Skocz do zawartości
pol7777

Grupowy ChipTuning

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam auto do dłubnięcia i niechce wydawać dużo kasy. Może by się zebrało paru chętnych to by było taniej!!!! Interesuje mnie południe Polski (Bielsko Biała,Wrocek, Katowice),może też być Warszawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę chętny, ale raczej w sierpniu...

Trzeba się dowiedzieć czy forum golfa i leona czegoś nie organizuje w COMPSPORT albo DYNOSOFT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też się pisze ale raczej na 2 połowę sierpnia. Będę obserwował wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terminy jak najbardziej realne. Jak będę miał chwilkę, to napisze też na tamtych forach. Zapewne trzeba będzie z 10 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już mamy 3 sosoby chętne :) początek dobry

1. pol7777

2.IroN_87

3.sugestia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zbierze się około 10 osób to jaki byłby koszt takiej imprezki???Może i ja bym znalazł pare groszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że około tysiaka. Ale gdybyśmy jechali do Compsportu, to o 1.8T trzeba by zapytać czy ci zrobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny i jestem z okolic Bielska. Powiedzie tylko kiedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli zebrala by sie jakas grupa chetnych z Warszawy, to tez bym sie na to pisal, bo i tak mialem to robic w niedlugim czasie.

Pytanie tylko u kogo w Warszawie?

Tak z ciekawosci spytam czy ktos robil w kreatorze mocy? Jakies opinie o nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dowiadywalem sie co i jak w COMSPORCIE w bielsku na temat mojego 1.8t

cena 1500 zl. hamownia przed i po.wstepnie omowiony jestem na sierpien.dokladna date dopiero 2 tygobnie przed ustalimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dowiadywalem sie co i jak w COMSPORCIE w bielsku na temat mojego 1.8t

cena 1500 zl. hamownia przed i po.wstepnie omowiony jestem na sierpien.dokladna date dopiero 2 tygobnie przed ustalimy.

 

Poczekaj i dopisz się do listy to zrobisz za 1000zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekac?zalezy do kiedy.ja w sierpniu przyjezdzam na urlop do polski.zalezy kiedy myslicie robic to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poczekac?zalezy do kiedy.ja w sierpniu przyjezdzam na urlop do polski.zalezy kiedy myslicie robic to.

 

Pisaliśmy o sierpniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku sierpnia zaczynam tworzyć liste chętnych na grupowy chip tuning do Aligatora DYNOSOFT - TYCHY, napewno odezwę się z końcem lipca i zaczniemy tworzyć.

cena za virusa 1000 zł, widziałem jak robi Ali i powiem że gościu zna się na rzeczy. Min to 10 osób ale najlepiej mieć rezerwę, ostatnim rzem jak zbieraliśmy ludzi na forum golfa z kolegą to było nas ok 18 osób ale nie wszyscy się umówili na termin.

Edytowane przez aki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co robić drugą listę?? Chyba nikt nie kwestionuje wiedzy i umiejętności chłopaków z Compsportu? Tym bardziej, że byłoby już nas 4 na sierpień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli zebrala by sie jakas grupa chetnych z Warszawy, to tez bym sie na to pisal, bo i tak mialem to robic w niedlugim czasie.

Pytanie tylko u kogo w Warszawie?

 

też chciałbym się podłączyć pod grupowy, chyba, że z forum VW mamy już gdzieś taniej w Warszawie!! jeżeli tak to prośba o wskazanie tunera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli zebrala by sie jakas grupa chetnych z Warszawy, to tez bym sie na to pisal, bo i tak mialem to robic w niedlugim czasie.

Pytanie tylko u kogo w Warszawie?

Tak z ciekawosci spytam czy ktos robil w kreatorze mocy? Jakies opinie o nich?

 

O kreatorze mocy słyszałem negatywne opinie. Kolega robił tam niedawno Octavie 1.8T. Poprawiali program parę razy i ciągle było coś nie tak. Ostatecznie zrobił w Unitronic'u i jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pol7777 to dopisz się po prostu do listy bo my się dopisaliśmy.

Jak są jeszcze jacyś chętni to niech też się dopiszą, albo jak nie chcą się rejestrować to dajcie znać to was dopiszemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności