Skocz do zawartości
marecek

Licznik z komputerem - wymiana (B5)

Rekomendowane odpowiedzi

Czy żeby poznać jaki licznik jest u mnie (chodzi mi o oznaczenie 3B0 xxx xxx ) i dowiedzieć się czy mogę wsadzić licznik 1/2 fis to muszę wyciągnąć obecny?.

Ewentualnie podpiąć VAG i odczytać numer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy żeby poznać jaki licznik jest u mnie (chodzi mi o oznaczenie 3B0 xxx xxx ) i dowiedzieć się czy mogę wsadzić licznik 1/2 fis to muszę wyciągnąć obecny?.

Passat B5, 1.8ADR 1997, niebieskie podświetlenie, 260km/h na liczniku, MFA.

 

Z tego co sie juz zorientowałem w temacie to w 1997 nie masz CAN wiec masz licznik 3B0 919 xxx i takiego z 919 musisz szukać. Nie występował bez CAN 1/2 fis znajdziesz pełny fis bez CAN jezeli chcesz. Na olx jest jeden do sprzedania ale ceni sobie 477 do negocjacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie posiadam paska z 1998 roku. 1.8T kombi

Oryginalnie mam juz komputer poladowy w tym malym liczniku pod obrotami ( spalanie, srednie spalanie, czas jazdy itp ) oczywiscie manetka jest :P Teraz pytanie..... czy da rade wlozyc tam fis?? czy duza jest z tym zabawa? skoro mam juz jakis komputer pokladowy??

Dzieki jak cos za odpowiedz i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Koledzy czy ktoś może potwierdzić zgodność 3B0 920 806 i 3B0 920 825. Jakie podświetlanie jest w tym 825? Dostałem informację, że 825 jest z IMMO 2 a mój 806 ma IMMO 3. Jest to bardzo ciekawe, gdyż znalazłem na Alledrogo 825 dokładnie żywcem wyciągnięty z paszczura taki jak mój a nawet młodszy o 2 latka i rzekomo nie nadaje się do przeszczepu. Czy ktoś może to potwierdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może kolega wyjaśnić jaka różnica pomiędzy 825 a 827?

Funkcjonalność, np: możliwość aktywacji RKM i ilości km do przejechania na paliwie w zbiorniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Funkcjonalność, np: możliwość aktywacji RKM i ilości km do przejechania na paliwie w zbiorniku.

 

Aha i wszystko jasne. Czyli szukać 827...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w swoim 920 wiec musze szukac takiego. Moze ktos ma takiego na sprzedaz?

Czy licznik od automata lub angola podejdzie i czy od fl o tym oznaczeniu nada sie? W przypadku licznika od angola przelozylbym tarcze od mojego.

Edytowane przez R@lph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego licznika szukać aby było MFA - mój licznik --> 3B1919860C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. posiadam paska z 99 roku. zmieniam licznik z full fis na pol fis. moj stary licznik ma nr 3b0 920 842a a nowy zamowilem po fl o nr 3b0 920 826 z 2001. koledzy mam takie pytanie czy bedzie pasowal. chodzi mi o temperature zewnetrzna na liczniku czy bedzie pokazywana. bo teraz mam zalozony licznik z 2004 r o nr 3b0 920 849 i mi nie wyswietla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Jaki powinienem szukać licznik do passata b5 2000 r. Atj prawdopodobnie jest can . Wersja basis jednak oprócz webasto,tempomatu i fisu jest full wersja prawie przejściówka 3 bg . Numer licznika 3B0 920 802 A. Pozdrawiam

Edytowane przez Baros1922

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje wymienić FIS'a bo się porobiły martwe linie i pixele.

Wygląda to tak: 20151130_200734_HDR.jpg

Górna część też "znika" co jakiś czas.

 

Któryś znajomy powiedział że w FISie są umieszczone jakieś dane, więc nie będzie to taka prosta wymiana..

Ile w tym prawdy? Jak kupić taki sam licznik żeby bez problemu wymienić i wstawić?

A może "naprawić" go?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

za 350 zł chłopie to masz licznik full fis z końcówką 849 czyli najnowszy jakbyś był z okolic zg to spokojnie pomógłbym z montażem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć .

Wymieniłem licznik z pu fis na pełny w b5 przed liftem 2000rok . ...920...

zamonotowałem manetke tempomatu oraz wiążek . tempomat działa.

licznik nie wyświetla temp. zew. auto ma klimatronik trzeba zamontowac czujnik i podlaczyc pod licznik czy inny pomysl?

2 sprawa nie wyświetla otwierania drzwi , tylko maske wyświetla. jak to rozgryść? wymiana moduły komfortu albo kodowanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem czytałem ale chyba nie tam gdzie trzeba .dzięki za info .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jestem nowy więc witam wszystkich :)

Mam małe pytanko odnośnie wymiany zegarów... Obecnie mam 3B0919890J, jest wypalony fis, chciałem mu poprawić ścieżki, no ale nie wyszło, przygrzałem jedną i odpadła ścieżka od płyty :( trudno, stało się. Jakich zegarów mam teraz szukać? Wiem że muszą być 919, ale co z końcówką. Nie potrzebuje wejścia na navigację (w aucie mam navi w zegarach) radio nie oryginalne, więc mogą być bez wejść na czerwoną kostkę. Szukam takich które zamontuje bez zbędnych ceregieli i kombinacji z kablami pod can (920). Zależy mi tylko żeby był pełen fis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie łatwiej kolego kupic ci licznik z angola z pełnym fiss i przelutować do starego? Jezeli masz u siebie bez can to liczniki takie jako rarytas chodzą i po 500. Angol to 100 max i przelutowanie tez 100 u dobrego elektronika (ja tyle płaciłem) licznik nie musi byc od paska ja brałem od skody superb. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności