Skocz do zawartości
Gość robcio

Woda na dywaniku - z przodu lub z tyłu

Rekomendowane odpowiedzi

ała..

 

u mnie ostatecznie sprawa wygląda tak.

 

Moduł udało się naprawić (150zł)

Uszkodzeniu uległa wiązka która została tez zrobiona

no i udrożniłem odpływy ten pod aku i serwem. Obie gumy wywaliłem.

Koszt naprawy razem z lawetą (130zł bo jechać nie mogłem) wyniósł 480zł

Mam nadzieje że na tym sie skończy chrzest auta

 

dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znowu dopadla mnie woda w kabinie.

Od ok. dwoch miesiecy zaczely mi bardzo czesto parowac szyby w kabinie, szczegolnie jak wilgotno bylo na zewnatrz. Jakies dwa tyg. temu mialem troche wilgotny dywanik z tylu za pasazerem - pomyslalem, ze to moze jak zonka wsiadala to miala troche sniegu na butach i wsiakl. Z przodu nie czulem zeby bylo mokro. Wczoraj mialem czas w pracy, to mnie tknelo i postanowilem postawic auto w cieplym garazu i wysuszyc dywanik farelka. No ale jak juz mam cieple i zadaszone miejsce, to zobacze co piszczy pod dywanem. Po sciagnieciu plastikow z przodu podnosze dywanik a tam........... bryla lodu. No to zajefajnie. Podnosze dywanik z tylu a tam.......... znowu bryla lodu. No qrwa, co jest. Sprawdzam obudowe filtra (gdzie rok temu mi przepuszczal, bo za duzo syfu bylo kolo niego) - suchy. Sprawdzam sciane grodziowa przed pasazerem - gabka pod guma mokra. Nie mam pojecia skad ten przeciek.

Lod roztopilem, dywanik w wiekszosci wysuszylem i auto poskladalem. Przy okazji aku mi sie rozladowal, bo przez cala noc dzialaly chyba lampki w drzwiach ;)

Teraz pozostaje mi tylko obserwowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem też problem pod kierowcą i z tyłu za kierowcą, a przyczyna była brak gum w uszczelniającą kabine za nadkolem. To są okrągłe gumy je ledwo widać spod farby takie lekkie zgrubienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z ta woda w aucie to przeejje.. u mnie tez mokry dywanik jest ale tylko z przodu , narazie nie zagladam pod spod bo nie mam gdzie i jak ... ale mam nadzieje ze to tylko od sniegu , ktory zostal wnoszony na butach to auta.. bo jak sie okarze , ze znowu mi woda leci to sie potne ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

wszyscy Państwo mówicie o gruntownym suszeniu dywanu ? może ktos ma doswiadczenie jak wyciagnąc całą wykładzinę z b5 by porządnie wysuszyć ?

Poproszę o jakąs instukcję . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

wszyscy Państwo mówicie o gruntownym suszeniu dywanu ? może ktos ma doswiadczenie jak wyciagnąc całą wykładzinę z b5 by porządnie wysuszyć ?

Poproszę o jakąs instukcję . Pozdrawiam

 

umnie w pasku b5.5 wyciągnąłem

-siedzenia

-tylną kanape

-boczne plastiki ,

-schowek,

-tunel środkowy(ten z ręcznym)

- odkreciłem 2 sróbki od stopki

No i po tych zabiegach dywan powinien wyjść bez większych problemów :)

 

STA72981.jpg

 

pozdro Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to prawda leci otworem od linki podnoszenia maski jak masz zapchane odpływy to sie zbiera i leci do srodka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie lecialo z pod filtra kabinowego sprawe zalatwilo silikon i suszenie w domu calej wykladziny,na forum jest tez o uszczelce pod kompem,no i ta linka od mask.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o zamknięcie wątku-bezsensu żeby wypowiedzi powtarzały sie po parędziesiąt razy.

Poszło PW :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności