Skocz do zawartości
peter2906

Wyjście na USB z fabrycznego radia..??

Rekomendowane odpowiedzi

OK, skoro tak przepraszam za wprowadzenie w błąd. Wychodziłem z założenia, że skoro to sprzedają to działa :wstyd:

Osobiście montowałem u siebie Xcarlink i zadziałało bez zająknięcia

Jeszcze raz sorry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki bardzo za odpowiedź - kupię ten kabelek za 89zł bo tam jest właśnie elektronika co symuluje CDC i zobaczę czy zadziała.

dam znać jak już będę po montażu.

pozdrawiam

 

I jak kolego wrażenia słuchowe z tego urządzenia? Warto pójść w coś takiego

A ja mam jeszcze pytanie. Bo chyba w żadnym z przeglądanych na allegro tego typu urządzeń nie ma liście radia Delta VI. Czy w nim jest szansa na podłączenie? Z tego co się orientuję klawisza AUX itp. nie ma, ale może się "aktywuje" opcja po podłączeniu zewnętrznego źródła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy da sie dokupic jakis adapter lub cos w tym rodzaju zeby do fabrycznego radia podlaczyc np.czytnik kart SD zeby sluchac mp3.Widzialem na allegro jakies urzadzenia zastepujace zmieniarke czy cos w tym stylu ale interesowalo by mnie cos znacznie tanszego bo te ustrojstwa kosztuja ok.400 zl..

 

Jestem mega zadowolona... możesz włożyć kartę SD i pena.. do tego masz możliwość również ładowania smartfona;)

Cena jest wysoka bo to euro rtv.. ja w innym sklepie zapłaciłam 85 zł. Po włożeniu do zapalniczki ustawiasz fale na 88.7 i muza leci z czego chcesz;)

Rozwiązanie najtańsze i mega wygodne..:gwizdze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli transmiter fm? Już bym wolał sam sobie śpiewać :) tam nie ma mowy o jakiejkolwiek jakości dźwięku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też tak myślałem, bo kiedyś tak faktycznie było, ale te transmitery FM wyewoluowały i niektóre osiągają bardzo dobrą jakość dźwięku. Mówię konkretnie o "Original Xiaomi ROIDMI Car Bluetooth Charger Adapter - BLACK" z gearbest.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kodowania na pewno się nie obejdzie. Ale powinno działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez kodowania na pewno się nie obejdzie. Ale powinno działać.

 

Chyba to zamówie i dam znać.

 

 

Orientujecie się jak wyjść z rns 315 na złącza rca, przy chęci modernizacji zestawu audio i dołożenia wzmacniaczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy-takie pytanie w pasku mam radio RNS 300, w podłokietniku otwór na usb:[, czy da radę wyprowadzić złącze USB z tego radia? a jeżeli da się to może mała podpowiedź-jak to zrobić?

Edytowane przez jofa-j1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności