Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

wywalić , zaszpachlować zrobić na gładko ... ładniej będzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taśmy 3M jedynie

 

parę razy myjnia, deszcz, kurz i odpada po czasie.... już trzy razy na taśmę 3M kleiłem :(

dlatego tu napisałem, może ktoś ma inny patent ;)

 

wywalić , zaszpachlować zrobić na gładko ... ładniej będzie :P

aaa nad tym ostatnio się zastanawiałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
parę razy myjnia, deszcz, kurz i odpada po czasie.... już trzy razy na taśmę 3M kleiłem

dlatego tu napisałem, może ktoś ma inny patent

spróbuj taśmę pattex power fix (lub nowa nazwa fix 120) http://www.bplusb.pl/news/show/id=8

Listwy drzwiowe na mikrze trzymają się na tym już ze 3 lata i niestraszna im myjnia, deszcz, a nawet zalanie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki i dziewczyny powiedzcie mi na czym trzymają się osłony na poduchy w słupku bo wyrwalem to nie chcący

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje speca który określi mi co i jak kupić na podniesienie mocy w samochodzie,dodam że mam 1.9 110 AFN. Czytałem na forum ale wole porozmawiać z kimś na żywo,dopytać dokładnie i w ogóle. Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjedź na spota , będziesz pytał a kto będzie wiedział to pomoże ... :) jaką chcesz moc osiągnąć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym osiągnąć od 150-200 km. To tylko zależy jak bardzo odczuje to silnik. Do Olsztyna mam 100km niestety ale wybiore się kiedyś na spocik żeby pogadać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inaczej się nie da jak chcesz pogadać "na żywo" :D

 

tak w skrócie :

- turbina od AWX

- kolektor dolotowy AWX

- wtryski 216

 

Od tego musisz zacząć ... i myślę , że spokojnie 160-165 będzie ...

 

Jak więcej to dojdzie FMIC, turbina BRD albo na grubo pchać się w GTB ale jak GTB to już trzeba do sprzęgła zajrzeć .... opcji możliwości jest pełno ...

 

Jaki budżet ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżet ? hmmm...to tylko zależy jaki może wyjść koszt dlatego i przedział mocowy. Może spytam tak ile muszę szykować kasy bo nawet nie sprawdzałem cen gdyż chciałem najpierw wiedzieć co mam kupić ...myślę że na początek wystarczy pierwsza opcja :) Bo do tego jeszcze chce dodać gwint,odnowić felgi i takie tam kosmetyczne pierdoły.Co do pierwszej opcji trzeba dodać też wystrojenie wszystkiego na hamowni ?A i mam nadzieje że będzie to bezdymna operacja ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezdymna ?hmmm nie da się ... zawsze będzie dymek DIESEL MUSI DYMIĆ :D

 

koszta co do pierwszej opcji ? hmmm jak się chcesz bawić w modzenie , moja rada :

 

zrób gwint i resztę żeby wyglądał ... co do modzenia pod maską zbieraj kasę na GTB22 i resztę osprzętu bo zawsze będzie mało mocy.

 

Zrobisz 160 km i po 2-3miesiącach będzie mało ... każdy Ci to powie co modził ... xD

 

tak na szybko :

- turbina AWX 500-700

- kolektor jakąś 100

- wtryski nie orientuje się

 

Zapomniałem jeszcze w Twoim przypadku o pompie 11 też spory wydatek rzędy 1 000

 

Program nowy porządnie zrobiony z hamownią itp tez coś koło 1000

 

rozpisywać się można , w zasadzie mogę zrobić CTR+C i CTR+V , wszystko opisane. Według mnie jak chce się modzić pod maską od początku to zbierać kasę i jechać na grubo a nie wymieniać tą samą część 2-3 razy i wywalać kasę za każdym razem na części i korerkty softu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglądać wygląda bo jest na 17 i na zawieszeniu H&R tylko coś wysoko jeszcze mi :)

Wiem że Diesel musi dymić ale jeszcze chciałbym coś widzieć przez tylną szybę :)

 

 

A ta turbina GTB22 ile może kosztować bo reszta to nie aż tak duży koszt.

 

Tylko jeszcze chciałbym wiedzieć jak to znosi silnik z tą większą mocą, z Turbiną GTB22 ?

 

 

Więc tak Turbo GTB22 ileś tam a BRD 1000zł, kolektor 100zł,wtryski 600-800 zł,pompa 11 1000zł,program 1000zł,sprzęgło ok 1000 (pewnie bądź więcej). Więc mamy już jakieś 5000zł a do tego hamulce i dobry gwint więc ok 8000 zł...a pierwsza opcja ok 3500 zł...

 

hmm ciężki wybór bo pierwsza opcja myślę że do wiosny i byłaby a ta większa zabawa pewnie na 2016 rok... więc nie wiem co lepsze. Czekać czy założyć to za ok 3500 i pojeździć.Po jakimś czasie zmienić na mocniejszy i wtedy się bawić...Kiedyś wpadne do Was do Olsztyna i może doradzicie mi,przewiezie mnie ktoś dla przekonania :) Modzić będę na 100 % tylko teraz zależy jak duża kaskę trzeba zbierać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma kontakt z userem rafałek (dawniej papluch)? Powiem szczerze- zachował się jak ostatni cham wobec kumpla z innego klubu (Golfa). Kupił licznik do Passata B5 z full FISem i nie ma ani kontaktu z nim ani kasy (o tyle dobrze, że kumpel nie wysłał jemu tego licznika). Proszę powiedzieć, że my jako klubowicze nie zapomnimy takiego traktowania i jak będzie okazja to sobie z nim porozmawiamy. Cwaniaka to może sobie zgrywać w domu przed swoją rodzinką (ciekawe czy tak samo się zachowują) a nie tu. Nawet sam się pofatyguję na jakiegoś spota jak on będzie.

Edytowane przez czarekcw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, trochę nieładne zagranie z jego strony. Najpierw licytuje u mnie licznik potem się nie odzywa ani nie wpłaca pieniędzy. Zadzwoniłem do niego tydzień po zakończeniu aukcji to zaczął coś gadać, że nie wie o co chodzi, że się dowie i wieczorem oddzwoni. Ale niestety nie oddzwonił i następnego dnia znów do niego przekręciłem. No i usłyszałem, że to konto lombardu, że to kolega licytował, ale wyjechał na urlop na 2 tygodnie i wpłaci jak wróci. No ale minęło 1,5 miesiąca i nadal cisza. Tydzień temu napisałem e-maila, że czekam do końca tygodnia na wpłatę - niestety odzewu brak. Ponoć owy użytkownik słynie z takich akcji na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to dostał zgodę władz ten papluch że może na nowe konto tu się logować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś Mrągowski spot zrobimy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to dostał zgodę władz ten papluch że może na nowe konto tu się logować?
Nie miałem pojęcia, że założył nowe konto, dopóki nie zaraportował Twojego posta w jego wątku o aucie. Przeglądając Twoje posty trafiłem na to, że to papluch - więc i rafałek zbanowany. Trzeba było od razu dać znać - nie śledzimy każdego posta na forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem uderzać do samego guru na początek ;) . Ale ok, spoko. Bo tak się nie robi wobec społeczności a tym bardziej że to fani VW. Jeszcze dostałem taki PW od niego: http://www.fotem.pl/show/full/cb44693c9227cb8eebc912796f7f2d7

 

Usunąłem tamtego posta z jego tematu ale nie było w nim nic takiego, gdzie naruszałbym regulamin czy obowiązujące prawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może się czepiam, ale dlaczego o kogoś z kujaw pytasz się w wątku warmii i mazur? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo, czepiasz się :P . Bo domyślam się, że ktoś z W-M ma z nim kontakt. Nawet go znalazłem na fb i mam z nim jedną fotę ze spotu w NMR w 2012r....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z okolicy Olsztyna/Barczewa może kabelek i vcds-a by zerknac babola od elektronicznego hamulca w b6(moj stary kkl sie juz nie nada)? Bym podjechal bo nie chce jechac do mechaniora i placic mu za podlaczenie, a swoj kabel bede mial na poczatku wrzesnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności