Skocz do zawartości
zeus1982

1.8t awt jakiem modyfikacje przed k04-015

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

interesuje mnie temat czy po zmianie seryjnej turbiny na k04-015 trzeba jeszcze cos zmieniac??

 

Turbinka : http://cgi.ebay.co.uk/K04-015-Turbo-charger-Audi-A4-A6-VW-PASSAT-1-8t-K04-New_W0QQitemZ140331314807QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item20ac65ee77&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12|66%3A2|39%3A1|72%3A1683|240%3A1318|301%3A1|293%3A1|294%3A50

 

Czy ktos juz ma takie cos zalozone ?? i jak z eksploatacja silnika??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Hehe... 250f z przesylka... az ciekaw jestem jakby to dzialalo;p

 

A trzeba conajmniej IC i program zmienic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chiny zazwyczaja działają do momentu az sie nie rozlecą i nie bedzie metalowego deszczu z silnika:)

 

jak chcesz k04, to moj kolega moze Ci sciagnac z USandA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wiec narazie dowiedzialem sie tyle ze IC trzeba by zmienic czyli Fmic -a wstawic czy cos jeszcze?? a turbinka to pierwsza lepsza z e-baya :) wiec wracajac do tematu jakie modyfikacje trzeba wykonac ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co chcesz osiągnąć i ile masz na to pieniędzy... Do samego założenia K04 nie trzeba żadnych modyfikacji - jeździć się da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na mojej seryjnej turbinie mam juz przejechane 180k km wiec powoli zaczynam sie liczyc ze zmiana lub regeneracja.jak narazie nie bierze oleju wiec ok.ale jesli przyjdzie mi juz zmienic to moze wstawic juz cos lepszego,pozniej chip-a i lepsze chlodzenie i to chyba tyle.z tego co sie orientuje to na seryjnej turbince chip na 180 km jest bezpieczny a gdyby miec juz ta turbinke k04 moze 200 KM ?? nie bede celowac tak wysoko jak marecek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Na k04 zrobisz 200KM bez innych kosztownych modyfikacji.

Edytowane przez Majcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200 to zorbisz na serii k03 z AWT (z wydechem).

temat k04 z reszta juz byl poruszany. odsylam do szukajki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co sie orientuje to na seryjnej turbince chip na 180 km jest bezpieczny

Ja na swojej fabrycznej turbinie z programem na 180 KM zrobiłem 90 tys km i absolutnie nie było z tym żadnych problemów - to tyle, jeśli chodzi o zabójcze działanie chiptuningu dla silnika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności