Skocz do zawartości
Slon

Zgubiona 1 i 3 (przesuniety drazeg biegow)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bylem ja sobie dzisaj nad jeziorkie do ktorego dojezdza sie po strasznych dziurach i kilku badylach.

Cala droge kulalem sie w miare szybko na 2 po dojechaniu nad jeziorko okazalo sie ze nie moge wsadzic 1...

po obejrzeniu wszystkiego na spokojnie dzwignia na luzie stoi w pozycji 3 i prawie opiera sie o obudowe drazka czyli poprostu nie moge jej popchnac do przodu.

Na 4 jest prawie tak jak normalnie na luzie a nawet toche wychylona do przodu.

Oczywiscie 2 4 5 i wsteczny dzialaja ale tak troche dziwnie sie jezdzi moze nie bez 1 ale brak 3 przeszkadza i ta pozycja dzwigni...

 

Jakies pomysly jak to ustawic wyregulowac????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jedna sprawa, skoro nie ma 1 i 3 to i 5 nie powinno być. Zaraz zerknę do ETKI i zrobię screena jak to wygląda. :)

 

EDIT//

 

 

Pod autem masz co takiego jak na screenie. popuszczasz nakrętkę nr 34 i przesuwasz drążek nr 23 (przód/tył nie jestem pewny w którą stronę bo jest chyba inaczej niż napęd na przód)

5de8be34a5b06eb1m.png

 

A tak wygląda całość.

417a5f7ccc7a10f3m.png

Edytowane przez GURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiesz ze moze mi sie porabalo i nie ma 5 niewrzucalem podrodze

cialem 130 na 4 :-/ czyli niema jednak 1 3 5

maly wielblad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdz pod spod, w fwd da sie przesunac lewarek na wieloklinie - jest opaska blaszana i scisk, pewnie ci sie to rozlazło i przesunal sie lewarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki...jutro rano zobacze i napisze co wyszlo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiazalem problem element 35 (kulka) wyskoczyla z 29 i stracilem tak jakby zawias ktory daje przelozenie dalej na skrzynie ale kilka min pod samochodem troche sily i kulka wlazla na miejsce :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności