Skocz do zawartości
wac

Fotoradary w Lubelskim

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, piszmy tu o fotoradarach w województwie Lubelskiem. Gdzie postawili nowe, i gdzie najczęściej są aktywne

 

// edytowałem - adams

 

 

 

Panowie podobno w lublinie znowu dowalili jakieś fotoradary, dzisiaj wyjeżdzam z kompozytorów na smorawińskiego i już zaczynam się bujać a tu fotoradar, wczesniej zawsze tu do tej stówki się rozpędzałem a tu zonk, dobrze, że zauwazyłem wogóle bo wcześniej nigdy go tam nie było chyba, używał ktoś z was może tego http://www.speedalarm.pl/, spisuje się to w Lubelskim ? bo chyba efektywność tego zależy od tego ile osób używa no nie ?

Edytowane przez adams

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie ich pewnie coraz więcej :/

Ten speed alarm to ciekawa rzecz, ale niestety z tego co pamiętam to tylko telefony z GPS'em mogą z tego korzystać. Co prawda każda lepsza navi ma opcje powiadamiania o fotoradarach, trzeba tylko dbać o aktualizacje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jedziem:

 

1. Kunickiego skrzyż. z Orzeszkowej

2. Zemborzycka obok Technikum

3. Dimentowa przy Lidlu

4. krochmalna przy Polmosie

5. Andersa przy domu starców

6. Tysiąc lecia przy wylocie z Mełgiewskiej

7. Romera przy wjeździe do przychodni

8. Nadbystrzycka 2 sztuki na samym szczycie górki przy kiosku (w obie strony)

9. Unii Lubelskiej: jeden przy Łukoilu a drugi przy Kosiarkach PARTNER

10. Smorawińskiego przy wylocie z Kiepury.

 

To są te nowe sprzed kilku dni.

Stare już wiadomo gdzie są

 

PZDR mateo112

 

BTW. Każda nawigacja Garmin posiada ostrzeżenia o Radarach, miejscach niebezpiecznych czy przejazdach kolejowych. Baza jest aktualizowana średnio co 2-3 dni. Powyższe radary sam osobiście znalazłem z CB w ręku i wprowadziłem do bazy.

Morał:

chcesz mieć na bieżąco radary i inne ostrzeżenia - kup GARMINA i uaktualniaj sobie bazę...:-)

Edytowane przez mateo112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest juz w tomaszowicach ale fart jakis madry czloweik odwrócił lampe w druga strone błogosławić mu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem nowy na ul.Lwowskiej na wysokosci przejscia dla pieszych vizawi ul.Okrzei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na turystycznej za torami na zakrecie zamontowali soczewke wiec lepiej tam zdjac noge z gazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

''Pomazane czerwona farba, z wybita szybka i niecenzurajnym rysunkiem. Tak prezentuja sie nowiutenkie maszty na fotoradary ktore niedawno stanely przy lubelskich ulicach. Miala byc prewencja a jest kpina.''

0b0ea86303c09f79m.jpg Dzisiejszy artykul w gazecie MM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ul.Smorawinskiego od soboty jest zamontowany radar lepiej uwazac:!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jechałem z Chodla do Poniatowej. Nagle widzę białe vivaro a obok niego jakieś dziadostwo na trzech nóżkach stoi, ale wykręcone w drugą stronę (w stronę poniatowej), było ostre hamowanie, na dodatek ciągnołem przyczepę . Ciekawe czy pstryka to fotki od tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w tamtym tygodniu jechałem do kolezanki za tomaszów i zauwarzyłem że w Sitańcu przed samym Zamościem stoi fotoradar ale wykierowany strone Lublina (jakies 100m za kosciołem po prawej stronie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy fotoradar zaczepiony w Lublinie na wiadukcie ul.Piasecka dla jadących od strony Świdnika :516:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowy fotoradar zaczepiony w Lublinie na wiadukcie ul.Piasecka dla jadących od strony Świdnika
Czy to jest fotoradar, czy jaka inna kamerka, to nikt nie wie. Tyle historii, co o tym urządzeniu krąży.... ;) Ale lepiej zwolnić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy to jest fotoradar, czy jaka inna kamerka, to nikt nie wie. Tyle historii, co o tym urządzeniu krąży.... Ale lepiej zwolnić

Podobno ma być jeszcze 2 kamera, gdzieś bliżej miasta i w Lublinie mają zakłądać na próbę fotoradar który mierzy średnią prędkość coś jak w UK. Jedna kamerka Cię łapie, potem druga i sprawdza czy nie za szybko przejechałeś ten odcinek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tłumoki wzięli by się za dziurawe drogi... chyba że to też polityka ograniczenia prędkości :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , ta kamera na czerwonym wiadukcie na al.Witosa to kamera do sprawdzania natezenia ruchu przejezdzajacych tirow , wiec nie ma sie czego bac ale czasami nawet dzisiaj ok. godz 19:30 zaraz za tym wiaduktem w strone Lublina na zatoczce staly miski z radarem.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo w Lublinie stoi kilka masztow na fotoradar pustych ale doszly domnie wiadomosci ze zamontowane sa teraz atrapy soczewek ,wiec jak sie zblizy do radaru to bedzie widac ze cos tam jest ale nie ma pewnosci czy prawdziwy czy podrobka i tak np. jest na ul.Andersa dzisiaj byla tam atrapa ale na ul.Unii Lubelskiej w strone Gali byl prawdziwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza się!! jeżdżę tą trasą niemal codziennie i zawsze zwalniam dla świętego spokoju:D na andersa ostatnio był radar przez kilka dni a teraz jest tylko czarne kółeczko przypominające radar:D ale jak długo się tak utrzyma kto wie:D za to na unii lubelskiej był radar wczoraj i jest dzisiaj:D bo zanim dojechałem to strzelił co bardziej nadgorliwych:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za to na unii lubelskiej był radar wczoraj i jest dzisia

 

Mi strzelił.... :D:D Ale ja nie prowadziłem :) Fotkę jak przyjdzie to sobie zatrzymam hehe ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nie przyjdzie foto do domu :) tylko wezwanie na komendę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności