Pozdrowionka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś widział na sprzedaż tanio czarne listwy z chromem od strony kierowcy z okolic Olsztyna to proszę o priv bo jakaś ***** w nocy wczoraj za*****a :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakby ktoś widział na sprzedaż tanio czarne listwy z chromem od strony kierowcy z okolic Olsztyna to proszę o priv bo jakaś ***** w nocy wczoraj za*****a :/

i weź tu sobie auto tuninguj lub doposażaj, współczuje Kleko jak cos popytam jutro moich chłopaków wywiadowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry :bry2

Co tam na Mazurach słychać?

Nie pozamarzali?

Kto tam dzisiaj szyby skrobał?

U mnie wszystkie białe dzisiaj były.

Jakieś skuteczne domowe sposoby na szron macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wzatek na szybe Tomcio only

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności