Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

100zł ...jutro będę w Ol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką pastę polecicie do polerki maszyną i jakie mleczko po polerce będzie dobre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam pasty ,menzerna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a coś po polerce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam Skody Octavi lub VW Passat/Bora 1999/2000 koniecznie w Pb, gdyby ktoś wiedział to prosze o kontakt na PW lub tel. :)

 

widziałem borę czarną z 2002r. mogę skombinować numer tel jak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widziałem borę czarną z 2002r. mogę skombinować numer tel jak trzeba.
Dzięki, ale od wczoraj pasio ma starszą siostrę ;) Mąż pożegnał się z koreańską wersją opla i jeździ Skodą Octavią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos z forum z warmmaz jezdzi audi a6 c6 z wlepa passatowska? ostatnio mnie podganial jak gonilem z gizycka do olecka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomek_olecko2 a nie jechałeś w piatek czy sobotę trasą Mrągowo- Olsztyn? Bo coś mi się zdaję że któregoś dnia minąłem Ciebie :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jak po:spam:uję lokalnie, to większy odzew będzie :D

 

Witajcie.

 

Jestem nauczycielem w małej ale przesympatycznej Szkole Podstawowej w Perłach. Bierzemy udział w konkursie koloroweboiska.pl w którym to możemy wygrać wielofunkcyjne boisko dla naszej szkoły (nie posiadamy sali gimnastycznej :( ). Konkurencja jest duża, dlatego każdy głos się liczy. Proszę Was o pomoc. Coprawda trzeba się zarejestrować, ale zajmuje to chwilkę, także poświęćcie tą minutkę dzisiaj i kilka sekund przez najbliższy miesiąc i pomóżcie nam wygrać to boisko :)

 

 

kibice.JPG

 

Praca została wykonana na szczytowej ścianie (o wymiarach 9x7m) budynku szkoły. W przedsięwzięciu wzięło udział 43 dzieci. Tło pomalowano farbami Śnieżki. Linie boiska wykonała klasa V na zajęciach technicznych. Pozostałe elementy są zawieszone, wykonane przez uczniów różnych klas. Postaci piłkarzy zostały wycięte z szablonów, następnie przygotowano im strój (wycinanie, szycie, naklejanie, wiązanie), wykonano elementy twarzy i fryzury. Prace trwały od 27 kwietnia do 14 maja. Szablony postaci kibiców zostały wycięte i pomalowane przez uczniów farbami akrylowymi. Do ozdobienia tych postaci wykorzystaliśmy materiały szkolne: tkaniny, brystol, mazaki, bibułę itp. Piłki mają formę przestrzenną, wykonane zostały ze starego globusa. Na górze powiewają wykonane przez dzieci flagi różnych krajów. Widok na pracę konkursową przyciąga wzrok i zachwyca wszystkich przechodniów...

 

Prosimy o Twój głos. Jeżeli możesz to prześlij proszę tą wiadomość do swoich znajomych aby i oni wspomogli nas w głosowaniu.

 

DZIĘKUJEMY!!!

 

boisko.JPG

panorama.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Od niedawna posiadam Passata,a od dłuższego czasu przeglądam forum i nie miałem czasu się przywitać ;)

Tak więc witam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może jak po:spam:uję lokalnie, to większy odzew będzie :D

 

Witajcie.

 

Jestem nauczycielem w małej ale przesympatycznej Szkole Podstawowej w Perłach. Bierzemy udział w konkursie koloroweboiska.pl w którym to możemy wygrać wielofunkcyjne boisko dla naszej szkoły (nie posiadamy sali gimnastycznej :( ). Konkurencja jest duża, dlatego każdy głos się liczy. Proszę Was o pomoc. Coprawda trzeba się zarejestrować, ale zajmuje to chwilkę, także poświęćcie tą minutkę dzisiaj i kilka sekund przez najbliższy miesiąc i pomóżcie nam wygrać to boisko :)

 

2gvmu4w.jpg

 

Coś w tą mańkę było trza, to stadion by Tobie wybudowali :D

2gvmu4w.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:padam::)

 

Depczą nam po piętach :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tomek_olecko2 a nie jechałeś w piatek czy sobotę trasą Mrągowo- Olsztyn? Bo coś mi się zdaję że któregoś dnia minąłem Ciebie :) .

 

mozliwe ze w niedziele, lecialem na bydgoszcz po czesci do 200tki

 

---------- Dodano o 22:50 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:48 ----------

 

 

dokladnie to to samo, ladne auto i z wlepa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24052012375.jpg

:bezzebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a na zdjęciu chyba auto sławka

chyba na pewno, lampy + relingi + wlepa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności