Skocz do zawartości
pol7777

Grupowy ChipTuning

Rekomendowane odpowiedzi

Odezwał sie i Dynosoft. Fajny kontakt i przyłożyli sie chociaż do maila...

Koszt dla indywidualnej osoby 1200, dla grupy od 10osob zejdą do 1000zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orientuje się może ktoś gdzie w lubuskim mogę dobrze zainstalować wirusa do b6 1.9tdi?

jaki koszt?

na co zwrócić uwagę itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy dobrze to nie wiem, ale w zielonej kolo korzuchowskiej (jak sie skreca do WORDu) jest jakis tam tuner, bylem kiedys u niego spytac sie co i jak, t mowil ze do mojego 1800zl za boxa, to podziekowalem, mowil ze maja chip ale gotowego wgrywaja bez strojenia i hamowania przed w trakcie i po, plus jak chce na hamownie po wgraniu programu/boxa, to +100zl bo musi z autem do kogos na drugi koniec miasta jechac... to z tego co od niego uslyszalem to nie polecam, wiem ze o to nie chodzxilo w Twoim pytaniu, ale to taka moja uwaga, ostrzezenie, zeby jak ktos Ci jego poleci, to zastanow sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, a takie pytanie - słyszał ktoś jakieś opinie nt. v-tech w Łowiczu?? Byłem rozmawiałem z człowiekiem - służbowo - całkem fajnie się gadało, ale jak robi auta to tylko po wiedzy tych co u niego robili można ocenić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
całkem fajnie się gadało

 

i to by było na tyle

 

jeśli chcesz zrobić dobrze i fachowo to z bliskich miejsc polecam ci Łódź jak chcesz kontakt to mogę dać ci na PW lub obgadać to przy spocie w Płocku

 

jak się zdecydujesz na Vtecha Łowicz to zrobią ci jak tu któremuś koledze na forum z serii avf ( bez jakiś zabaw w brd duże ic i wtryski AL ) 440nm i ze i prawie 200 koni :)

Edytowane przez falla_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
440nm i ze i prawie 200 koni

o kur*a, chyba żartujesz :D a ja się tak starałem i 2 z przodu nie było :P

 

Edytowane przez kamilb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy dobrze to nie wiem, ale w zielonej kolo korzuchowskiej (jak sie skreca do WORDu) jest jakis tam tuner, bylem kiedys u niego spytac sie co i jak, t mowil ze do mojego 1800zl za boxa, to podziekowalem, mowil ze maja chip ale gotowego wgrywaja bez strojenia i hamowania przed w trakcie i po, plus jak chce na hamownie po wgraniu programu/boxa, to +100zl bo musi z autem do kogos na drugi koniec miasta jechac... to z tego co od niego uslyszalem to nie polecam, wiem ze o to nie chodzxilo w Twoim pytaniu, ale to taka moja uwaga, ostrzezenie, zeby jak ktos Ci jego poleci, to zastanow sie.

 

dzięki za podpowiedź

będę omijał szeroki łukiem

ale temat wciąż aktualny

gdyby ktoś wiedział co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności