Skocz do zawartości
wagen

Modul komfortu B6 wymiana i dopasowanie immo

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, alexsat napisał:

Witam,

Koledzy jak wygląda zmiana komforu passat CC 2010 wersja USA z 3C0 919 433AP na 3AA 919 433B pomijając immo pozostaje kwestia częstotliwości pilotów?bo kupiłem ten moduł z wersji europejskiej nie będzie problemów z dopasowamiem ?

z immo nie.

piloty jedynie nie zadziałają  (EU 433, USA 315)

jesli jest kessy , to  powinien kessy dziaac, bo   kessy na tych samych  Mhz  są 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma kessy,czyli co z tym modułem co kupiłem nic się nie da zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie da się aby odpalał silnik ale nie da się otwierać auta z pilota więc bez sensu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.01.2019 o 05:45, alexsat napisał:

Witam,

Koledzy jak wygląda zmiana komforu passat CC 2010 wersja USA z 3C0 919 433AP na 3AA 919 433B pomijając immo pozostaje kwestia częstotliwości pilotów?bo kupiłem ten moduł z wersji europejskiej nie będzie problemów z dopasowamiem ?

Otwórz piloty i sprawdź na klapce jaka jest częstotliwość pilotów. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piloty są jak to w wersji USA 315 MHz temat podobno nie do ogarnięcia muszę szukać modułu z  amerykańca

moze ktoś ma do sprzedania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak się ma sprawa z dopasowaniem kluczy po zmianie 3C0...433AR na 3AA...433E ? Nie mogę sobie poradzić. auto odpala, menu komfortu jest, ELV się blokuje, a ja nie mogę dopasować kluczy do centralnego... Komfort napewno EU, czyli częstotliwości się zgadzają, próbujemy to z kolegą Wolfe rozgryźć, może ktoś ma pomysł? Podobno trzeba to robić ODISem offline, VCDS nie wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2019 o 00:16, alexsat napisał:

Piloty są jak to w wersji USA 315 MHz temat podobno nie do ogarnięcia muszę szukać modułu z  amerykańca

moze ktoś ma do sprzedania?

Zmień elektronikę w pilotach , zostaw swoje pestki i wtedy ktoś Ci to ogarnie .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie czaje za bardzo o co kaman?prosciej wytłumacz,no i pozostaje kwestia jakie koszta to beda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, alexsat napisał:

nie czaje za bardzo o co kaman?prosciej wytłumacz,no i pozostaje kwestia jakie koszta to beda?

Pilot składa się  radia do otwierania zamykania ( elektronika ) i pestka immo . Pestki swoje zostawiasz a wymieniasz tylko elektronikę w pilotach i wtedy pozostaje przepisać immo do nowego komfortu i kodować piloty . Koszta to cena uzywanych pilotów i kodowania oraz przepisania immo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem,czyli mam szukac pilotów używanych  z EU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, alexsat napisał:

rozumiem,czyli mam szukac pilotów używanych  z EU?

Ja bym tak robił ;) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

image.thumb.png.c0c4d9629159df51c10e0fa039eabf62.png

czy to chodzi o ta płytke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , a pod baterią z lewej pestka immo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakbym jakiegos chinola łyknął może być?czy lepiej uzywka oryginał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, alexsat napisał:

a jakbym jakiegos chinola łyknął może być?czy lepiej uzywka oryginał?

Co do chińczyków nie mam pojęcia ale na aledrogo można tanio kupić jak poszukasz .

 

Edytowane przez goro79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

szybko tel. do vawo z Międzyrzecza/ Kluczyki, moduł, blokada do wysyłki. jest na allegro.-  blokada kierownicy.

 za 3 dni gotowe. załączyć i odpala. Męczyłem się z tym dwa  lata.

Pozadarwaiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie szukam modułu komfortu do swojego cyca ale z poliftowej wersji z USA doczytałem z Etki że musi on być o numerach 3AA959433A(bez kessy)czy takiego rzeczywiście musze szukać,chodzi mi o piloty by pasowały bo stany maja inna czestotliwośc?a jeśli takowe pasuja to są jakieś różnice między nimi wersja midi czy high?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piloty USA =  komfort na USA 

Piloty na EU = komfort na EU 

 

jesli masz org kluczyki z USA  to i komfort  musi byc pod USA czyli 315

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem tylko jaki numer szukać komfortu 3AA 959 433A?

 

Koledzy a co  z klapka wlewu paliwa po zmianie komfortu z 3C0 na 3AA?

 

temat rozwiqazany moduł udało mi sie w końcu kupić w wersji USA smiga już w aucie klapka od paliwa  działa normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po tak długiej przerwie wracam do tematu pykającego przekaźnika, po wymianie akumulatora sytuacja się uspokoiła samochód po 10 dniowym postoju odpala bez problemu. Na starym akumulatorze zauważyłem dziwną sytuację po podłączeniu elektronicznego prostownika akumulator ładuje się na max - 4 kreski wyświetla prostownik, następnie po kilkunastu minutach napięcie spada do 2 kresek i tak ciągle. Na nowym akumulatorze po na ładownaiu do 4 kresek jest cały czas 4 kreski. Prawdopodobnie te spadki napięcia na starym akumulatorze powodowały pykanie przekaźnika. Nie wiem dlaczego tak zachowuje się stary akumulator tak było na nim od nowości, co mogło być przyczyną, opisuję bo może ta podpowiedź komuś się przyda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności