Skocz do zawartości
wac

Fotoradary w Lubelskim

Rekomendowane odpowiedzi

na szczęście jeszcze nie pstryka

pstryka, pstryka

wczoraj pół dnia SM stała za winklem i pilnowali go..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba SB kaziu... SB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj i dobrze i źle dobrze bo czesto widze kierowców którym naprawde brak wyobrażni i doświadczenia a jaka samochodem z górnej półki i mysla ze wszytko im wolno bo maja kase... a źle bo ilu takich co raz pojedzie sobie szybciej i co buba mamy cie i kara a wiadomo nie od dziś ze z tymi barankami nie pogada i cie nie dogada co innego jak cie patrol na prędkość złapie tam można sie dogadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a źle bo ilu takich co raz pojedzie sobie szybciej i co buba mamy cie i kara a wiadomo nie od dziś ze z tymi barankami nie pogada i cie nie dogada co innego jak cie patrol na prędkość złapie tam można sie dogadać.

sylwek aleś mi w głowie teraz młyn zrobił :crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
źle dobrze bo czesto widze kierowców którym naprawde brak wyobrażni i doświadczenia
pewnie oni maja wyobraznie dupki sami zapierdzielaja jak poj..y by komus mandat wlepic i tez nie patrza na nic lepiej było by radary postawic naładowane .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam ze w naszym woj .lubelskim wszystkie dzialaja chyba ze sie nie zapelnia kiedys brejdak pracowal w firmie atrapy stawiali sprobuje wyciagnac od niego ktore to sa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam ze w naszym woj .lubelskim wszystkie dzialaja
jakieś brednie prawisz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakieś brednie prawisz
Jestem za:) Jak narazie żaden mnie nie złapał;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam powyższe słowa Kolegów.Na trasie Lublin-Puławy przynajmniej połowa jest pusta niczym bęben.Potwierdza to stan moich punktów karnych:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na trasie LBN- PWY ostatnio często był przy salonie seata ale pogłoski na radiu SYBIR krążyły że to atrapa i błyska ale nie robi zdjęć.Często tez jest w Jastkowie.Poza tym bardzo rzadko w innych miejscach sie zdarzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na radiu SYBIR krążyły że to atrapa i błyska ale nie robi zdjęć

mojemu znajomemu przyszło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na trasie LBN- PWY ostatnio często był przy salonie seata ale pogłoski na radiu SYBIR krążyły że to atrapa i błyska ale nie robi zdjęć.Często tez jest w Jastkowie.Poza tym bardzo rzadko w innych miejscach sie zdarzają.

 

mi zrobiło pod salonem seata 3 tygodnie temu i nie przyszło jeszcze :D:D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pol roku maja na to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod salonem seata dział wiem bo tamtędy do pracy śmigam czasem i widz ejak błyska mało tego do tyły robi fotki czyli tym co na wawe jadą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ame]

[/ame]

 

Fotoradar na centralnej jest UWAGA ! : Straży Miejskiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaziu popraw linka!

A tak BTW w ten weekend nabity był radar w jastkowie i garbowie.... foto radar przy seacie ma opcje OBSŁUGI RĘCZNEJ(czasami stoi tam w uliczce za nim mały samochodzik, i wtedy wala w plecy także)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Jastkowie wszyscy już i tak nieprzyzwoicie zwalniają,w Garbowie ze względu na ogromny korek i tak szybciej pojechać się nie da,sygnalizacja jednak swoje założenie osiągnęła,w Kurowie jest pusto,lecz komenda jest niemal obok fotoradaru,natomiast w Końskowoli radar jest pusty jak bęben,tylko trza zważać na przechodniów.Tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jastkowie to mnie strzeliło ostatniego maja, odkładam teraz co miesiąc po 50 zł...

a dwa tyg później koleżance zrobili fotkę, zrobiliśmy zakład komu wcześniej przyjdzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności