Skocz do zawartości
topek

Fotele w passacie niewygodne :-/

Rekomendowane odpowiedzi

macie chyba rację, że najwygodniejsze są zawsze te wersje sportowe/twardsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mowa o sportowych z wersji Trendline-

 

a ja mowie o zwyklych fotelach welurowych i vectra w porównaniu nawet do slabego fotela passata ( mowa o welurze) wypada strasznie blado wieć porównywanie jakiegokolwiek fotela z vectrą jest pomyłką :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam fotel pasuje, nawet są dość wygodne. Jedyna rzecz jaka mnie wkurza na maxa i boli (cierpnie) mi podczas dłuższej jazdy min. 150km to prawa noga. Za blisko zrobili tunel środkowy i nie ma sposobności inaczej ustawić nogi by gaz naciskać - tempomatu nie mam.

mogli tam to przesunąć w miejscu kolana o 5 cm , wycięcie jakieś po łuku czy co tam by chcieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Q4H Siedzenia komfort sport

 

takie mam u siebie fotele z oznaczeniem z wlepy i powiem że są wygodne ale nie tak jak jeździłem wcześniej mazda Xedos 6 tam były bardziej miekkie madzią przejechałem anglie francje i nie narzekałem, jedynie zmeczenie :) passkiem narazie najdłuższą trase zrobiłem do Hannover około 900km nie narzekam ale wole troche miekkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie recaro pasuje do b5 fl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie chciałem zakładać nowego tematu więc napiszę tutaj.

Mam passata b5, przedliftowego i chciałbym wymienić w nim fotele. Aktualnie siedzą w nim te skóra-alcantara. Niestety fotele są już nieco zużyte a ja nie widzę jakoś sensu odnawiania ich, oddawania do tapicera.

Dlatego chciałbym zapytać czy ktoś z kolegów poleciłby jakieś fajne siedziska w zamian ? Fajnie by było założyć jakieś sportowe kubełki, ewentualnie recaro o ile do b5 można coś takiego dostać. Coś takiego jak w rs4 b5 na przykład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda to źle :D widziałem nawet Twój temat. Jednakże wolałbym coś bardziej "sportowego".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ładne są te recaro do b5 :D nawet nie widziałem że takie wychodziły :P weź tylko takie znajdź.

Fotele z Rs4 raczej trzeba by było przerabiać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, Recaro piękne :ok

 

A w temacie. Pierwsza długa podróż po zakupie Passata i na fotelach pokrytych czarnym materiałem było w porządku. Zero bólu pleców itd. Przez jakiś czas spokój, a mniej więcej do momentu wsadzenia foteli z regulacji lędźwiową. Więc zdania zawsze będą różne, każdy chodzi na mniej lub bardziej prostym kręgosłupie, fotele też się wysiedzą, jedne mniej drugie bardziej.

Więc temat czysto subiektywny ;) podumowując: Recaro bym nie pogardził :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

główny problem z fotelami w passacie to brak regulacji siedziska, tj. nie mozna dać przodu siedziska nizej niż tyłu, jakby to było krzesło nie fotel, w fordzie miałem starszym w passacie nie ma tragedia, jakbym pomyślał ze tak będzie wogole to bym za samo to go nie kupił, oczywisice pozostaje jeszcze kwestia bezawaryjności na która Passat nie cierpi, psuje się jak najczęściej może :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności