Skocz do zawartości
peter2906

Wyjście na USB z fabrycznego radia..??

Rekomendowane odpowiedzi

Czy da sie dokupic jakis adapter lub cos w tym rodzaju zeby do fabrycznego radia podlaczyc np.czytnik kart SD zeby sluchac mp3.Widzialem na allegro jakies urzadzenia zastepujace zmieniarke czy cos w tym stylu ale interesowalo by mnie cos znacznie tanszego bo te ustrojstwa kosztuja ok.400 zl..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jak chcesz mieć gniazdo SD czy USB to tylko emulacja zmieniarki. Xcarlink to się nazywa i działa świetnie :ok:

Inna opcja to taki przenośny odtwarzacz mp3 co w Carrefourze dają za darmo ;) i kabelek również udający zmieniarkę (podłączany pod niebieską kostkę z tyłu)

Wyszukaj na alledrogo "line in vw"

Całość wyjdzie jakieś 50zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może poprostu transmiter FM wystarczy i do tego MP3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wystarczy, ale line in da lepszą jakość i mniej problemów. Podpinasz wychodządzy z samochodu kabelek do mp3 i gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy taka zwykla mp3-ka na USB czy musi byc np discman??

Jaki dokladnie to kabelek i jak to polaczyc do kupy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego kupujesz takie coś na allegro http://www.allegro.pl/item658444561_adapter_aux_in_vw_audi_seat_mfd_f_vat.html

 

podłączasz w miejsce zmieniarki podpinasz odtwarzacz MP3 sam chciełem takie cos zakupic ale wkońcu kupiłem inne radio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego kupujesz takie coś na allegro http://www.allegro.pl/item658444561_...mfd_f_vat.html

 

podłączasz w miejsce zmieniarki podpinasz odtwarzacz MP3 sam chciełem takie cos zakupic ale wkońcu kupiłem inne radio

Dzieki Marcin.

Zastanawiam sie jak z jakoscia odbioru przez to cacko oraz czy bedzie mozna przesuwac utwory.Moze ktos juz uzytkuje takie cudo to chetnie poznam opinie..

 

---------- Post added at 23:14 ---------- Previous post was at 21:36 ----------

 

Zastanawiam sie czy ten kabelek bedzie dzialal z moim radiem Gamma V,tylko nie wiem czy to jest CC bo nie mam pojecia co to znaczy a na aukcji jest napisane zez Gamma V CC jest niekompaktybilny.

Ten sam sprzedawca ma jeszcze takie cos.... http://www.allegro.pl/item669610959_wejscie_sygnalowe_aux_vw_audi_rns_2_f_vat.html

To nie bedzie dzialac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec ten pierwszy adapter bedzie najodpowiedniejszy??Bedzie mozliwosc przesuwania utworow itp??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby zmieniać utwory musisz kupić Xcarlink. Miałem i jeszcze raz polecam (nie, nie handluję tym, ani nikt z moich znajomych ;P ). Ten kabelek podłączasz do dowolnej mp3, discmana, minidysku czy walkmana jaki sobie wymarzysz, po prostu zamiast słuchawek. Do telefonu albo iPoda też można :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł,wszystko by bylo ok gdyby nie cena tego urzadzonka.Gdybym mial wydac 400 zl to wolalbym kupic jakies fajne radyjko w tej kasie.

Pozostaje chyba tylko opcja tego adaptera i przelaczanie utworow mp3-ką.....

Albo sluchac tylko radia ....ale nieraz chcialo by sie posluchac jakichs kawaleczkow w mp3 a tu nie ma jak...

Najchetniej bym kupil jakies radyjko z mp3 pasujace wygladem do reszty ale przerzucilem Allegro i nic ciekawego nie znalazlem....no i wtedy tez by nie bylo wyswietlania na liczniku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawle :)

Masz rację, ja też chciałem mieć możliwość przełączania z radia i wyświetlania na FISie, dlatego uzbierałem i kupiłem. Potem odjechało w cholerę razem z całym Passkiem :mad:

Raczej zostaje Ci przełączanie na mp3-ce, kabelek to 20zł plus chwila roboty. Plus ewentualnie wyjmaki do radia. Sam kabel można przepuścić tyłem do półki na książkę serwisową (ja tam miałem Xcarlink), robiąc małą dziurkę w wygłuszeniu. Tylko tam będzie się niewygodnie przełączało :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pawle

Masz rację, ja też chciałem mieć możliwość przełączania z radia i wyświetlania na FISie, dlatego uzbierałem i kupiłem. Potem odjechało w cholerę razem z całym Passkiem

Raczej zostaje Ci przełączanie na mp3-ce, kabelek to 20zł plus chwila roboty. Plus ewentualnie wyjmaki do radia. Sam kabel można przepuścić tyłem do półki na książkę serwisową (ja tam miałem Xcarlink), robiąc małą dziurkę w wygłuszeniu. Tylko tam będzie się niewygodnie przełączało

Ale PAnie kolego...przeciez taki kabelek widze ze kosztuje ok 80 zl...Gdzie znalazles ten za 20??

Super ten pomysl kolegi Navik'a..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale PAnie kolego...przeciez taki kabelek widze ze kosztuje ok 80 zl...Gdzie znalazles ten za 20??

Chociażby TU za 7,49 - w zależności od umiejętności można przylutować sobie minijacka (za kilkanaście złotych to nawet Neutrika ;) ) albo kupić sobie przejściówkę za 2,99 :)

Super ten pomysl kolegi Navik'a..

Tak, ale wymaga grzebania, tudzież ingerencji w radio. Ale jak się ma czas to można :)

Poza tym również nie daje możliwości przełączania utworów z radia, no ale cóż... :/

 

(edit)

Przejściówka nieaktualna, bo to nie taka jest potrzebna :wstyd:

Zamiast niej powinienem dać linka do kabla.

Edytowane przez kip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chociażby TU za 7,49 - w zależności od umiejętności można przylutować sobie minijacka (za kilkanaście złotych to nawet Neutrika ) albo kupić sobie przejściówkę za 2,99

 

pierdoly opowiadasz, po raz 1000: w radioodbiornikach grupy VW takich jak np Beta, Gamma, MCD, MFD wejscie audio w zlaczu CDC aktywuje sie po nawiazaniu komunikacji z CDC. i takie kabelki jak poleciles nie zadzialaja.

 

poczytaj forum

 

Tak, ale wymaga grzebania, tudzież ingerencji w radio. Ale jak się ma czas to można

 

a masz inne rozwiazanie w takiej cenie?

Edytowane przez navik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie.... przy tych adapterach po okolo 80 zl sa dolutowane jakies plytki w rurkach termokurczliwych.Podejrzewam ze jest tam jakas elektronika aktywujaca (zastepujaca) zmieniarke....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chociażby TU za 7,49 - w zależności od umiejętności można przylutować sobie minijacka (za kilkanaście złotych to nawet Neutrika ;) ) albo kupić sobie przejściówkę za 2,99 :)

 

Tak, ale wymaga grzebania, tudzież ingerencji w radio. Ale jak się ma czas to można :)

Poza tym również nie daje możliwości przełączania utworów z radia, no ale cóż... :/

 

(edit)

Przejściówka nieaktualna, bo to nie taka jest potrzebna :wstyd:

Zamiast niej powinienem dać linka do kabla.

 

mam radyjko bardzo podobne do MCD, ale bez tego napisu tylko jako CD Charger Controler

kupiłem kabelek w sklepie podobny do tego jak opisywaliście tylko, że zamiast wolnego kabla ma zrobioną zworę "DATA IN" z "CLOCK"...

po podłączeniu nie ma żadnej reakcji nie mam pojęcia czy to rozpiąć to, a jak rozepnę to czy pod masę czy pod "POWER SUPPLY" czy może pod "DATA IN" w kostce i jak uruchomić zmieniarkę w radiu, żeby rozpoznawało, że podłączyłem...

 

zadziała czy kupić ten kabelek po 80zł z tą elektroniką??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ma zrobioną zworę "DATA IN" z "CLOCK"...

 

sa to sygnaly cyfrowe i nie powinno sie ich zwierac.

nie uruchomisz tak wejscia audio na zlaczu CDC. Musisz miec w tej przejscowce uklad ktory zasymuluje CDC i nawiaze komunikacje z radiem, wtedy radio ''myslac'' ze ma podlaczona zmieniarke aktywuje wejscie audio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki bardzo za odpowiedź - kupię ten kabelek za 89zł bo tam jest właśnie elektronika co symuluje CDC i zobaczę czy zadziała.

dam znać jak już będę po montażu.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności