Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie, czy jest taki moduł że się podpina do MFD 2 DVD i ma się tam wyjście na usb, memory card czy na jacka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chodzi ci o cos takiego?

http://xcarlink.pl/

no chyba o takie coś, sprawdzał to ktoś ? podejdzie do tego radia co ja mam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.

 

Hej, kiko

podłączyłeś się błędnie,

wylutuj te dwa kondensatory co zaznaczyłem na schemacie, we wcześniejszym moim wpisie http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=1113659&postcount=144,

 

to te dwa kondensatory

 

k2_qrnrhq.JPG

 

na czerwono zaznaczyłem miejsca, w które masz się wlutować z kanałem lewym i prawym z MP3

 

k1_qrnrhr.JPG

 

"masa" z MP3 też jest ważna i ją trzeba podłączyć

Edytowane przez waldez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki, masz u mnie duże piwo,

podłaczyłem to ładniejszy basik jest, szum minimalny jak byl tak jest ale to od silniczka od kasety chyba, uporałes sie moze z tym wiesz jak wywalic to wszystko ???

no i uwaliłem radio, odlutowałem wszystko od plytki podpiełem i juz nic nie dziala nie ma glosu ani na kasecie ani na FM, podlutowałem wszystko tak jak bylo i bez zmian cos trafiło ma ktos jakis pomysł

Edytowane przez kiko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam prośbę do kolegów specjalistów o zrobienie poradnika do radia Gamma V blapunkt.

Przymierzam się do tej operacji tylko się boje żeby coś nie uwalić w radiu, jak by był jakiś fajny poradnik z fotkami było by łatwiej mnie i innym.

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego, TU masz miejsce gdzie wlutowac lewy i prawy kanał z transmitera, TU gdzie podłączyć zasilanie do transmitera.

 

Te dwa kondensatory musisz wylutować.

Ja tak chciałem podłączyć, ale @kiko uwalił radio (patrz 2 posty wyrzej) jak ten transmiter podłączał także odechciało mi sie z tym bawić.

Musze dopowiedzieć, że po podłączeniu mu to grało b. fajnie, ale potem odłączył kable z płytki przy kasecie i mu padło radio.

Edytowane przez qweluke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

no i uwaliłem radio, odlutowałem wszystko od plytki podpiełem i juz nic nie dziala nie ma glosu ani na kasecie ani na FM, podlutowałem wszystko tak jak bylo i bez zmian cos trafiło ma ktos jakis pomysł

Hej,

ciężka sprawa z wirtualnym sprawdzaniem radia, pamiętasz czy jakiś przewód przy lutowywaniu gdzieś ci nie dotknął??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nigdzie nie dotknął, radio przy lutowaniu było bez napiecia, jak dam glos na max to lekko cos szumi nie wiem czy jak padnie koncówka mocy to słychac cos czy jak ???

Edytowane przez kiko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po krótkiej przerwie. Jakoś podłączyłem transmiter pod radio i nawet to gra, tylko że trochę cicho bez basu,po przełączeniu na radio jest dużo lepiej. Co może być nie tak. Podłączyłem według tego schematu

Aby radio Gamma V odtwarza?o MP3.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wojtek1987, jakie radio i jakiego producenta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio gamma 5 producent prawdopodobnie Sony. płytka identyczna jak w zalaczniku pdf. Wszystko chodzi tylko słaby ten głos. Nie wiem czemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam po krótkiej przerwie. Jakoś podłączyłem transmiter pod radio i nawet to gra, tylko że trochę cicho bez basu,po przełączeniu na radio jest dużo lepiej. Co może być nie tak. Podłączyłem według tego schematu

 

Hej,

coś musiałeś źle podlutować, podłączając się pod kasetę nie może ci grać mp3 na radio.

Wylutuj jeszcze te dwa kondensatory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gra na radio. Gra po wciśnięciu CC tylko że ciszej, jak przełączę na radio to jest lepszy dźwięk (nie chodzi mi o transmisje przez FM tylko np. Radio Zet) transmiter jest w tym czasie wyłączony.

Edytowane przez wojtek1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, ok. :)

Wylutuj jeszcze te dwa kondensatory i napisz czy coś poprawiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że nie za bardzo wiem które, mam inna płtyke. u mnie to wygląda tak

IMG_0090.jpg

IMG_0091.jpg

IMG_0092.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób dwa zdjęcia, z góry, z dołu, prostopadle do PCB, mniej więcej w tej samej odległości.

Tylko ich nie zmniejszaj za bardzo.

Edytowane przez waldez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że chodziło o to.:dolamam

IMG_0101.jpg

IMG_0099.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała płyta PCB z obu stron, "idę po ścieżkach". wrzuć bez zmniejszania rozdzielczości, np. tu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności