Skocz do zawartości
pol7777

Grupowy ChipTuning

Rekomendowane odpowiedzi

W Łodzi może byc Compsport
znajdę się ja, oczywiście termin do uzgodnienia

pozdrawiam

Zależy jaka cena to moze i jak bym sie kulnal z Wami ale nie wiem czy mi dolarow wystarczy ;p
Nooo... pewnie i ja bym się pisał na zawirusowanie mojego pasia... no i w końcu może poznam osobiście kogoś z Łódzkiego światka maniaków pasztetu 3 x TAK...
ile kash-u za tego wira to pomysle

Jak by się znalazło kilku chętnych z łódzkiego i okolic to ja też bym był chętny na dłubniecie Cordoby AGR mojego brata, ale przychylał bym się na wyjazd do Rogala, bo to sprawdzona firma, która grzebała moje auto. Jak coś to jestem za :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może jednak ktoś będzie chętny żeby wybrać się do wrocka? brakuje co najmniej 2ch osób... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez planuje mod softu ale jak sie rozgladam to generalnie najlepiej było by w moim przypadku prześwietlić auto vagiem i póżniej jakies indywidualny vir by mi jakiś znachor stworzył , nie pisze sie na masówke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może jednak ktoś będzie chętny żeby wybrać się do wrocka? brakuje co najmniej 2ch osób...

A ile to pinindzy ;) będzie kosztowało przy 10 autkach?? Może spróbuje roboty chłopaków z DYNOSOFTU hmmm... przecież to w końcu też pierwsza liga jeśli chodzi o dłubanie aut. :) Na kiedy by był wstępny termin jak coś??

Edytowane przez pawel23sp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grupowo oznacza żę taniej a nie gorzej, im więcej autek tym taniej natomiast vir jest kręcony bezpośrednio dla danego autka, chłopaki ponoć najpierw wracają w jakim stanie jest motor i robią program indywidualnie pod samochód.

 

vir przy 10 autkach będzie kosztował 900 zł od auta

 

Więcej w odpowiednim temacie : http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=35799&page=15

 

Co do terminu to jest on ustalany indywidualnie. Lista z forum jest wysyłana do dynosoftu i później po ksywce ustalamy datę wizyty u "lekarza" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

składam grupę na chiptuning w firmie Masters TUNING, więcej o nich na stronie http://www.tdi-tuning.pl a opinie do znalezienia w necie.

Grupę chciałbym skonstruować możliwie szybko, moment zamknięcia listy zależy od prędkości jej powiększania się (im więcej tym taniej). Minimalna ilość to 5 aut. Proszę o PW w celu dopisania do listy.

 

Kwestie techniczne można ustalać z P. Markiem z MS pod numerem 601 211 832.

 

I darujcie sobie posty w stylu "no ja to bym chciał, ale nie bo kasa, itp". Niech wpisują się osoby zdecydowane zrobić modyfikacje w stosunkowo krótkim czasie lub w najbliższym czasie.

 

Lista

1. blight - VW Passat 101KM AVB

2. szymon - Fiat Chroma 150 KM 2.0

3. siwy2241 - VW Passat 130 KM AWX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj proszę orientacyjny koszt takiej usługi w Masters Tuning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Porozmawiaj proszę jutro z P. Markiem. Samochód samochodowi nie równy. Ja dla świętego spokoju wstawiam turbo z silnika 130KM, wiec moja usługa będzie przez to droższa. Długo nad tym myślałem, i uważam, że chociażby źle ustawiony moment może mi załatwić w mig sprzeglo, albo dwumas. Wiec zamiast 200-800 w dziwnym miejscu wole zaplacic ponad tysiaka u prawdziwych fachowcow. Planowalem rogala, ale czekanie 2 miesiace jest ponad moje siły ;) Generalnie 5 osób to rabat ok 12-15%, po skompletowaniu grupy będziemy rozmawiać konkretniej o cenach.

Ogłoszenie jest już też na forum Octavki, jak dostane maila rejestrujacego, równiez pojawi sie na vwgolf forum.

 

Przy okazji - fajne auto firmowe :)http://www.tdi-tuning.pl/samochody/street_car_masters.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych mam informacje o cenie. Chipowanie 1.9 TDI, na pomopowtryskach, seryjne auto normalnie kosztuje 1500 zł. Dla grupy 5 aut (już tyle mamy) zniżka będzie wynosić 200 zł, czyli 1300 zł do zapłaty. Zanosi się, że grupa będzie większa, w związku z tym cena też nie jest ostateczna. Zamkniecie zapisów do grupy nastąpi w przyszły poniedziałek, wtedy też będziemy mogli ostatecznie poznać koszty naszych modyfikacji. Czy drogo? Jak widzę, co trzeba wymieniać i ile kosztuje naprawianie źle zmodowanego auta, imho to promocja jakich mało :)

 

Umawiać się na chipowanie będzie można już od wtorku (wtorek i środa to na te chwile wolne terminy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update terminu: nasz grupa w związku z urlopami w Masters Tuning będzie przyjmowana na modyfikacje od 15 października i do tego dnia przedłużamy możliwość zapisów.

 

Możliwie szybko (bo jest w trakcie ustaleń) podam dokładny rabat dla naszej grupy.

 

Lista

1. blight - VW Passat 101KM AVB

2. szymon - Fiat Chroma 150 KM 2.0

3. siwy2241 - VW Passat 130 KM AWX

4. razaw - VW Passat B6 BLS

5. arci9 - Skoda SuperB 1.8 TSI

6. montfa69 - Ford Fokus II 90 KM HB

7. FunGous - Skoda SuperB 1.8 TSI

Edytowane przez blight

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja cen: z racji powiększenia grupy spada cena. Na te chwilę cena dla naszej grupy upust wynosi ok 17% od ceny bazowej, czyli dla silnika 1,9 TDI z ceny nominalnej 1500 zapłacimy 1250 zł. W miarę powiększania się grupy ceny mają dalej spadać. Przypominam, iż zapisy trwają do 15 października.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Planowalem rogala, ale czekanie 2 miesiace jest ponad moje siły

Czekanie na programik jest warty wszystkiego ja u niego zrobiłem powiem tyle rewelka!!

Czekałem miesiąc

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=71902&page=4

Edytowane przez maikpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17% od ceny bazowej, czyli dla silnika 1,9 TDI z ceny nominalnej 1500 zapłacimy 1250 zł. W miarę

a co to ceny u rogala tak poszły do góry ?

ja fakt że 1,5 roku temu ale płaciłem coś koło 1000zł

teraz bym chętnie b6 się wybrał ale coś ta cena nie taka :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grupa zbiera sie do Masters TUNING, nie do Rogala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy jak zapisac sie do rogala ???????? musze zarejestrwac sie na forum golfa????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy jak zapisac sie do rogala ???????? musze zarejestrwac sie na forum golfa????????

 

5 minut roboty i pewnie z miesiąc czekania na wizytę u lekarza Rogala i będziesz się cieszył z 140 KM pewnie :)

 

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=82&t=206894&sid=fdeb21fd5000dee33f3534dc63079a35&start=870

Edytowane przez BartekP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tylko osoby z samochodami grupy vw mogą się załapać na coś takiego???? wysłałem pw czekam na odpowiedz :) pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy tylko osoby z samochodami grupy vw mogą się załapać na coś takiego???? wysłałem pw czekam na odpowiedz pozdro

 

chodzi raczej o auta ze sterownikami edc15 i edc16 które są łatwe do modyfikowania. EDC17 pewnie też tylko kwestia ceny.

Jak widać po liście u Rogala beemwu też robi więc najlepiej zadzwonić i zapytać czy dłubnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Odpisałem ;) Jak widzisz po grupie, robione są nie tylko VW (w grupie jest i Ford i Fiat). Z rozmowy wnioskuję, że mają w tym doświadczenie, bo np, z Fiata (mam nadzieję, że nieświadomie nie przeinaczam ;) ) dane z kompa zczytują się dłuuuuuuuuuugo, ale też nie z każdego :)

 

Wydaje mi się, iż ta tabelka okaże się pomocna :)

http://www.tdi-tuning.pl/tabela_przyrostow.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności