Skocz do zawartości
szotek87

Pytanie o sklepy z częściami do Passata w Rudzie Śląskiej i okolicach.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. szukałem bardzo dużo po forum ale interesującej mnie rzeczy nie znalazłem :( mianowicie musze zakupić poduszkę pod silnik do mojego Paska (jak w opisie), ale nie umiem nigdzie znależć sklepu gdzie takie coś by sprzedawali. Dlatego właśnie proszę Was drodzy forumowicze o pomoc :) mieszkasz w Rudzię Śląskiej i też w tych rejonach gdzieś chciałbym znależć takie sklepy. Jeśli mieszka ktoś też tu na Śląsku to proszę o adresy tych sklepów i najlepiej ceny które zaplacili za swoje poduszeczki :)

 

pozdrawiam serdecznie i ślicznie proszę Was o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. szukałem bardzo dużo po forum ale interesującej mnie rzeczy nie znalazłem :( mianowicie musze zakupić poduszkę pod silnik do mojego Paska (jak w opisie), ale nie umiem nigdzie znależć sklepu gdzie takie coś by sprzedawali. Dlatego właśnie proszę Was drodzy forumowicze o pomoc :) mieszkasz w Rudzię Śląskiej i też w tych rejonach gdzieś chciałbym znależć takie sklepy. Jeśli mieszka ktoś też tu na Śląsku to proszę o adresy tych sklepów i najlepiej ceny które zaplacili za swoje poduszeczki :)

 

pozdrawiam serdecznie i ślicznie proszę Was o pomoc :)

Witam:) o ile sie nie myle to jest Besmarex na Wolności w zabrzu, oni sprzedają VW i tylko VW, mają serwis i sklep, ale to autoryzowany przedstawiciel, więc ceny są jak to w salonach...

Sprawdź w Gliwicach na ul.Jana Sliwki tam mają sklep z częściami do aut niemieckich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły sklep z częściami do aut niemieckich znajduje się w Siemianowicach Śl., a dokładnie na Bytkowie (przy przejeździe kolejowym). Kawałek od Rudy, ale mają naprawdę niezłe zaopatrzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

potwierdzam - ja kupuję tylko tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakaś nazwa tego sklepu w siemcach ? adres ? kontakt ? :) może strona interrnetowa ;) pozdrawiam Was :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemianowice ul. Bytkowska 12

 

kom. 506 044 981

tel. (32) 228 16 85

 

tam poduszki dostaniesz od ręki, a niedaleko jest mechanik, który "siedzi" w VW i niedawno wymieniał mi wszystkie trzy poduszki, rozrząd i koło pasowe - (32) 229 43 24 Siemianowice ul. Stefana Żeromskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Wam koledzy Forumowicze za POMOC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POLECAM ten sklep w Siemianowicach !! Naprawdę full opcja jeśli chodzi o wybór, ceny znakomite! jakoś bardzo dobra !

pozdrawiam i dziękuję WAM za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności