Skocz do zawartości
kentaki1986

spot - lipiec 26.07.09 (zamek?)

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam taka propozycje :P chociaz pewnie za pozno ja daje ale moznaby sie zainteresowac :D impreza napewno duzo kulturajniejsza od VW manii... chodzi mi o wyscigi na 1/4 mili w Borsku w najbliższą niedziele :)

dla zainteresowanych link:

http://www.sss.org.pl/event.php?view=190709

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie wypowiadam bo mnie w tym miesiącu nie będzie, jadę do kołobrzegu na http://www.sunrisefestival.pl :D chyba że przeniesiemy spot na vw-manię wtedy się pojawię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest 20 lipca ,pokazało się słoneczko, w baku pelno paliwka- no jest super. Tylko co z tym spotkaniem? Rozumiem że jak na razie zostaje nam spotkanie przy B5. Może ten wyjazd gdzieś był by jednak fajniejszy. Mnie jako świeżynce trudno się wypowiadać i podpowiadać gdzie ale kilka propozycji już padło. Wystarczy tylko że na którąś przystaniemy. Hejkum-kejkum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie dostałeś od opiekuna PW odnośnie spotu??? Przeczytaj pierwszy post w tym wątku. Godzina do ustalenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie dostałem. Ale jest OK i ja się piszę. Oczywiście jeśli można.Pozdrawiam Hejkum-kejkum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie jak z jutrem? Jest już jakaś ostateczna decyzja? O której i gdzie się widzimy i dokąd zmierzamy? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponieważ pomysłodawca wyjazdu nadal nie dał znać gdzie i o której startujemy to ja niestety odpadam, bo B5 mi nie leży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ponieważ pomysłodawca wyjazdu nadal nie dał znać gdzie i o której startujemy to ja niestety odpadam, bo B5 mi nie leży.

 

Tak jak Marcinowi mi B5 tak średnio się podoba, wolał bym skorzystać z dnia wolnego i gdzieś sie przejechać a nie stać pod słupkiem. Wychodze właśnie do roboty i jak rano nie będzie konketów czy gdzieś się wybieramy czy nie to w tym miesiącu raczej zrezygnuje z przyjazdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jednak jest problem? A pierwszy post jest chyba ciągle ten sam. Problem jest nie tylko w ustaleniu godziny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mi słupek na podziemnym nie odpowiada, w tym miesiącu nam nie poszło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jechałem dzisiaj obwodnicą i będąc około 17:10 na wysokości Matarni, zjechałem, ale przy słupku B5 ani w okolicach nikogo nie widziałem, wiec pojechałem dalej. Może na nastepnym zlocie uda mi sie was poznać z realu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poracha po całej linii w tym miesiącu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poracha po całej linii w tym miesiącu.....

bo mnie nie było ;)

 

trza było Panowie na sunrise zajechać na plaże do Kołobrzegu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marka VW chyba zobowiązuje ... to nie jest fiat, wiec spotykanie sie po garażach troszeczke tu nie pasuje ( ale to moje zdanie ) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności