Skocz do zawartości
pol7777

Grupowy ChipTuning

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ktoś zarejestrowany na forum golfa?

Trzeba im napisać bo może nie wiedzą bo nikogo od nich nie widać, a jeszcze rezerwa i można działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mnie ktos dopisac do listy na chiptining do comsportu na sierpien?w koncu nie wiem czy zapisujmy sie tu na forum czy na forum audi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na forum golfa zarejestrowany. Co mam tam napisać ?

 

 

Czy może już ktoś rozmiawiał z COMpsport-em ? na jakie terminy można się umawiać czy można zapisać się na koniec sierpnia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przemek1982

Na forum Audi mogę Cię dopisać tylko pasuje Ci cały sierpień? tzn początek?

Bo oni planują z tego co wiem koniec lipca

 

aki

Już mają założony temat-znalazłem, nie musisz pisać

Edytowane przez IroN_87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bede w polsce ok.5 sierpnia,czyli moglbym jechac z autem do nich kolo 12-13 sierpnia,bo wczesniej musze porobic pare rzeczy przy aucie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio edytowane przez IroN_87 : Dzisiaj o 17:05

 

Kurcze napisałem już info na forum jeszcze raz w temacie który utworzyliśmy z unseenem gdy on robił auto u aligatora. Zbyt wiele informacji nie zaszkodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak w koncu z tymi zapisami i terminami?trzeba tam dzwonic do nich i sie omawiac czy jak.chcialbym wiedziec bo do urlopu jeszcze miesiac a ja chce napewno zrobic chip w aucie.jesli ktos wie cos konkretnie prosze o info.

z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jak w koncu z tymi zapisami i terminami?trzeba tam dzwonic do nich i sie omawiac czy jak.chcialbym wiedziec bo do urlopu jeszcze miesiac a ja chce napewno zrobic chip w aucie.jesli ktos wie cos konkretnie prosze o info.

z gory dzieki

 

 

http://a3-club.net/forum/showthread.php?t=24371&page=4

Pod linkiem są aktualne wiadomości i lista osób.

Czekamy na odpowiedz z COMPSPORTu odnośnie terminów.

Będzie coś wiadome to napiszemy też tutaj

 

 

Widzę, że już 17 osób na liście może zrobią 2 grupy jedna na lipiec druga na sierpień.

Ja już autko przygotowałem pod chipa dzisiaj wyleciał katalizator i środkowy tłumik:D

Powiem wam, że wreszcie słychać turbinkę, ładnie gwiżdże sobie:mad::D

Edytowane przez IroN_87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item673478212_chiptuning_vw_audi_seat_skoda_1_9_2_0_tdi_hamownia.html

 

co sądzicie o tym warsztacie, dzwonilem, rozmawialem, niby wszystko okey, daja gwarancje na 24 miesiace, czy ktos cos wie o nich ???

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co sądzicie o tym warsztacie,

 

Jeżeli nie masz strasznie daleko do wrocka to tam masz chłopaków jak marzenie (Dynosoft Wrocław) do takich rzeczy, podaje namiary i naprawde polecam :]

 

Oddział Wrocław:

ul. Grobla Kozanowska 28

Telefon: +48 513 399 363

E-mail: [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item673478212_chiptuning_vw_audi_seat_skoda_1_9_2_0_tdi_hamownia.html

 

co sądzicie o tym warsztacie, dzwonilem, rozmawialem, niby wszystko okey, daja gwarancje na 24 miesiace, czy ktos cos wie o nich ???

pozdrawiam

 

Ja bym się bał...

Poza tym nikt nie daje gwarancji.. ciekawe jakby miała ona wyglądać i co obejmować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracając do wyżej poruszonego tematu, chlopaki ktorzy zajmują się chipowaniem powiedzieli mi,że udzielaja 24 m-cznej gwarancji która stanowi,że jeżeli zostanie uszkodzona turbina lub jakieś podzespoły silnika , spowodowane złym zaaplikowaniem chipa, to warsztat instalujący go ponosi za to odpowiedzialność ...

sam nie wiem co o tym mysleć dlatego rzuciłem ten wątek na forum.

może ktoś o nich coś słyszał ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno małe pytanko jak im udowodnisz że turbina wysrała się za sprawą złego programu, a nie bo była na wykończeniu?? Jak auto przejdzie jazdę próbną to wydaje mi się, że nic im nie udowodnisz. Widziałem już auto robione u kowala i wiem jak się zachowywało. A prawda jest taka, że silniki vw są tak dobrze znane tunerom, że jeśli mają oni pojęcie o robocie to wszystko będzie ok. Przypadki uszkodzenia silnika najczęściej występują jak ktoś wgra gotowca i pomyli program (wgra od innego silnika).

 

---------- Post added at 11:49 ---------- Previous post was at 11:44 ----------

 

http://www.allegro.pl/item673478212_..._hamownia.html

 

co sądzicie o tym warsztacie, dzwonilem, rozmawialem, niby wszystko okey, daja gwarancje na 24 miesiace, czy ktos cos wie o nich ???

pozdrawiam

Jest fajnie napisane, że do wyboru są wielkości podniesienia mocy. Dla mnie to wygląda na "gotowce". Zadzwoń i zapytaj czy jest możliwość dostosowania przebiegu momentu do twojego życzenia np. chcesz jak najbardziej płaski przebieg lub lubisz jak do 3k ciągnie rakieta. Ciekawe co ci odpowiedzą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

chciałbym dopisać się do grupowego chipowania, ale nie wiem co, gdzie, po ile i jak ???

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe informacje

 

"Wstępny termin podany przez CompSport to 23 i 24 Lipca. Zostanie jeszcze na dniach potwierdzony. Co do osób z sierpnia termin zostaje jeszcze do ustalenia."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem chętny napisałem posta w temacie na vwgolf.pl co chłopaki na a3club organizują.Jak macie jeszcze miejsce to dopiszcie mnie. Jestem zdecydowany na 100%.

 

Udało mi się zarejestrować na A3club. Napisałe posta u nich w temacie.

Edytowane przez yaroz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam małe pytanko

 

rozumie , że przed wiruskiem jest przeprowadzana jakaś diagnoza stanu silniczka, i stąd moje pytanko czy w związku z tym muszę ponieść jakieś koszty ( jeśli stan silniczka bedzie go dyskwalifikował do chipowania) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam małe pytanko

 

rozumie , że przed wiruskiem jest przeprowadzana jakaś diagnoza stanu silniczka, i stąd moje pytanko czy w związku z tym muszę ponieść jakieś koszty ( jeśli stan silniczka bedzie go dyskwalifikował do chipowania) ?

 

Muszą sprawdzić bo nie opłaciło by im się grzebać przy aucie. Wszystko jest wliczone w tym 1000zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności