Skocz do zawartości
wac

Fotoradary w Lubelskim

Rekomendowane odpowiedzi

W Jastkowie wszyscy już i tak nieprzyzwoicie zwalniają,
Niedługo wszędzie będziemy zwalniać ;)
w jastkowie to mnie strzeliło ostatniego maja, odkładam teraz co miesiąc po 50 zł...
Jak "rachunek" nie przyjdzie, to niedługo będziesz bogatym człowiekiem :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki a od jakiś 2 tygodni w Lublinie wymieniają skrzynki radarów z szarych na żółte ale z tego co widzę na razie żaden nie pstryka czy już coś tam jest czy jeszcze nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He jest jest Smorawinskiego , Andersa ,Warszawska, na Unii Lubelskiej przy Luk Oil tez jest bo widac soczewke ale chyba jescze nie pstryka jechalem 100 i nie bylo flesza:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No że jest to wiem bo na Jana Pawła tez jest nawet 2 i koło polmosu ale jeszcze nie pstryka nie wie ktoś kiedy będzie niech się wykaże jakiś policman tylu ich mamy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio na Unii Lubelskiej miałem dobrą przelotową i nie było flesza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ostatnio na Unii Lubelskiej miałem dobrą przelotową i nie było flesza
Ale strach był :D Szkoda, że nie wspomniałeś wcześniej że nie łypało;) Jak nie było flesza to i fotki nie będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yy, mam nadzieje, że flasha nie było, pod słońce było... :) co niezmienia faktu, że puszka wygląda na "pełną"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś czytałem w Dzienniku Wschodnim, że lubelska SM ma już nowy fotoradar na maszt. Mają go przekładać co jakiś czas na jeden z 18 masztów. Czyli wszystkie aktywne nie będą. Dalej będzie partyzantka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to co było tylko puszki żółte i po co to wszystko....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli to co było tylko puszki żółte i po co to wszystko....

By były bardziej widoczne zapewne,na poprzednie nikt już nie zwracał nawet uwagi:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki a od jakiś 2 tygodni w Lublinie wymieniają skrzynki radarów z szarych na żółte ale z tego co widzę na razie żaden nie pstryka czy już coś tam jest czy jeszcze nie?

 

Żeby one zaczęły legalnie pstrykać musi być postawiony przed nimi znak informujący że jest fotoradar (tak jest wg nowego prawa o Ruchu Drogowym) więc jeżeli któremuś z was radar pyknie footke nie przyjmujcie mandatu, bo to wtedy będzie nielegalne, bo te fotoradary obsługuję straż miejska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki przyjdzie wiosna to przetestuje kilka fotoradarów motocyklem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żeby one zaczęły legalnie pstrykać musi być postawiony przed nimi znak informujący że jest fotoradar (tak jest wg nowego prawa o Ruchu Drogowym)

BraveX znaki już stoją tylko zasłonięte i czekają na decyzje z urzędu miejskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzynka w Końskowoli trafiona przez "wandali" i od dawna nieczynna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełczyn powyżej ~88km/h pięknie fleszem daje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BraveX znaki już stoją tylko zasłonięte i czekają na decyzje z urzędu miejskiego

 

 

Gdzie stoi ten znak bo ja mijam co dzień na unii lubelskiej i Jana Pawła a i koło polmosu i żadnego nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie stoi ten znak bo ja mijam co dzień na unii lubelskiej
około 150-200 metrów przed foto, bo przed kilkoma ja z kolegami stawialiśmy dlatego wiem że są. Edytowane przez tomaszM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
około 150-200 metrów przed foto, bo przed kilkoma ja z kolegami stawialiśmy dlatego wiem że są.

widziałem gdzieś w lublinie tai właśnie znak jak mówisz, zasłonięty czarną folią, ale nie pamiętam przed którym fotoradarem, może nadbystrzycka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widziałem gdzieś w lublinie tai właśnie znak jak mówisz, zasłonięty czarną folią, ale nie pamiętam przed którym fotoradarem, może nadbystrzycka

 

Na pewno na Jana Pawła II na wysokości Kościoła w stronę centrum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności