Skocz do zawartości
fejder

Oryginalne elementy wyposażenia B3 GL - 91r

Rekomendowane odpowiedzi

Ahoj! :)

na wstępie witam wszystkich po przerwie, co prawda urzędowałem do tej pory w dziale B5, ale przyszło mi użytkować od wczoraj B3, z czego niezmiernie się cieszę, toteż pojawiam się tutaj ;)

 

Mam kilka pytań odnośnie oryginalnego, seryjnego wyposażenia B3 w wersji GL 91r. O ile wiele rzeczy odczytać z kodów potrafię, to nie jestem w stanie określić jakie ta wersja posiadała klosze kierunkowskazów przód, białe czy pomarańczowe, potrzebuje też info na temat seryjnych felg stalowych, jak dokładnie wyglądały. Z kodów wynika, że fabrycznie montowane było radio "Gamma" (tak jak i 6 głośników, które fizycznie znajdują się w aucie) jednak nie określają, która wersja tego odbiornika dokładnie. Jeszcze jedno, passat raczej nie posiadał czarnych znaczków VW tylko zwyczajne, chromowane?

 

dzięki za pomoc!

pozdrawiam serdecznie,

Tolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, rzuć okiem tutaj, dokładne opisy standardowego wyposażenia poszczególnych wersji, niestety po niemiecku, ale w razie problemów pytaj, pomożemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, jestem posiadaczem passata z roku 91 model GL i mam biale kierunki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edward także mówi że w tym roczniku białe kierunki były z GL oraz GT. Felga stalowa czarna z chromowanym obwodem, takie jak mam w garażu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, czyli jakie to dokladnie? Do tej pory spotykalem jedynie stalowe z kolpakami w 2 wersjach, mianowicie:

 

imagen2uj9.jpg

 

oraz

 

vwpassatb3stn.jpg

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności