Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy a da rade zrobic cos takiego w zwykłym odtwarzaczu CD/MP3 Panasonica?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość w.stanek

Witam mam pytanko. Jestem laikiem wiec prosze o odpowiedz jak dla 15latka a najlepiej fotki. Gdzie podlaczyc mase audio ( wspolny przewod dla L i R)? Beta 5 blaupunkt

Z gory dziekuje :-)

Edytowane przez w.stanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy znacie model działającego pod Gammą V prod. Sony adaptera żeby w miejsce zmieniarki podpiąć mp3/ipod? Bo z allegro dostępne są tylko adaptery do Blaupunkta - i niestety z Sony nie współgrają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

juz kupile transmiter i teraz mam pytania:

 

1) rozumiem ze wyjście jack musze wputować w Audio L i P a co trzecim przewodem ?

2) co to jest ten kabelek na 3 zdjeciu pod USB - to jest zasilanie??

3) a 3 zdjeciu jest tez kondensator u mnie tego nie ma, trzeba go wlutować? co on daje? Jakie ma parametry?

 

Dziekuej za odp.

4)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość oomaster
4. lutujemy dwa kabelki +12V do pin8 i GND do pin7 od zasilania playerka do zlaczki mechanizmu kasety (foto 4)

 

OK, ale czy w przypadku montażu samego JACKa radio nie kapnie się,że jest oszukiwane bo nic nie będzie pobierało prądu ?

 

Jakiego typu lutownicą lutowałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OK, ale czy w przypadku montażu samego JACKa radio nie kapnie się,że jest oszukiwane bo nic nie będzie pobierało prądu ?

 

Jakiego typu lutownicą lutowałeś ?

 

1. nic nie przeszkadza, Gamma nie ma kontroli poboru pradu na obwodzie napedu mechanizmu magnetofonu kasetowego.

2. moja kochana stacja lutownicza: ``Weller WS50``

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość smichaelxx

Witam

Posiadam oprócz radyjka beta również VW Player CD (CX-dv1070l), w którym jest uszkodzony mechanizm przyjmowania płyt i chciałem go przerobić na mp3. Posiadam transmiter FM. Mam problem z tym, iż nie wiem jak oszukać ten Player cd, że ma w środku płytkę. Czy ktoś może mi pomóc?

Pozdrawiam

 

Link ze zdjęciem CD playera

http://www.incar-emporium.com/images/VW%20IN%20DASH%20CD%20PLAYER.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, podjął by się ktoś wlutowania transmiterka do bety V(oczywiście za opłatą), ile takie oś by kosztowało?

Sam boję się, że mógłbym uszkodzić radyjko.

Edytowane przez Meon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, podjął by się ktoś wlutowania transmiterka do bety V(oczywiście za opłatą), ile takie oś by kosztowało?

Sam boję się, że mógłbym uszkodzić radyjko.

 

Kolego pisz do navika może ci pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Navik mam jedno bardzo ważne pytanko a mianowicie, czy jest możliwość podpięcia transmitera tak aby działały przyciski do zmiany np utworów z radia?? Mam radyjko Beta i wszystko śmiga jak należy, tylko jedno takie pytanko czy jest taka możliwość??

 

Z góry dzięki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy podjął by się ktoś przerobienia radia w/w sposób (tzn. gamma na mp3)? Oczywiście nie za darmo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy a ze zwykłuym radiem co ma kasety da sie cos takiego zmajstrować?;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaaam

chciałem kupić coś takiego:

http://allegro.pl/transmiter-fm-mp3-wma-do8gb-sd-usb-pilot-najtniej-i1263405230.html

 

mam radio CLARION takie z dość wysokiej półki i nie bardzo chce je zmieniać bo szkoda mi kasy. nowe jakościowo takie samo jak to kosztowałoby mnie na pewno koło 1000zł. ale mam w nim wejście AUX. chciałem podłączyć sobie taki transmiterek, gdzieś go "schować" podpiąć mu zasilanie na stałe bez gniazda zapalniczki i cieszyć się mp3 z USB i przełączaniem z pilota :D jeśli chodzi o połączenie zasilania dam radę, "schowanie" też dam radę jakąś rzeźbę się zrobi i będzie :D zależy to od pilota jak będzie łapał. ale czy w tym transmiterze wyjście audio też będzie na tym jacku? i wystarczy podpiąć jack -> 2x chinch do radia żeby śmigało? czy trzeba gdzieś w środku grzebać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy w tym transmiterze wyjście audio też będzie na tym jacku? i wystarczy podpiąć jack -> 2x chinch do radia żeby śmigało? czy trzeba gdzieś w środku grzebać?

 

na 99% bedzie dzialalo (jesli akurat trafi sie ten 1% to przerobka wewnatrz transmitera nie bedzie trudna)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

transmiter zamówiłem już wczoraj to czekam żeby przyszedł i będę modził. ciekawe jak z tym pilotem będzie czy będzie łapał jak całość będzie za konsola...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal kombinuję jak to zrobić bez transmitera...Niestety z jego pomocą dźwięk już nie jest taki jaki bym chciał uzyskać...Jakieś sugestie?Bo przegrzebałem już wszystko chyba....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba niebardzo da się inaczej bo musisz mieć coś co ma wejście na USB i jednocześnie jest w stanie odtwarzać dźwięk i mieć wyjście i sterowanie utworami. chyba ze do mp3 jakiejś dorobisz wejście USB to wtedy tak ale będziesz ją musiał mieć na wierzchu żeby przełączać mjuzik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no chyba niebardzo da się inaczej bo musisz mieć coś co ma wejście na USB i jednocześnie jest w stanie odtwarzać dźwięk i mieć wyjście i sterowanie utworami. chyba ze do mp3 jakiejś dorobisz wejście USB to wtedy tak ale będziesz ją musiał mieć na wierzchu żeby przełączać mjuzik.

 

No właśnie...Inaczej-jak jest podłączone USB w radiu w nie wyposażonym? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja się nie wypowiadam w tym temacie bo nie jestem elektronikiem, ale wydaje mi się że to już nie jest takie proste. coś musi sterować tymi utworami, wczytywac listę utworów odczytywać tytuły itd... sądzę że średnio do obejścia to jest:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ja się nie wypowiadam w tym temacie bo nie jestem elektronikiem, ale wydaje mi się że to już nie jest takie proste. coś musi sterować tymi utworami, wczytywac listę utworów odczytywać tytuły itd... sądzę że średnio do obejścia to jest:P

 

No tak,w końcu z pendrive'a mamy cyfrowo a połączenie poprzec cokolwiek innego już jest analogowo.Mam nadzieję że ga się to jesnak podłączyć,jeżeli nie to poprostu odpuszczę temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności